Я на хвилинку• 01 августа в 13:48

Чи є в Україні театр, у який ви повертаєтесь знову і знову?

Поділіться улюбленими будь ласка
Життє Бентежне• 01 августа в 13:51
Театр Франка
Лиса Патрикевна• 01 августа в 13:52
Моя подруга хвалить Золоті Ворота. Вона театрал, раз на два тижні ходить кудись. На конотопську відьму поїхала , сама, в іванофранківськ, бо в києві не могла купить квитки,´ :)
БеллаДонна• 01 августа в 13:53
Оперный в Одессе
Бесбардак• 01 августа в 13:53
Одесский театр оперы и балета.
Тишком нишком• 01 августа в 13:56
Тут вся жизнь сейчас, как театр.
Бокс-орун• 01 августа в 14:00
Так в одному і тому ж театрі ставлять різні режисери, в тому ж Франка мирно співіснують постановки Богомазова, Петросяна, уривського і всяка дічь нафталінова. Мені здається єдиним режисерським театром був ДАХ троїцького.
Можу назвати театри куди ніколи не ходила або не поверталася: Лесі українки (це прям московський патріархат в світі театрів), театр на подолі, молодий театр відколи там білоруса поставили. Але калу ь і там з´явилося вже щось цікаве
Хомо_сапиенс• 01 августа в 14:02
Театр Лесі Українки. Мій улюблений.
Зараз все скажу• 01 августа в 14:06
Театр оперы и балета а Киеве, театр в Дрогобыче, очень классные у них были постановки.
Благоуханочка• 01 августа в 14:09
Нет такого театра. Ходила в разные театры. Скучно и не интересно. Лучше уж в кино пойти. Там хоть эмоции есть и ощущуние реальности.
постою_послушаю• 01 августа в 15:13
’Тевье молочник’ по Шолом Алейхему в Донецком драмтеатре. Но уже не актуально, к сожалению (((
’Щелкунчик’ в Харькове, ХНАТОБ
Електрохарчування• 02 августа в 03:30
Молодий Театр
Україна понад усе!• 06 августа в 00:10
Повертаюсь в театр на лівому березі, Франка і на Подолі. Лесі ака рос драми не перетравлюю він так і залишився проросійським, а ще з купою тарганів....бррр