Marc Antonio• 02 августа в 12:52

Если бы сейчас в Украине проходил референдум о легализации однополых браков?

Каким был бы ваш голос? И почему?
Кіма кепка• 02 августа в 18:23
Ответ дляТигрЛьвович
гордість, заздрість, обжерливість, блуд, гнів, жадібність та зневіра. Тут розмито написано про блуд, немає конкретно про мужеложество. Якщо взяти для прикладу порадниць, то вони частіше порушують інші заборони, причому відразу декілька.
В Библии все конкретно говорится и не один раз
Кіма кепка• 02 августа в 18:23
Ответ дляПоказушница
а с каких таких пор и почему куни и миньет грех? просветите пожалуйста
Ещё не выяснили
Рву и мечу• 02 августа в 18:53
За, с условием запрета на усыновление, гей-парадов и прочей пропаганды таких отношений
Аль де Барановна• 02 августа в 19:10
Ответ дляМама Никитки-2
Потрібно того шведа, чи звідки те чудо, на пару тижнів чи в Харків чи в Київ поселити. Думаю питання легалізації одностатевих шлюбів його надовго перестане турбувати. Непугані ідійоти🤦🏻‍♀️ в Європі
Хочете сказати, що у києві і Харкові люди більше не займаються сексом?
Аль де Барановна• 02 августа в 19:16
Ответ дляЛісАпетная
Ні звісно,ну ви зрівняли ,жесть
А логіка де? Тобто коли чоловік шпилить жінку в дупу - то норма, а коли чоловіка то відхилення? Дія якби одна і та ж. Ви вже визначиться то норма чи відхилення)
Аль де Барановна• 02 августа в 19:23
Ответ дляКіма кепка
Никто в Библии не рожал по многу детей. По закону Моисея разрешено было многоженство. И у каждой жены было по 2-4 ребенка. Мало того, все были богаты и жили вполне себе успешно. Бог благословлял всех.
И в Божьем законе написано *кто о семье своей не заботится, тот отпал от веры и хуже неверующих*
Поэтому, что извращенцы геи нарушают законы Бога, что люди неконтролируемо рожающие и не могущие детям дать заботу и любовь такие же. Ничего святого там нет, только прикрываются верой, часто с отклонениями.
Тобто, пара лгбт,які мають лише одного партнера і живуть сім´єю, то ’нічого святого’ та ’збоченці’, а чоловік, який одночасно має кількох жінок - то ’богоугодний праведник’? Якої маячні не прочитаєш на Порадниці....
Аль де Барановна• 02 августа в 19:28
Ответ дляКіма кепка
А де написано, що куни, то грех? Где можно почитать?
А де написано, що секс то для задоволення? ’Плодітіся і размножайтєся’то явно не проткуні чи анал.
Мама Никитки-2• 02 августа в 19:43
Ответ дляАль де Барановна
Ні, я хочу сказати, що людям в Україні є про шо думати, ніж про одностатеві шлюби. А тема зʼявилась, бо якесь чудо чи то зі Швеції чи то зі Швейцарії промивало, що Україні конче потрібно вирішити питання з гейшлюбами.
Мама Никитки-2• 02 августа в 19:44
промивало - промичало
Svitlo_• 02 августа в 19:51
Ответ дляАль де Барановна
Ісус осудив закон Мойсея. І сказав, що багато жінок - гріх
Svitlo_• 02 августа в 19:51
Ответ дляАль де Барановна
Пісню пісень читали?
Помогалочка• 02 августа в 19:52
Я против. Это ненормально, только дисредитировать институт брака и семьи. Хотят - пусть просто вместе живут, имущество дарят и т.д. Но не надо делать из этого семью официальную, будто это норма.
Аль де Барановна• 02 августа в 19:52
Ответ дляМама Никитки-2
Ви забули, що писали?
’Потрібно того шведа, чи звідки те чудо, на пару тижнів чи в Харків чи в Київ поселити. Думаю питання легалізації одностатевих шлюбів його надовго перестане турбувати’...
Значить, лгбт секс в Україні перестане турбувати, а гетеро - ні? Повна відсутність логіки. І приниження лгбт.
Помогалочка• 02 августа в 19:53
Ответ дляМама Никитки-2
Это точно.
Цветочница• 02 августа в 20:14
За. Почему нет? Люди все равно живут вместе, делить совместное имущество при расставании легче после официального брака. Мне никак не помешает, если смогут официально пожениться.
Дуняша• 02 августа в 20:18
У нас выборы не проходят, какой референдум? Я бы не пошла. Не хочу оказаться в общей могиле в какой ни будь школе.
Мама Никитки-2• 02 августа в 21:11
Ответ дляАль де Барановна
Ви забули, що писали?
Ви не стусні осмислити написане? Тоді ничим допомогти не можу. Розуміти прочитане вчать в початковій школі.
Железобетон• 02 августа в 21:33
Я была бы против. В СК написано, что брак - это союз мужчины и женщины. А так , никто не мешает лгбт жить с другими, себе подобными, в любых вариациях.
KriskaA• 02 августа в 21:46
Я за. Люди, що люблять одне одного повинні мати право успадкувати майно і відвідувати партнера в лікарні. Та й купа інших паперових питань.
KriskaA• 02 августа в 21:47
Ответ длясладкий_ноябрь
Маю надію не така, що ввечері котенят топить і проклинає сусідських дітей, а потім в церкву йде, бо віруюча християнка :)
О тааааак....І на пропозицію простерилізувати кішку - МОЇМ КОШТОМ !!!! - відповідає: себе простерилізуй. Колись доволі таки активно ходила в храм, а потім....аж вивертати почало від лицемірства.
KriskaA• 02 августа в 21:48
Ответ дляЯйцеголовая
Яким чином християнство забороняє гомосексуалізм?
В біблії є пряма заборона....
KriskaA• 02 августа в 21:49
Ну, правда, в біблії і дрочіть заборонено .....але ж хто слухається ?? :)))
Кіма кепка• 02 августа в 22:04
Ответ дляАль де Барановна
Так не пишите маячню. Есть закон, где геи - это преступники. Нравится вам это, или нет
сладкий_ноябрь• 02 августа в 22:04
Ответ дляKriskaA
Так!!!
Доречі.
Кішку шкода
По 3 рази на рік купу котенят рожала, який навіть не бачила /;(
Їй похер
Християнка блін
Кіма кепка• 02 августа в 22:04
Ответ дляАль де Барановна
В Притчах
Кіма кепка• 02 августа в 22:05
Ответ дляSvitlo_
Не осудил, а принес Новый завет
ReintTycha• 02 августа в 22:08
Так там якийсь український дипломат вже одружився з дипломатом іншим))
А так- мені пофіг.
Я- не проти. Прихожанка УПЦ, коли шо))
ReintTycha• 02 августа в 22:10
Хай трахають один одного. Аби не чіпали дітей
Дозволимо однополі браки- зникнуть маньяки і педофіли. Бо будуть трахати подібних собі законно, через шлюб
Яичница с беконом• 02 августа в 22:11
Ответ дляЖелезобетон
В старому кримінальному кодексі було написано, що згвалтування - це насильницькі дії чоловіка над жінкою. Новий кодекс прийняли у 2001 році, якщо не помиляюся. А до цього не було законодавчо визначено згвалтуванням між особами однієї статі, або жінкою чоловіка.
Але це не значить, що таких згвалтувань не було. Тому я б не дуже орієнтувалася на кодекси.
Яичница с беконом• 02 августа в 22:17
Ответ дляКіма кепка
В Україні немає такого закону.
То на болотах.