Этожзвяздаяегообожаю• 28 июля в 10:56
Низкий вит.Д и ферритин, от таблеток тоже плохо.
Год назад первый раз в жизни сдала эти анализы, то есть какая моя норма -я не знаю. Вышли низкие показатели, витамин Д-21, ферритин-15. Гемоглобин всегда был 127-135, он в ОАК всегда есть.
Врач назначает препараты, для поднятия, а мне от них плохо. Хотя с ЖКТ у меня проблем нет. Но от лекарств меня постоянно сильно тошнит, пучит, диарея, отрыжка. Бросаю пить. В итоге поднять вит.Д и ферритин не могу.
А надо. Так как слабость, головокружения. Продукты ем нужные, но за год они ничего не дали.
Как же быть? Что принимать?
Скіфська пектораль• 28 июля в 10:59
Пробуйте разные препараты железа, ищите свой. За год при хорошем ЖКТ и правильном питании с кофакторами можно железо чисто на питании поднять.
Этожзвяздаяегообожаю
• 28 июля в 10:59
Ответ дляШмоточницаца
Колоть.
Уточните у врача
О, за колоть она мне ничего не говорила. Спрошу.
Полтавська галушка• 28 июля в 11:00
Нормальні у Вас показники. Нижче норми, але не жахливо.
Який Д3 і яке залізо приймали?
Ті симптоми, що Ви описали, від багатьох препаратів заліза бувають, треба підбирати і пити так, як у інструкції вказано.
Який Д3 і яке залізо приймали?
Полтавська галушка• 28 июля в 11:01
Ответ длянеДоЖиру
Дійсно, може, уколи чи крапельниці? Якщо таке колять чи крапають.
Уколи заліза не всі вміють робити. Мені у жовтні 5 штук зробили ферум лек. То залишився величезний синець досі, а феритин не піднявся зовсім.
Вирішила і надалі таблетки пити :(
неДоЖиру• 28 июля в 11:02
Ответ дляПолтавська галушка
Вирішила і надалі таблетки пити :(
Офігіти! Співчуваю ((
Этожзвяздаяегообожаю
• 28 июля в 11:05
Ответ дляПолтавська галушка
Який Д3 і яке залізо приймали?
Симптомы до приема препаратов появились. Начала сдавать анализы дополнительные. А не как обычно ОАК. А как вообще определить нормальность показателей? Врач говорит-очень низкие. У разных лабораторий-разные референсы. Где найти информацию подробнее? Может мне вообще надо капать в другом месте организма.
волосатое стекло• 28 июля в 11:05
Мне хорошо зашёл по железу солгар
Ещё советую не пить одновременно
Если такие проблемы пусть организм привыкнет
Начните с малых доз железа
А осенью витамин Д
Мне от него тоже не очень было
Трусило, давление поднималось
Так я начала с очень малых доз (с четвертушки от 2000)
Постепенно поднимала
Ещё советую не пить одновременно
Начните с малых доз железа
А осенью витамин Д
Мне от него тоже не очень было
Трусило, давление поднималось
Постепенно поднимала
Шмоточницаца• 28 июля в 11:07
Автор, как у вас с питанием? Д жирорастворимый, может у вас диета обезжиренная, вот и не усваивается. К д3 ещё хорошо в связке К2.
Также есть препараты Д, которые пьются раз в месяц в очень высокой дозе , спросите врача.
Полтавська галушка• 28 июля в 11:09
Ответ длянеДоЖиру
Офігіти! Співчуваю ((
Я була шокована. Уколи недешеві і болючі. Добре, що одну упаковку купила, лікар дві призначив колоти.
Таблетками довше піднімати, але надійніше.
У мене хронічна анемія, гемоглобін вище 110 підняти не завжди виходить, феритин 5-9.
Але якщо пити таблетки курсами, жити можна. Це хотілося швидше.
Фиона Шрековна• 28 июля в 11:11
Hema-plex дуже класний, від нього шулнок не болить, ферритин чудово підіймає
Полтавська галушка• 28 июля в 11:11
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Які симптоми?
Ті, що від нестачі заліза і вітаміну Д3, схожі на симптоми, які показують на проблеми з щитовидкою. Сходіть до ендокринолога.
Якщо з щитовидкою все добре, вже тоді має сенс залізо підбирати.
Этожзвяздаяегообожаю
• 28 июля в 11:14
Ответ дляПолтавська галушка
Які симптоми?
Ходила, все хорошо.
