Бронетапці• 17 июля в 20:55
Це правда що Дюбуа сказав Усику?
«Я тебе знищу,а після цього перемогу присвячу росії »
Затишне кубло• 17 июля в 20:57
Де можна почитати? Ніде не бачила, Дюбуа в курсі, цікаво, шо він таке казав? Чи це ’басні з боліт’?
Бронетапці
• 17 июля в 20:58
Ответ дляЗатишне кубло
Та в Тік Тоці таке розганяють. Думаю що не може бути правдою.
Затишне кубло• 17 июля в 20:59
Ответ дляБронетапці
Ну у вас же має бути критичне мислення.. типу)
Бронетапці
• 17 июля в 21:00
Відео що Дюбуа дійсно щось кричить Усику прямо в обличчя.
Бронетапці
• 17 июля в 21:01
Ответ дляЗатишне кубло
Не повірила я,а там думаю хто його знає того Дюбуа😂
Брюнетка в Мармеладе• 17 июля в 21:01
Ответ дляВпораюсь зі всим
Тоже сегодня несколько раз в ТикТок видела😆
Діпфейки. Мені знайома регулярно страшилки звідти пересилає і вона реально вірить. Вже не знаю як пояснювати.
Затишне кубло• 17 июля в 21:02
Ответ дляБронетапці
Ну, хто бокс дивиться, той знає. В них вже був бій з Усиком минулого року, після програшу він хотів йти з боксу, і Олександр вмовляв його продовжувати кар´єру. Мені зразу ця новина руснявим вкидом здалася))
Бронетапці
• 17 июля в 21:04
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Як моя мама.😄 Побачить очередну страшилку,телефонує і начинає мені це все передавати. Мабудь я вже в неї перенімаю. 🫣
Бідося• 17 июля в 21:09
Ответ дляБронетапці
Тоді правда, тікток це ж офіційний канал
Карамелька• 17 июля в 21:13
Ответ дляБронетапці
Господи, та це шоу для лохів !
Всі бої договірні, почитайте хоча б про Кличків і їх продюсера. І Усік такий самий «чемпіон» …
Переможець отримує менше, ніж переможений - вам ця схема ні про що не говорить?
месяцкие• 17 июля в 21:16
Нигде об этом не пишут ) Погуглила на трех языках. Может кто рукастее и найдет, так что вброс от раши как всегда
Organic• 17 июля в 21:17
думаю что Дюбуа вообще насрать на россию, только россияне могут думать иначе
Десь так, але...• 17 июля в 21:19
Ответ дляБронетапці
Правда побачила я це в Тік Тоці. Там багато брехні.
Так, потім ще додав: ’сяду на бутилку на червоній площі’
к.Буланова• 17 июля в 21:20
точно ображав Україну ,ще місяць назад було .Зазвичай вони гівно говорять перед боєм (тут крім наших ) але цього разу перейшов все
месяцкие• 17 июля в 21:21
Ответ дляБронетапці
где? ))
там и по губам Дюбуа не видно такой длинной фразы
ДолькиКабана• 17 июля в 21:38
Он унижал Усика, но такого я не слышала. Там не было таких длинных фраз вообще
Аноним_1858• 17 июля в 21:42
Ответ дляБронетапці
Так они все кричат что то друг другу
Баррикадница• 18 июля в 00:26
Якби це була правда, то, напевно, Дюбуа став би найдієвішимї мотиватором Усика до перемоги нокаутом))