размахер• 01 августа в 09:39

Бронеплівка на вікна, як думаєте?

Добрий ранок! Яка Ваша думка щодо бронеплівки на вікна? може в когось є реальний досвід використання?
Пенек Возмездия• 01 августа в 10:24
Ответ дляразмахер
та воно то так. Але як глянула квартири після вчорашнього обстрілу, там все треба викинути просто. А посічені люди від скла. Правда летіло не тільки скло.
И что, думаете какая-то пленка остановит взрывную волну?
Это очередной развод лохов на деньги.
Кудлата хмаринка• 01 августа в 10:30
Ответ дляХарчовий тріль
У нас в чате обсуждают контейнер на полкомнаты и то, сошлись, что будет ловушка. А плёнка вообще до ср@ки
я видела иг страничку, где эти контейнера изготавливают, так там много инженеров отписалось, что это духовка для человека в случае пожара, что вентиляция не продумана, толщина маленькая, а т.к. ставится в комнате, то от прямого попадания похоронит заживо. Вот когда в земле делают убежища на глубине 8 метров, тут я согласна еще, что более менее надежно.
автор размахер • 01 августа в 10:30
Ответ дляMystery -ing
Пленка (хорошая, толстая, не из дешёвых), защищает именно от осколков стекла, то-есть просто держит треснувшее стекло.
При сильном давлении вырывает рамы со стеклами.

Один из вариантов защиты, но не панацея совершенно.
а якщо відкриті вікна? не знаєте?
бювет_в_обед• 01 августа в 10:30
Ответ дляХарчовий тріль
Так она не должна сложиться этот контейнер и повредится, не так?
бювет_в_обед• 01 августа в 10:31
Ответ дляПищалка
Автор, ну вы серьёзно?
А если кубик контейнер, покатился бы просто
бювет_в_обед• 01 августа в 10:33
Ответ дляКудлата хмаринка
Ясно, жуть какая
Кудлата хмаринка• 01 августа в 10:33
Ответ дляразмахер
ну так я ж не про це, а про те, що ще в будинках навколо.
Купите плотные тяжелые шторы и роллеты/жалюзи. Когда пишут что летит (но еще далеко) закрываете ролеты и шторы. Они остановят стекло. С сами сидите хотя бы 2 стены, а лучше в убежище.
автор размахер • 01 августа в 10:36
Ответ дляКудлата хмаринка
дяку, до речі, у мене знайомі так роблять. А я штори не люблю)))) і на вікнах майже нічого нема. Треба змінювати вподобання.
Mystery -ing• 01 августа в 10:39
Ответ дляразмахер
а якщо відкриті вікна? не знаєте?
Не всегда спасало. Смотря какая ударная волна.
Чтооооооооооо?• 01 августа в 10:39
Ответ дляразмахер
вибачте, але я не розумію до чого тут сховище. Нема рішень, значить нема.
Ну бронеплёнка вряд ли поможет. Если ракета попадает в дом и сносит полподъезда или подъезд.
Кusalochka• 01 августа в 10:44
Ответ дляLudaSHS
Ого
Навіть в коридор не йдеш?
По відео однозначно видно відповідь на питання Автора.
Ну у мене в холі диван, там нема вікон і на щастя кондиціонер є. Але мені останнім часом стало якось байдуже. От страшно було коли більшовик на початку літа бомбили, я всю ніч лежала в ванні і здавалось, що кожен шахед влетить в мене. А я гола🙈 і це ше страшніше. А тепер стало якось похер. Влетить то влетить. Я тепер фаталіст. Але по плівці все ж можливо варто, особливо якщо в лижках сплять люди. Але від дуже близького вона не врятує.
LudaSHS• 01 августа в 11:02
Ответ дляКusalochka
Так, йде звикання і мозок захищає організм таким чином.
Я така бойова• 01 августа в 11:03
Ответ дляLudaSHS
Цілі вікна...., напевно різниця в типі вибухівки, і самого снаряду- бомби, дальності від помешкання, і розташування
6 шахедів, будівля поряд розбита (видно у вікні на 1 фото). Друге фото це більш уціліле крило тієї самої розбитої будівлі. Там видно, що навіть рами повилітали (хоча пластикові тримаються дуже добре), але скло тримається на рамі або випало разом з рамою. Вживу я бачила більше ніж на фото. Тому сенс броньованої плівки безперечно є
Я така бойова• 01 августа в 11:04
Ответ дляразмахер
а якщо відкриті вікна? не знаєте?
Якщо відкриті, то більше шансів, що залишаться цілі
LudaSHS• 01 августа в 11:04
Ответ дляЯ така бойова
В такому разі, цей захист таки спрацював
Ванна Тазиковна• 01 августа в 11:16
Ответ дляТут надолго
От небольшой волны оно не разбивается.

