Пластилин_Колец• 28 июля в 18:49

Як ви це робите, навчить)

Як людям вдається бюджетно відпочити в Іспанії, Італії на морі? Читаю тут, що відпочивали в готелі в Іспанії за 600 євро на тиждень з харчуванням. Як таке можливо? Я скільки дивилася навіть апартаменти, то було від 60 євро за ніч, і ще як туди дістатися, якщо без машини наприклад?
Ms. Искренность• 28 июля в 18:52
Вы тоже можете так говорить.)
Фляшунька• 28 июля в 18:52
Мы отдыхаем всегда в апартаментах ( квартирах ) питаемся сами дома или ходим по кафешкам . Отели никогда не бронируем
Не обижаюсь• 28 июля в 18:52
Треба кілька разів з´їздити дорого, щоб потім знати на чому економити
Глубоководная селедка• 28 июля в 18:53
Секрет в тому, щоб їхати не в сезон.
Подруга на вересень завжди бронює.
2 тижні за 600 євро в Іспанії.
Діти в ЄС уже після 14 вересня у школі.
Попит низький. Знижуються ціни.
Чорногорія так само.
З другої половини вересня ціни падають на все, включаючи їжу.

Ну або готель дуже бюджетний.
Ми в минулому році за 400 євро зняли готель зі сніданками в серпні за 6 ночей.
Але це був готель 2*)
Не всі захочуть в таке їхати + дешевий курорт
автор Пластилин_Колец • 28 июля в 18:53
Ответ дляФляшунька
Ну даже если апартаменты, за сколько вы снимаете? Вы на машине?
автор Пластилин_Колец • 28 июля в 18:55
Ответ дляГлубоководная селедка
Секрет в тому, щоб їхати не в сезон.
Подруга на вересень завжди бронює.
2 тижні за 600 євро в Іспанії.
Діти в ЄС уже після 14 вересня у школі.
Попит низький. Знижуються ціни.
Чорногорія так само.

