Меня много• 12 июля в 02:08
Красиво, или худая?
Пишу, не читаю• 12 июля в 02:10
Это актриса вроде из ейфории
То что худая мне лично ок, тут еще не дистрофик
Но вот бледные не нравятся, люблю загорелых/смуглых
Меня много
• 12 июля в 02:19
Ответ дляAnanasprotivogaz
Только шнобель остался. На этом и держится
А мне нравится, аристократическая внешность, тонкая кость, бледность, рост.
Ananasprotivogaz• 12 июля в 02:20
Ответ дляМеня много
Да, там одни уродцы и были.
Сама вумна тутички• 12 июля в 02:31
Ответ дляМеня много
Насмішили. Тонка кістка і зріст це точно не прерогатива аристократії. У звичайному житті, більшість королів і королев не знайшли б собі пари через свою зовнішність, а союзи з близькими родичами сприяли народженню дітей з розумовою інвалідністю та психологічними відхиленнями.
Алина-1240• 12 июля в 02:39
Ответ дляAnanasprotivogaz
Да, там одни уродцы и были.
А как выглядит завалявшийся на бабьем форуме недомужик?)
Даю справку• 12 июля в 02:45
Ответ дляСама вумна тутички
Причем тут короли с королевами? Аристократия - это богатые землевладельцы и родовое дворянство. Еще может быть высшие чиновники, но не везде
Файна пані• 12 июля в 02:51
Ответ дляДаю справку
Например, граф Лев Толстой. Красавец же)
Сама вумна тутички• 12 июля в 02:55
Ответ дляДаю справку
До того що в давні часи аристократи були незначною групою суспільства і щоб зберегти свої впливи та багатство в них практикувались зв´язки між близькими родичами, що призводило до сильних генетичних мутацій. З часом, такі практики були заборонені, але століття таких практик дало про себе знати і все одно часто народжувались діти котрі не могли нормально функціонувати. Тому ,, аристократична,, зовнішність, це лише вплив фільмів та книг котрі ми читаємо та дивимось. В реальності їх вигляд дуже часто відрізнявся від того що нам описують.
Ananasprotivogaz• 12 июля в 03:07
Ответ дляАлина-1240
Вам виднее. Но думаю не очень
Меня много
• 12 июля в 03:28
Ответ дляAnanasprotivogaz
А сиськами что? Одну недодули?
Одна грудь у женщин почти всегда больше другой.
Сама вумна тутички• 12 июля в 03:44
Ответ дляМастер Класс
Красивая. Загара все таки не хватает.
Чому всі так за загар? Він старить шкіру, це по-перше, а по друге, є люди котрі не загортають. У моєї дочки генетичне захворювання і сильна нехватка вітаміну д. Організм просто його не виробляє практично. А результаті у дочки біла шкіра не зважаючи на те що вона цілими днями на сонці. Навіть те що вона постійно його приймає в таблетках не допомагає.
Меня много
• 12 июля в 03:46
Ответ дляСама вумна тутички
Я тоже белая, зато не морщин, ни пятен пигментных.