Просто я написала личный пример, у нас выбило, а у соседей сверху вывернуло окно, они с плёнкой. От мелких стекол таки спасает скотч отлично или обычный стрейч, но не наглухо.
У меня скотч на окне , наклеянный в самом начале, уже потрескался. Вообще видела наружные ролеты на окнах, вот они наверное лучше будут работать, чем бронепленка.
Шиворот Навыворот• 01 августа в 11:23
Ой ну це прямо як бронеплівка на телефон 😆, а потім приходять з побитими екранами, бо їм гарно на вуха навішали про бронеплівку. Ну от самі подумайте - ну яка це може бути броньована плівка
автор размахер • 01 августа в 11:32
Ответ дляШиворот Навыворот
а я думаю, що це я к в машині і там сенс є
Тут надолго• 01 августа в 11:46
Ответ дляВанна Тазиковна
А как их закрывать?
Кракадэ• 01 августа в 11:59
Ответ дляТут надолго
Ну знаете ли, если с апреля 3 раз бьёт окна, то таки цена очень важна становится. Ну и про раны, если на вас прилетит целое окно, то это таки хуже.

В общем я написала свой опыт, а каждый желает как ему удобнее.
Если с апреля бьёт три раза, то мне б лучше деревом заколотить наверное), а окна заменить после того, как все это закончится
Шиворот Навыворот• 01 августа в 12:01
Ответ дляКракадэ
Ой а как без солнечного света жить, для меня это погреб какой-то, я бы не смогла психологически без окон жить
Тут надолго• 01 августа в 12:02
Ответ дляЛупаю цю скелю
на жд вокзалі вікна мабуть бронеплівкою поклеяні. так не гарно. куча напливів і пузирів.
по темі - вважаю яякщо є на це кошти і бажання - поклейте. особливого захисту не відчуєте.
в нас прильот був у дворі, то трохи спасло те, що квартири які були пінопластом утеплені - вікна тільки рами тріснули але не скло не рами не випали.
Частично так и сделали, но не будешь же годами жить в темноте без кого вообще?
Харчовий тріль• 01 августа в 12:02
Ответ дляКракадэ
В 2032 году? А до того жить с заколоченными окнами?
Мая твая не панимать• 01 августа в 12:55
Ответ дляразмахер
а що ще обговорювали? нема жодних рішень?
Щоб убезпечити себе від порізів склом..то так, мене у квітні скотч на вікнах врятував.
А щоб повністю себе убезпечити, то тільки метро, бункер та тп.
Мая твая не панимать• 01 августа в 12:59
Ответ дляразмахер
а якщо відкриті вікна? не знаєте?
Коли обстріли, то відкривайте вікна ’як книжку’, можна підперти бутлями з водою. Так вони можуть відкритися, або не так вирве (дивлячись яка сила хвилі).
А ще при обстрілах, якщо вдома, то відкривайте замок в дверях, бо при ударній хвилі може заклинити і не зможете відкрити та вибігти.
Мая твая не панимать• 01 августа в 13:01
Ответ дляКудлата хмаринка
В мене штори повідривало, не повністю, але розлетілись в сторони..) а принтер на вікні стояв- ціленький
Кракадэ• 02 августа в 02:55
Ответ дляХарчовий тріль
Нет конечно, лучше менять после каждого прилета, тут же все богатые, хватит на новые окна, а я писала про себя