Полтавська галушка• 28 июля в 11:16
Ответ дляволосатое стекло
Мне хорошо зашёл по железу солгар
Ещё советую не пить одновременно
Начните с малых доз железа
А осенью витамин Д
Мне от него тоже не очень было
Трусило, давление поднималось
Постепенно поднимала
Ещё советую не пить одновременно
Начните с малых доз железа
А осенью витамин Д
Мне от него тоже не очень было
Трусило, давление поднималось
Постепенно поднимала
А мені Солгар gentle iron не підняв ні гемоглобін, ні феритин. Приймала по три капсули на добу.
Побічних ефектів не було ніяких, але ж і ефекту теж.
Препарат підібрала гінеколог. Звичайний аптечний. Це був не перший з тих, що спробувала.
Від Д3 у мене ніяких побічних ефектів, але згодна з Вами, що треба щось одне приймати. Місяць один препарат, місяць інший.
Залізо взагалі має півсторінки опису в інструкції, з якими препаратами і якими продуктами воно несумісне.
Полтавська галушка• 28 июля в 11:18
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ходила, все хорошо.
Це добре
Напишіть, які препарати приймали, можливо, ми з дівчатами зможемо підказати, чим замінити.
Этожзвяздаяегообожаю
• 28 июля в 11:23
Ответ дляПолтавська галушка
Це добре
Ви знаете, сознательно не пишу. Что бы не предлагали - а попробуй еще это. Я уже попила разные, мне плохо.Все не перепробуешь. У меня сам по себе организм такой, что побочки от любых препаратов- всегда все мои.
С уколами, это вариант. Поговорю с доктором
Полтавська галушка• 28 июля в 11:25
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Питайте тоді про крапельниці.
Залізо точно є з можливістю введення так.
Муркошечка• 28 июля в 11:25
При низькому феритині треба з´ясувати причини, а не просто призначити залізо. Може не засвоюватись через нестачу В12 та фолієвої кислоти, проблеми жкт, гінекологія, щитовидка. Відповідно, і лікування різне
В будь-якому випадку, треба покращити засвоєння з їжі, перевірити білок, дотримуватись поєднань та не вживати з продуктами, що містять кальцій, кавою, чаєм. Можливо, додати ферменти. Щодо вітаміну Д - перевірити жовчний, вживати достатньо жирів
волосатое стекло• 28 июля в 11:43
Ответ дляПолтавська галушка
У меня тоже очень медленно поднимался ферритин на солгаре
Но в итоге поднялся
Зато вообще без побочек
Но в итоге поднялся
Зато вообще без побочек
Этожзвяздаяегообожаю
• 28 июля в 11:45
Ответ дляволосатое стекло
Но в итоге поднялся
Зато вообще без побочек
Но в итоге поднялся
Зато вообще без побочек
Со скольки до скольки подняли и за какой период? И повлияло это на ваше самочувствие?
Полтавська галушка• 28 июля в 12:42
Ответ дляволосатое стекло
Но в итоге поднялся
Зато вообще без побочек
Но в итоге поднялся
Зато вообще без побочек
Якби у мене піднімався хоч трохи, питань би не було. Але дві банки випила і піднявся з 5 до 9, майже нічого.
Муууумие• 28 июля в 13:03
Прийом вітамині Д зазвичай на самопочуття погано не впливає.
Щодо препаратів заліза - треба пробувати різні препарати, що вам підійдуть або приймати після їжі чи перед сном.
волосатое стекло• 28 июля в 14:09
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
С 10 до 45 за два года (с небольшими перерывами принимала)
Точно стало лучше
Перестали так сильно волосы выпадать
Слабость меньше
Не так морозит
Но я ещё принимаю
И питание у меня очень хорошее
Точно стало лучше
Перестали так сильно волосы выпадать
Слабость меньше
Не так морозит
Но я ещё принимаю
И питание у меня очень хорошее
Гопница-Советчица• 28 июля в 14:27
У мене виражений дефіцит вітаміну Д (спочатку був - 5,71 нг/мл). Теж не можу приймати препарат вітаміну Д у великих дозах, так як виникають побічні ефекти ШКТ і посилюється слабкість. 4 місяці приймала препарат у мінімальному дозуванні (різні купувала препарати), то показник так і залишився виражений дефіцит (8,94 нг/мл). Тривалий період не приймала препарат вітаміну Д. І ось купила препарат вітамін Д3 50 мкг (2000 МО) + К2 100 мкг. Приймаю капсулку, але не щодня. Дещо краще переноситься.