Анонимушка• 23 июля в 22:56
Допоможіть підібрати подарунок племіннику-підлітку 14р. До 5к
Допоможіть підібрати подарунок юнаку 14років.
Батьки не знають що дарувати, сам племінник також знижує плечима.
Гроші - не варіант. Просто не варіант.
Юнак має комп, ноут, телефон - все не мега круте, але робоче.
Велосипед є. Самокат не підійде, мешкають в селі без асфальту
Хоббі є, там все-все-все для хоббі тупо скупає мама.
Раніше дарувала книги і настільки, речі. Але що зараз - не знаю
Бюджет до 5тис грн
Гроші - не варіант. Просто не варіант.
Бюджет до 5тис грн
Анонимушка
• 23 июля в 23:31
Ответ дляПопихтю та й годі
Ось такий рюкзак мій син собі сам обрав.
Сину 15.
Рюкзак дуже якісний, з відсіком для ноуту. Для школи прям клас
Сину 15.
Щиро дякую