КаРаКаТиЦа• 18 июля в 18:34
Чи є тут хтось в кого є борги в Німеччині?
Губной рояль• 18 июля в 18:42
Каааак?! Как? Живя на всём готовом, можно ещё и в долги влезть?
Аноним НаВсеГда• 18 июля в 18:44
Втекти і не закрити рахунки. Можливо штраф якийсь. Як варіант. Хоча чого тікати не зрозуміло.
Ганцю в кєдах• 18 июля в 18:48
Ответ дляГубной рояль
пособие ушло в овердрафт
Анютины ласки• 18 июля в 18:50
Ні, були борги в Україні
Завдяки Німеччині - закрила всі борги і вже відклала
Ваша прЭлесть• 18 июля в 18:54
В сусідки були борги,йшли листи на її адресу в Києві,вона ігнорила.В підсумку її внесли в якісь списки боржників,і щоб виправити свою кредитну історію,їй треба сплатити борг або в Німеччині,або в Райфайзен Україна.
Наші банки вступили в якусь асоціацію чи то європейську,чи то міжнародну.І тепер діляться списками боржників .
Сіточка• 18 июля в 19:00
Ответ дляГубной рояль
Делают покупки в интернет магазинах и не оплачивают, за телефон не платят, некоторые и за аренду.
Непереможна• 18 июля в 19:02
Я в Німеччині. Вірю що таке може бути. Тут за все може прилетіти. Шаг ліво, шаг в право.
Непереможна• 18 июля в 19:02
Ответ дляВаша прЭлесть
Чим закінчилася історія з сусідкою?
Сіточка• 18 июля в 19:03
Ответ дляАноним НаВсеГда
Да, штрафы за превышение скорости, парковку в неположенном месте
Ваша прЭлесть• 18 июля в 19:07
Ответ дляНепереможна
Чим закінчилася історія з сусідкою?
Нічим,їй просто відмовляють в кредитних лініях в усіх банках.Тільки дебетові картки пропонують відкрити.Листи німці шлють періодично,раз в квартал мабуть.Хотіла влаштуватись у великий ТЦ на роботу ,то не взяли через борги.Там в анкеті було таке питання.Влаштувалась в інше місце,де на це не звертають увагу
Непереможна• 18 июля в 19:09
Ответ дляВаша прЭлесть
Так а що вона такого в Німеччині зробила?
Непереможна• 18 июля в 19:10
Ответ дляВаша прЭлесть
І що наші перевіряють борги при влаштуванні на роботу? В Україні в мене такого ніразу не було
Ваша прЭлесть• 18 июля в 19:12
Ответ дляНепереможна
Не каже.
Я і так дізналася випадково.Бо листи йшли ще коли вона була в Німеччині.Вона просила забирати все що приходило,я їх збирала,потім вона повернулася і я їй віддала їх.Ну і вона розповіла,що то борг.
Ваша прЭлесть• 18 июля в 19:14
Ответ дляНепереможна
Залежить від роботодавця.В мене на роботі теж перевіряють,щоб не було боргів,відкритих судових справ і т.ін.Вони просто роблять запит,так само як банк,коли відкриває кредитну лінію,і отримують відповідь,що ти боржник,чи ні.
Непереможна• 18 июля в 19:15
Ответ дляВаша прЭлесть
Не каже.
Такого бути не може. Листи якщо вона в Німеччині приписана була ( а без приписки вона там би не жила і дня) то йшли б на її адресу в Німеччині. А не в Україні
Ваша прЭлесть• 18 июля в 19:15
Ответ дляНепереможна
Ну не може так не може.Листи йшли на її київську адресу.Де вона живе з дитинства.
Непереможна• 18 июля в 19:16
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну це на серйозні роботи. А якщо якийсь офіс секретарем чи якоюсь мілкою сошкою. То нащо їм?
Ваша прЭлесть• 18 июля в 19:18
Ответ дляНепереможна
Так,більшості байдуже.В мене теж лише два рази цікавилися при прийомі.Зараз працюю з матеріальними цінностями,може через це.
Непереможна• 18 июля в 19:19
Ответ дляВаша прЭлесть
100 💯 . А так для чого їм?
Ответ дляГубной рояль
Да запросто. Перевел мне хозяин квартиры деньги сэкономленные на воде, Джоб их требует на его счёт перевести. Я их откладываю и не трачу, а некоторые люди по неопытности тратят, потом помесячно платят долг.
КонхфЭдкаТузик• 18 июля в 22:16
Ответ дляНепереможна
Може . Мій чоловік працював а Німеччини ще до війни. Повернувся в Україну. І пару листів зі штрафами отримав по пошті
КаРаКаТиЦа
• 19 июля в 01:15
Ответ дляНепереможна
І навіть, якщо ти все правильно робиш)
КаРаКаТиЦа
• 19 июля в 01:16
Ответ дляГубной рояль
А отак ,коли все правильно робиш, всеодно має бути по їхньому )
КаРаКаТиЦа
• 19 июля в 01:16
Ответ дляАноним НаВсеГда
Може й закрити ,але всеодно щось знайдеться