На границе• 16 июля в 09:05
Чи знає хтось варіанти заморозки першого прикорму?
Планую починати прикорм через 3 місяці. Зараз період кабачків, вишні, полуниці трохи.
Хочу відварити кабачки, поблендерити і на заморозку. Ягоди для каш.
Чи знаєте ви якісь лайфгаки, як це зробити порційно?
Сама собі лікар• 16 июля в 09:12
сирі кабачки заморожуйте, потім зварите, воно звичайно не смачне, діти ті кабачки не дуже їдять, броколі заморозьте.
Почекуха• 16 июля в 09:15
Морозьте сирі кабачки кубиками. Потім відварите і пооблендерите. Ягоди так само, я ще цвітну капусту морозила, але на початок прикорму у вас вона ще буде сезонна.
Маю декілька думок• 16 июля в 09:22
Я сирі морозила, цвітну капусту і брокколі також. Потім зовсім трошки відламувала, варила і на маленьке сито ложкою перетирала, бо блендером такі малі порції саме для перших разів не брало.
Злюка бобер• 16 июля в 09:28
Ответ дляСама собі лікар
ще можна кольорову капусту наморозити.
Цвітну
Злюка бобер• 16 июля в 09:30
Кабачки кубиками
Полуницю блендером- я морозила в силіконових формах на кекси, потім складаю в зіппакети.
Бррколі і цвітну капусту теж заморозьте.
Лохину цілу
На границе
• 16 июля в 09:32
Ответ дляСама собі лікар
Перша дитина із задоволенням їла кабачки мною власне приготовані. Мені теж смачно було.
Перша скрипка• 16 июля в 09:44
Мы начинали прикорм в полгода с рисовой безмолочной каши растворимой по рекомендации врача. Слезали на каши с иск.смеси. Потом потихоньку вводила овощи, но не фрукты. Слабоаллергенные кабачки, потом как и все - брокколи и цветную и баночки хаме и гербер.
Спілий баклажан• 16 июля в 09:54
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Скільки знаю мам ніхто мороженими кабачками не годував
Ага, покупали в магазинах сухой заморозки)),
Полонянка SexShop-а!• 16 июля в 09:58
Ответ дляСпілий баклажан
Відкрию вам секрет- діти прекрасно виростають без заморожених кабачків))
В мене дві великих морозилки і кабачки з свого городу але мені б і в голову не прийшло їх морозити)
Гидота ще та
Носки на подтяжках• 16 июля в 10:06
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Гидота ще та
Флаг вам в руки. Діти багато без чого спокійно виростають. І що? Вам не прийшло в голову, а іншім прийшло. Спокійно морозять і їдять
На границе
• 16 июля в 10:07
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Гидота ще та
Так, я теж додам, що те, що робила з кабачків для першої дитини було справді смачним. Мені і йому. Як для наступних дітей буде - не знаю.
Полонянка SexShop-а!• 16 июля в 10:10
Ответ дляНоски на подтяжках
Якщо їм в голову прийшло знущатися над дітьми нехай, мені байдуже. Прапор їм в руки
Полонянка SexShop-а!• 16 июля в 10:10
Ответ дляНа границе
І що в цьому корисного? Нічого
Продавчиня кіз• 16 июля в 11:10
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
І що в цьому корисного? Нічого
Відсутність хімії у сезонних продуктах- дуже корисна
На границе
• 16 июля в 11:12
Ответ дляПродавчиня кіз
Морожу у силіконових формочках для кексів.
Дякую, це ідея.