Вишиванка• 10 июля в 09:15

Автовокзал Львів

Добрий ранок, можливо хтось може підказати, після 20 годин катання по Україні потягом, планується пересадка на 3 години у Львові. Втомлені, мокрі та з розрядженими телефонами.
Підкажіть, на залізничному вокзалі у Львові є зони відпочинку, щоб можна було зарядити телефон, прийняти душ та відпочити годинку? Можливо хостели зовсім поруч або квартири погодинно, або у самому вокзалі є зони.
Дама-мадама• 10 июля в 09:25
На залізничному є зала відпочинку платна
За автовокзал не знаю
ЛюблюДевчонок• 10 июля в 09:27
Телефон можна зарядити і в безоплатній залі на залізничному вокзалі.
ЛюблюДевчонок• 10 июля в 09:36
Є навіть безкоштовно душ на залізничному вокзалі, тільки треба попитати гарно, він не на видному місці.
Сапай вазони• 10 июля в 09:38
Ответ дляДама-мадама
За автовокзал не знаю
Вони ж поруч
Треба ось так• 10 июля в 10:23
Душ (вхід на 1 пероні - спитати в кімнатах відпочинку). Зарядки були в зале для переселенців
Дама-мадама• 10 июля в 12:15
Ответ дляСапай вазони
Вони ж поруч
Взагалі - ні. Півміста відстань.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 июля в 15:17
Я знімала двомісний номер в хостелі арт галерея, біля автовокзалу на стрийській, через букінг