Лепетун• 11 июля 2025

Що було б, якби ми здалися зараз?

На ніч після цих тижнів диких новин та обстрілів лізуть рідні думки…Ми втрачаємо людей кожен день. Серце болить як читаєш ті новини про загиблих чи в якому стані повертаються хлопці з полону, або форум тут, як люди мучаються ночами без можливості спати нормально. Плюс ми сильно залежні від настрою Трампа і поставок з Європи. Мене знайомі британці чи французи питають, а чому ви не здаєтеся, ми б на вашому місці здалися б і все. Я останнім часом теж почала вже думати а що було б, якби ми здалися. Чи було б краще, чи ми б загнали себе у глухий кут і розправи. Питання риторичне. І насправді все дуже сумно. Як ви думаєте, що було б далі?
Oxy3• 11 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
5 раз, вы за или против переговоров? Осуждаете Зе, что он отказался от переговоров?
5 раз - покажите где я писала, что против? У вас с пониманием написанного туго?
Борисфенка• 11 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Він же у вас прикордонник
Так. Де лінія фронту проходить на Харківщині, ви не бачили, звісно.
IROR• 11 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
а він відказався по якій причині? ой, ви точно не в Києві.. бо не писали би таку херню.
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляIROR
а ті, що вашу жопу в Києві захищають-вони раби?? чого одні там, а інші під спідницями? міняти їх хто буде?
Мою жопу только мой муж защищает, но и на него охота открыта именно теми, кто должен меня защищать.

Вы идите их менять, вам же война нужна? А нас можно выпустить и не надо защищать будет, почему так не поступить?
Борисфенка• 11 июля 2025
Ответ дляIROR
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 11 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
На лінії фронту піхота та штурмовики.Він у вас хто?
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляlaru
Это курсы фрау бо?) набор ведёт?
Да
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
З лінії фронту до корита не сильно присунешся, мімо каси ваше дзявкання.
Удалено администрацией...
IROR• 11 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f

ждуниха
Борисфенка• 11 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Помічник гранатометника, якщо вам цікава посада. На лінії фронту всі. Але не будемо вдаватися в подробиці.
Борисфенка• 11 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Удалено администрацией...
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
І винна в цьому я?
Чи всі українці одразу, які не хочуть в окупацію?
Виноваты вы и такие как вы, кто хочет продолжения войны.
laru• 11 июля 2025
Ответ дляIROR
А по якій?
Борисфенка• 11 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Бляха, а чого ви не поїдете в Рашу? Нахрена вам москалі тут, якщо чекають вас там?
Seehund• 11 июля 2025
Ответ дляIROR
нема куди їхати людям з пекла.. тому і повертаються туди.
А что же так наше милое правительство не заботиться о гражданах, что вынуждает их в пекло возвращаться.
IROR• 11 июля 2025
Ответ дляlaru
А по якій?
так я й питаю по якій. ви мене чого питаєте
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляOxy3
Вы мне ответите прямо на вопрос заданный мною 5 раз?
Mira29-c3c3• 11 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Вони останнім часом почали спати надто глибоким сном .
Mira29-c3c3• 11 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Удалено администрацией...
Офіційну інфу дайте , будь ласка .
Борисфенка• 11 июля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Та помітно. Матрьошки як у себе вдома, борзіють.
Oxy3• 11 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Только после того как вы докажете ваши слова, что я за продолжение войны. Где я это писала? что вы мне тут пытаетесь навязать свои фантазии?
laru• 11 июля 2025
Ответ дляIROR
Та я розумію по якій причині він проти перемовин. Цікава ваша думка. Чи драґлі?
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляIROR
Я точно в Киеве, потому и пишу так, потому как жить хочу!
По причине того, что ему нужна война, а по какой ещё?
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляIROR
ждуниха
Точно, я жду мира, в отличии от вас
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Ты? Неужели муженька от корыта отогнали?
Борисфенка• 11 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Точно, я жду мира, в отличии от вас
П´ята колона хоче в окупацію з гаслом ’Міру-мір’.
Було б смішно, якби не було так сумно.
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Бляха, потому, что Украина не выпускает, мне все равно кто и где, мне мирная жизнь нужна.
Mira29-c3c3• 11 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Точно, я жду мира, в отличии от вас
Руського ?
Усі москалихи пишуть «ми за мір».
Тільки мір їхній кровавий і смерті несе людям .
Клементина• 11 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Какой бред 🤣
Правда?
То есть , там можно повесить украинский флаг на балконе? - ну, это же флаг нашей родины. Почему нет?
Детям можно говорить, что не хотят учить русскую историю в школе, потому что путин убийца и убил много наших сограждан? Это можно там вслух говорить? Или это неправда и путин никого не убил?
А там можно не получать куриный паспорт? - потому что вы не хотите быть гражданином рашки.
Вот рашка считает, что получить их паспорт вы обязаны. Иначе не имеете право жить в своем доме. Доме , который заработали вы или ваши родители. А жить в нем вам или нет , решает русня. И кто вы по национальности тоже решают они. Украинцем быть нельзя, нет такой нации. Есть только зомбированные русские, которым надо вправить мозги. А остальных убить
Natal_ka91• 11 июля 2025
Ответ дляhappyne
Удалено администрацией...
Фігньою не страждаю)) не страждатиму й тоді, якщо Порох сяде)