Стебель березы• 26 июля в 13:56

Вам дає гроші бувший чоловік? Не на дитину, а саме вам, на ваші потреби

Хто розлучився із заможнім чоловіком, він фінансово вам допомагає?
В багатьох країнах це норма, і бувшій дружині допомагати.
Наші ж чоловіки, якщо дітей утримують і то добре.
Але ж заможні сімʼї жили разом, наживали років 20, а після розлучення дружини як правило не забезпечені залишаються, хоча вважаю чоловік має утримувати дітей і дружину по мірі можливості, не чужі ж, стільки разом пройшли…
Як думаєте, якщо дохід БМ 300-400К скільки він має давати дружині? Чи нічого немає?
При умові, що дітям тис.50 дає, але вони студенти,живуть окремо
А дружині давати гроші норм чи ні? Вона працювала завжди, але останні 3 міс роботу втратила. Розлучені півроку
Результат:
вже голосів: 38
11 (28.95%) Ні , нічого немає давати
11 (28.95%) Тиц
7 (18.42%) З якого це дива?
4 (10.53%) Так, тис 50 може і бувшій
4 (10.53%) Жлоби вони всі
1 (2.63%) Ні, нехай працює
0 (0%) Міг би і половину,
0 (0%) Тисяч 20 легко
0 (0%) Свій варіант
0 (0%) БД не має права на його гроші
Я пані прохана...• 26 июля в 13:59
Если бывшая дает секс то можно тыс 10 помогать
Хочу на Балі• 26 июля в 13:59
У меня есть знакомая, у нее детей нет, развелась и уехала за границу, а бывший муж в Украине и он ей помогает финансово даже после развода. Так что и такое есть
Удачная• 26 июля в 13:59
он не сколько не должен жене, если она не подавали на алименты на себя при разводе
Бжоли-бандерівці• 26 июля в 14:01
Мы живем в другой стране , бывший муж в Украине , переводит ежемесячно некую сумму на которую снимаю жилье , покупаю продукты и оплачиваю все хотелки детям .
БолеИменее• 26 июля в 14:01
Ну пока я замуж не вышла второй раз, он меня полностью содержал. Сейчас просто так и осталась числится на его фирме, типо зарплата моя там 17000, вот эти деньги и поступают стабильно. На алименты не подавала, детям нормально перекидывает денег
Нога на ногу• 26 июля в 14:01
В принципе, если бывшая продолжает готовить, убирать стирать, то можно ей платить за эти услуги
Леопардові панчохи• 26 июля в 14:02
Якщо дружина має інвалідність так, має отримувати допомогу, в усіх інших випадках ні.
Удачная• 26 июля в 14:03
и зарубежом - аналогично, на споузал саппорт обесепечивается только по решению суда и если на него подают, при этом независимо от пола
муж тоже может претендовать на поддержку от бывшей жены, если она работает, а у него сложности

у нас же, те кто прожил 20 лет, и как вы говорите ’нажил вместе’ сильно я сомневаюсь, что бабы остаются с голым задом
там обычно есть и заначки, и отсуживают дофига - и имущество, и бизнес, и машины
Нічого вдягти• 26 июля в 14:03
Вы ж не в Германии живёте,или Калифорнии )
Удачная• 26 июля в 14:03
Ответ дляХочу на Балі
не рома , случайно ))
Леопардові панчохи• 26 июля в 14:04
Ответ дляУдачная

Згодна. Складно залишитись з голим задом, живучи в достатку все життя. Треба бути ідіоткою
Леопардові панчохи• 26 июля в 14:07
Ответ дляУдачная
І не факт, що вона їх отримає.
Сплюшка• 26 июля в 14:07
Особисто мені - тільки подарунок на ДР ( як би від дітей, бо я йому теж дарую) . У мене перший не дуже заможній , на 2-х дітей 25к щомісяця. Основні витрати на дітей на другому чоловікові.
ЦібаФу• 26 июля в 14:13
О чем вы)? Мой бм еще до развода забыл как меня зовут и шарахался как от прокаженной)
Обижулька• 26 июля в 14:14
Пора бы женщинам принять, что брак это не гарантия пожизненного содержания.
Или контракт или умение научиться быть финансовонезависимой
личностью. При этом не забыть о своём имуществе.
Тюрюнь_Тюнь• 26 июля в 14:16
Ответ дляБолеИменее
ух, ты хороший мужчина
Патріотка з дивану• 26 июля в 14:18
То что нажили годами делится пополам. Если бывшая не инвалид, не сидит с ребенком, то может работать.
Зоряний Шлях• 26 июля в 14:19
Ответ дляХочу на Балі
На щось розраховує може.
Я знаю тільки один випадок коли допомагав саме дружині. Точніше повністю утримував. Їм 45 + обом було, він пішов до молодої коханки, а вона залишилася у їхньому будинку з його батьками старенькими, якіх він пару років перед розлученням перевіз із села. Діти були вже студенти, їм теж допомогав. А її з батьками повністю утримував.
автор Стебель березы • 26 июля в 14:27
Ответ дляОбижулька
Удалено администрацией...
автор Стебель березы • 26 июля в 14:28
Ответ дляУдачная
Більше схоже на заздрість і злорадство
Вам напевно і теперішній скільки де дає, скільки автор від бувшого хоче
МеняАЖтрусит• 26 июля в 14:30
Куми наших кумів. Розлучились, 2 дітей молодшого шкільного віку, на той час. Колишній чоловік залишив житло, повністю утримував колишню дружину і дітей. Памʼятаю, була дуже здивована, коли він купив їй авто, коли вони вже пару років, як були розлучені. Бо, «це комфорт його дітей». Не знаю, як зараз. Там вже дітям по 20+, але, років 10, після розлучення вона не працювала. Заміж не вийшла.
З близького оточення є ще один такий приклад. Там 3 дітей. І всі, до закінчення навчання, повністю на утриманні батька.
Такі чоловіки викликають величезну повагу. Та, все ж, в нашому суспільстві, це, швидше, виняток(.
МеняАЖтрусит• 26 июля в 14:32
Ответ дляЛеопардові панчохи
А, ви думаєте, чоловіки, які мають доходи такого рівня, ідіоти?
Удачная• 26 июля в 14:35
Ответ дляСтебель березы
Більше схоже на заздрість і злорадство
мне, как-то абсолютно фиолетово, на что вам схоже
я никогда мужиков не доила, и доить не буду
это не мой принцип жизни
Удачная• 26 июля в 14:36
Ответ дляЗоряний Шлях
На щось розраховує може.
ну, так он ее не содержал, а платил за досмотр за его родителями
и дом, возможно, она у него отсудила
и это нормально
Оце потужно• 26 июля в 14:42
Это разве очень богатый? 50к детям это и есть помощь, в его случае🤷‍♀️ бывшая жена просто забирает половину нажитого имущества, мне кажется, так везде.
Начальник Анонимов• 26 июля в 15:04
Мне нет,но я и сама не голодаю. Детей обеспечивает. Кстати, мой нынешний муж - гражданин Австралии, и он тоже оплачивает только детское, но не жены