Встидаюся запитать• 26 июля 2025

Колишня поставила перед фактом

Є дитина від першого шлюбу чоловіка, гарний хлопчик 12 років. Живемо в різних областях, тому бачаться фізично тільки на канікулах і то, якщо він нікуди не їде. Постійно на зідзвоні, спілкуються. Аліменти, хоч і не великі, але платить. Колишня дружина заміжня, але дітей в цьому шлюбі нема, нічого поганого сказати не можу, не лізе, дитину не налаштовує. Склалася наступна ситуація, чоловік з початку літа хоче забрати сина до нас, але він то в Болгарію в табір їде, то в Польщу. У нас була запланована сімейна поїздка в Карпати на серпень, вчора чоловік каже, дзвонила колишня, каже на наступному тижні можна на місяць забрати малого, типу треба домовитись з власницею житла, що буде на одну людину більше. Виявилось, вона вирішила відпочити з чоловіком вдвох. Якось так стало неприємно, кажу, ти їй сказав, що ми їдемо на відпочинок, він так, вона сказала, круто, ще в Карпатах побуває цього літа, я все оплачу. З одного боку їдемо з дітьми, з іншого, як в позу поставили. Сказала чоловіку, чого ти не сказав, до ми плануємо поїздку своєю сім´єю, на що він відповів, що намагався, але вона каже, що він батько, так як живе далеко вона 24/7 з дитиною, а ти за цей рік, тиждень, щей дорікнула невеликою сумою аліментів, типу і не платиш нормально і не допомагаєш. Хоча і вона, і новий чоловік нормально заробляють, живуть краще, ніж ми. З чоловіком посварились і не розмовляємо, обідно.
автор Встидаюся запитать • 26 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Вы , которые родили 2 детей берете мясо у ваших пожилых родителей, вам это норма? Да это вы уже должны им помогать!

Это треш, детей наплодили, прокормить их не в состоянии и сидите на шее пожилых родителей 🤪
Та ви що? Ми працюємо і батькам допомагаємо, батьки теж працюють, і таке буває, у нас сім´я де всі одне одному допомагають. Всі щасливі і ситі, а ви їжте м´яско, бо вже від голоду кидаєтесь, мабуть щаслива, забезпечена жінока
Бриджит_Фрикандо• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Чем вы им помогаете? От мяса их освобождаете? 🤣

К счастью, мой муж зарабатывает и на мясо и на все остальное. Голод нам точно не грозит.

Про счастье непоняла, для вас сытость =счастье? И после этого вы рассказываете, что не живёте впроголодь?
woman Warrior• 26 июля 2025
Ответ дляОбращеница
А чому ж така добра автор плануючи сімейну поїздку, розуміючи що влітку батько ще не брав сина, одразу не запросила сина від першого шлюбу?
не захотела, к примеру.
И что?
Она вообще не обязаны думать о том ребенке.
woman Warrior• 26 июля 2025
Ответ дляКручу хвости
Автор не зобов´язана любили чужу дитину і горіти бажанням проводити з нею час. Божечки-кошечки, какие все правильные собрались в теме,обожающие чужих детей. Зато как тема - кого спасать - свое животное или чужого ребенка? 90% ответов - свое животное.
Нет, правильные по другую сторону.По мне вполне номально вообще не думать ни о каких детях, кроме своих.
автор Встидаюся запитать • 26 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо

По голод ви в кожному пості талдичите, мабуть тригерить, одне й те саме. Ви така прикольна, читаєте тільки те, що хочете, і воно лізе з вас і лізе, хто чим наповнений...
Бриджит_Фрикандо• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Ну, лезет из вас ваша манера общения)

Так при нынешних ценах 10т на 4 это жить пррголодь, а вы сами написали, что у вас такая сумма 🤷

Кстати, судя по вашей агрессии на мои посты, то триггер это таки для вас)
woman Warrior• 26 июля 2025
Ответ дляБасноплетка
да бывшей вообще никакого дела до его новой семьи и количества детей в ней, вы правы)
но отец ее ребенка обязан проводить с их общим ребенком время и отпуск ) поэтому папа может спокойно поехать в Карпаты вдвоем с сыном на месяц ))) а новая семья в это время посидит без него дома, а остальные 11 месяцев могут совместно развлекаться в свое удовольствие )
та мечтайте.
с таким отношением и превращением ребенка в инструмент бывших жен, кроме отвращения, ничего не возникает-ни к бж, ни к, сожалению, детям.
woman Warrior• 26 июля 2025
Ответ дляКотомафия
Тут був ваш варіант: жінка відмовляється і залишається вдома, батько з дітьми їде на море.
нет, автор поедет, как и планировала.
тулят этих детей от первых браков, только оттторжение растет, и весь результат.
woman Warrior• 26 июля 2025
Ответ дляОбращеница
лесом идет сын от первого брака потому что.
автор Встидаюся запитать • 26 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ну, лезет из вас ваша манера общения)

