Маємо нового Прем´єр-міністра Юлію Свириденко?
Aksinia 111• 14 июля в 15:43
Ответ дляlus_so
’перестановка ліжок в борделі’
А кого бы Вы хотели видеть в кресле премьера?
Aksinia 111• 14 июля в 15:48
Ответ дляlus_so
При монобільшості і зермаках прізвище прем´єра не означає нічого, це підписувач папірців і кандидат на посадку, а не самостійна фігура.
Якщоб прізвище означало, просто цікаво . Кому ?
Павлик Равлик• 14 июля в 16:08
Ответ дляAksinia 111
Гройсман був нлрм
народний депутат від ’Голосу’ Ярослав Железняк у Telegram. Він також оприлюднив зміни, які чекають на український уряд:
– планується звільнення чинного міністра освіти Оксена Лісового. Хто його замінить, поки невідомо;
– звільнять також міністерку соціальної політики Оксану Жолнович;
– міністром економіки стане Олексій Соболєв;
– якщо звільнять міністра енергетики Германа Галущенка, то його місце займе Світлана Гринчук, яка нині очолює Міністерство екології;
– чинного міністра оборони Рустема Умєрова можуть призначити послом України в США, а МО очолить прем´єр-міністр Денис Шмигаль;
– Миколу Точицького можуть звільнити з Міністерства культури та стратегічних комунікацій України;
– Міністерство національної єдності можуть ліквідувати.
Ответ дляR-Y-N-A
Мін´єд - міністерство з найкоротшим терміном існування, мабуть, в цілому світі.
Справжній турборежим
Vlada-Maria• 14 июля в 19:28
Ответ дляMetelitsa
Справжній турборежим
нуашо, бабки розпиляли - пора і закривати контору-одноденку. Та й
Умєрову пора віддячити за вірну службу, що підсобив русні
Управлінські помилки у Міністерстві оборони призвели до того, що 3,8 мільярда зарезервованих для України доларів залишаться невикористаними - їхню долю буде вирішувати новий президент США.
У дописі вона зазначила, що на проблему звертали увагу топових посадовців держави ще влітку минулого року. Проте очільник Міноборони Рустем Умєров та його команда запевняли, що ’все під контролем’ і ’гроші будуть використані’.
Тепер віддячать возз’єднанням з сім’єю в США в якості посла))
Свириденко запам’яталася підняттям податків та просуванням ідеї економічного бронювання. Останнім головним здобутком очільниці Мінекономіки стало підписання угоди зі США про рідкісноземельні корисні копалини.
Сьогодні Зеленський запропонував їй очолити уряд і представити власну програму дій.
Ответ дляVlada-Maria
Політолог Олексій Кошель звернув увагу на законотворчу діяльність: під час війни парламент не ухвалював приблизно 2/3 урядових законопроєктів. Це катастрофічні показники, вважає експерт.
Кошель також вказує на проблеми, пов´язані з військовими законопроєктами, які розробляв Кабмін. Мовляв, уряд «системно хронічно запізнювався з ухваленням рішень». Як приклад політолог навів зміни до законодавства про мобілізацію: «Вони спізнились у часі щонайменше на півтора-два роки. Вони мали бути ухвалені ще у 2022 році, а не весною 2024-го».
Ответ дляlus_so
Попри те що Денис Шмигаль на посаді глави уряду працює найдовше в історії незалежної України (понад пʼять років), він також і «рекордсмен за ’сірістю’, відсутністю власного політичного іміджу й власних спроб щось робити», вважає політолог Євген Магда.
«Я не можу сказати, що він проштрафився. Просто від нього нічого не залежить. Це вирішується не у його кабінеті. От і все. І те, що він стільки часу пробував на своїй посаді, тільки свідчить про те, що він спокійна людина. Флегматик чи меланхолік»
Ответ дляMetelitsa
Справжній турборежим
Публічних заяв про те, яка доля чекає на Шмигаля далі, поки що немає. Припускають, що він може очолити Міноборони. Євген Магда вважає, що якщо це станеться, то «це буде ганебно».
Ответ дляR-Y-N-A
Він не підписав пару стрьомних паперів, так що ’дурний дурний, а мила не їсть’. А свириденко - підписала. Є такий тип дуже амбітних, тупуватих і (не буду ессе писати, хай буде ’довірливих’) виконавців, які заради посади будуть творити будь яку дурню.