Ну або готель дуже бюджетний.
Але це був готель 2*)
Ну я розумію, я дивилася теж на вересень. Де такі ціни за 2 тижні 600 євро?
Глубоководная селедка• 28 июля в 18:56
Ответ дляПластилин_Колец
Їй наш українець домовляється з іспанцями на місці.
Звичайно, податок іспанець не платить.
Оплата налом при заїзді
Фляшунька• 28 июля в 18:57
Ответ дляПластилин_Колец
Майорка , 1000 евро неделя . Комплекс возле пляжа , новый жк , там спортзал , бассейн
Магазины не далеко , рестораны .
O-Yumi• 28 июля в 18:57
Ехать не в пик сезона и бронировать за полгода минимум. Если снимать апартаменты с двумя спальнями и ехать с друзьями, например, выйдет ощутимо дешевле
автор Пластилин_Колец • 28 июля в 18:57
Я навіть Грецію рахувала, куди досить бюджетний переліт, то виходило біля 2000 тис на двох.
побольшомусекретику• 28 июля в 18:59
Ответ дляПластилин_Колец
Автобусами їдьте, який переліт...
автор Пластилин_Колец • 28 июля в 18:59
Ответ дляO-Yumi
Ну это да, согласна. Увы, мы вдвоем с сыном, ехать не с кем(
Глубоководная селедка• 28 июля в 18:59
Ответ дляПластилин_Колец
Автор, ви щось не те дивилися.
Я Канари забронювала на новий рік.
А це високий сезон, коли ціни взлітають.
Вийшло менше 2000 євро за проживання, сніданки-вечері в 4* і переліт тут уже включено.
Але так, це ми за 6 місяців забронювали і викупили квитки уже
автор Пластилин_Колец • 28 июля в 19:00
Ответ дляпобольшомусекретику
Автобусами їдьте, який переліт...
Ні, дякую. Навіть безкоштовно не поїхала би.
Love_Love_Love_• 28 июля в 19:00
Іспанію дуже вигідно ще з листопада бронювати
автор Пластилин_Колец • 28 июля в 19:01
Ответ дляГлубоководная селедка
Автор, ви щось не те дивилися.
Я Канари забронювала на новий рік.
На букінг дивилася.
Глубоководная селедка• 28 июля в 19:01
Ответ дляПластилин_Колец
На букінг дивилася.
І я на букінг))
побольшомусекретику• 28 июля в 19:01
Ответ дляПластилин_Колец
Ну тоді не мрійте про дешевий відпочинок.
Альдебаран• 28 июля в 19:02
В минулому році бронювали апартаменти в Іспанії,біля аліканте,90 є 3-км.я з 4-ма дітьми.Виліт з жешува 6800 грн туди і назад,парковка авто,харчування домів,двічі були в кафе.Обійшлося по 480 є на людину 9 днів
автор Пластилин_Колец • 28 июля в 19:02
Ответ дляГлубоководная селедка
Автор, ви щось не те дивилися.
Я Канари забронювала на новий рік.
Ну так це в вас на скільки днів? Скільки сам готель вийшов?
Я только за!• 28 июля в 19:02
Ответ дляНе обижаюсь
Я наоборот, 1 раз с съездила дешево, чтобы понять на чем лучше не экономить, оно того не стоит.
автор Пластилин_Колец • 28 июля в 19:04
Ответ дляАльдебаран
Тобто щоб дістатися туди з аеропорта і взагалі там потрібна машина.
автор Пластилин_Колец • 28 июля в 19:04
Ответ дляЯ только за!
Поделитесь опытом)
Я только за!• 28 июля в 19:09
Ответ дляПластилин_Колец
Поделитесь опытом)
Это лично мой опыт. Я была с детьми в Черногории аппартаменты 200 м от моря с кухней. 200 м это все 700 и вгору, по жаре тащиться то еще удовольствие. Аппартаменты без бассейна-это не для меня. Отдых у бассейна это мое время, когда я могу более менее расслабиться, не то что на море постоянно караулить детей. Ну и кухня мне не пригодилась, потому что все равно решила не махаться с покупкой продуктов, начиная с масла, заканчивая мясом рыбой и мы питались в кафе. Лучший вариант для меня отель на 1й линии бассейн и 2х разовое питание. Но это уже не особо бюджетный отдых. Как раз ок 1000 евро на чел и выходит.
Туся муся• 28 июля в 19:10
Ответ дляПластилин_Колец
Начинайте в октябре смотреть на букинге на следующий год.
Подписывайтесь в скайсканере на рассылку на дешевые рейсы и ждите пока упадет цена. Вы должны быть очень мобильны и не привязаны к датам
Альдебаран• 28 июля в 19:15
Ответ дляПластилин_Колец
В Іспанії трансфер був.Вроді 100 є на 5-х,бус маленький,десь 60 км.А до жешува авто,в мене Тесла,то не дорого доізд,400 км мені до аеропорта.
Турагенція Tourdream• 28 июля в 19:16
Ответ дляПластилин_Колец
Навіщо машина?
З аэропорта Аліканте у місто ходить автобус. 3,85 євро та 20 хвилин - і Ви на місці. Житло можна вибрати у пеший доступності до пляжу, магазинів, кафе. Інфраструктура там чудова. Транспортне сполучення також.

А взагалі слушна порада - бронювати щось гарне у Іспанії, якщо на сезон, то тільки заздалегідь. Так усі європейці роблять.
Я наприклад свій цьогорічний відпочинок на червень, бронювала у грудні. Чудовий готель у Ла Пінеді, з шикарним харчуванням сніданки та вечері обійшовся у 560 євро на двох. Думаю, добре, що не взяли повний пансіон. Готель улюбленець англійців, з березня на все літо у ньому просто вже не було місць. А забронювати можна було без оплати аж до кінця травня. Тому якщо б плани змінилися, то відмінила б бронь без всяких втрат.
Уси Пуси• 28 июля в 19:16
Знакомый рекомендовал сейчас ехать в Албанию, все включено, с человека 18000 грн на неделю, правда вылет с Варшавы, и горящие путевки, он туда же заранее купил дороже .
Наизнанку• 28 июля в 19:18
Я ловлю горящие туры.
Не привязана к датам. Поэтому могу купить тур с вылетом завтра из Кишинева.

Так в начале июня отдохнули вдвоем в бодруме за 50 тыс. Средняя цена на этот отель 90 тыс.

Недавно горела Черногория за 28 тыс на виллу корач с перелётом из Кишинева.
Мне не понравилась сама вилла, жду когда получше вилла ’выстрелит’ и не в самой Будве. В любом случае цена 28 тыс за Черногорию в июле это супер)
Sagittarian• 28 июля в 19:22
У нас був готель в Іспанії як раз близько 600 на одного з сніданком вечерею:)