В мене не має агресії, лише співчуття до таких людей, це не ознака здоров´я, повторювати одне й те саме. Ви мене в чомусь хочете переконати, не виходить, от і плющить, чи це все таки, щось інше
Котомафия• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Які реальні потреби? Ви можете чітко написати, я писала про досвід такого суда у своєї подруги, навіть дитини-інваліду не всі реальні потреби затвердили. Дитина не голодна, вдіта, ходить в школу, на гуртки, те, що мама хоче, щоб він індивідуально готувався до змагань з тренером, то не життєво-необхідна потреба.
Прийде час, ваш чоловік теж буде жити на пенсію (її розмір цілком достатній для пенсіонера, згідно мінсоцполітики), лікуватися у безкоштовній медицині і ні в чому собі не відмовляти. Його старша дитина рахуватиме як ви: що посієш, те і пожнеш. А ця дитина якраз буде фінансово успішна. А ось допомагатиме як навчив батько - по можливості, тобто пенсія ж є? Значить нічого більше й не треба.
Бриджит_Фрикандо• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Да мне просто жаль ваших детей и родителей, не более)
автор Встидаюся запитать • 26 июля 2025
Ответ дляКотомафия
На пенсію нам вистачить, на цю дитину ніхто на пенсії не розраховує. Хай буде успішною, для себе. Мені від цієї дитини нічого не потрібно ні зараз, ні в майбутньому, тому ваш пост, реально пустий звук. Наші теж будуть успішними для себе.
автор Встидаюся запитать • 26 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Себе пожалійте, у нас все ок.
Бриджит_Фрикандо• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Себе пожалійте, у нас все ок.
Та у вас понятно, я про вас и не говорила, а вот дети живущие впроголодь и родители, которые вынуждены обеспечивать мясом детей, которые своих наделали, но прокормить не могут, таки вызываю жалость.
автор Встидаюся запитать • 26 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Для чого ви мені пишете 125 пост про м´ясо, ви така кумедна, я вас прошу, не пишіть більше, це не здорово.жалість ваша нікому не потрібна, мені здається, що вам треба допомога спеціаліста
Бриджит_Фрикандо• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Вы серьезно? У вас дети живут впроголодь, а вы рассказываете, про помощь мне?

Не дай Бог дожить до того, что бы подбирать такого ’мужчину’ 🤪
автор Встидаюся запитать • 26 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо

126 пост про голод... Можна я буду рахувати.. Видно, щаслива жінка. Ага...
Бриджит_Фрикандо• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Вы лучше не почты считайте, а идите денег заработаете на еду детям, если вам муж не в состоянии этого сделать.
автор Встидаюся запитать • 26 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
127, в мене все ок. З грошима теж, а ось у когось..
Бриджит_Фрикандо• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Тогда почему детям еду не покупаете вдоволь?
Котомафия• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Дай Боже, щоб ваші були успішними, бо їм доведеться тягнути двох батьків, у яких пенсії навряд чи будуть (все до того йде). З вашим відношенням до старшої дитини було б справедливо отримати на старість дзеркальне ставлення - тобто пшик і пояснення ’у мене є свої батьки’ (мама і вітчим).
автор Встидаюся запитать • 26 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
В них все є, вдосталь, лікуйтеся
автор Встидаюся запитать • 26 июля 2025
Ответ дляКотомафия
В нас все буде ок. На пенсії ніхто не розраховує, все для цього робиться. І нам і нашим дітям вистачить. На дитину від першого шлюбу, не розраховуємо, в неї буде своє життя.
Бриджит_Фрикандо• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
В них все є, вдосталь, лікуйтеся
На 10 т в месяц? Каким образом?
woman Warrior• 27 июля 2025
Автор, закрывали бы вы тему.
Бжихи краев не видят ни в чем.
Ихбеспокоит все-и чужие мужчины, и чужие пенсии, и зароботки, и отпуски, и алименты,и успехи, и питание-ну , словом все, что их не должно касаться и что никто не предлагал обсуждать.Так они живут и ядом плюют.
нет бы свою жизнь время уделить, все чужая покоя не дает.
Тема себы исчерпала, и лишний раз подтвердила закономерность.
Залізний кіготь• 07 августа 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Платить скільки може, своїх двоє дітей, їх теж треба ставити на ноги, тим паче там можливості більше, ми їх поки що не доженемо.
Тобто той чоловік , чужа людина має забеспечувати хлопця, а рідній батьки як вийде ? І що значить їдемо своєї сім´єю , його син це теж його сім´я !
Залізний кіготь• 07 августа 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Мені так, негатива не маю, але свої діти ближче. Ну не можемо ми багато чого, що є в тої дитини закривати. Наприклад, поїздки на змагання за тисячі доларів, чи дорогу техніку.
Ну то хоча б в Карпати звозіть, це ж ви можете ! Але не хочете...
Гага Газу• 14 августа 2025
Не будьте _укой.
Планы, шманы, все это фигня.

Отец не видит ребенка. А должен. Обязан. Ваши планы мне лично, как родителю, были б побоку.
То что в вас говорит это гордыня и ревность. Вы не на первом месте. Вас подвинули. Вот вас все и бесит.

Подумайте о ребенке. Хоть он вам и никто, но он был в жизни мужчины ДО вас. и будет после вас.
220В• 28 августа 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Я це з одного боку розумію, що жили б в одному місті, брали б на вихідні, але хочеться відпочити тільки зі своєю сім´єю.
Автор, не виніть чоловіка, його самого прогинають, маніпулюючи дитиною. Тут вам краще підтримати його.