Завжди з рушником• 02 августа в 17:11
Ненавиджу чоловіка
Проблеми були з самого початку, була молода і дурна. Зійшлася з ним в 21 рік. Несоображалп, що я для нього на 10 місці, що егоїст. Постійно треба щоб було прибрано, їсти, і секс. Секс прісний. Всунув висунув. В мене досвіду ніякого не було, думала що все ок. Пройшли роки такого життя, не пішла, бо народилася дитина і мені не було куди дітися. Батьків у мене немає. І от війна. Я виїхала з дитиною. Приїзд жала рідко. А тепер згадала все те що було і думаю, а для чого він мені треба? За ці роки була куплена квартира. Тільки через квартиру повернулася б , бо хоч дома не платити аренду. А тепер з цими обстрілами вилетіли 31 числа вікна в під´їзді. І тепер думаю, а нащо він мені треба взагалі, він сильно любив і люби ь своїх батьків. Я не треба, дитина не треба. Але боюся тут лишатися, дуже тяжко. Через аренду.
Що думаєте?
ПуГоФФка• 02 августа в 18:37
Ответ дляЗавжди з рушником
А нахєр він треба? Я його не люблю? І що з тих мужиків візьмеш, понятно, вигодно-гевигодно. Я з дитиною вже була тоді, як би я пішла, куди?
Так надо было предохраняться, хотя бы оральные контрацептивы принимать, чтобы не забеременеть, раз некуда идти с ребенком в случае чего.
Банка з медом• 02 августа в 18:38
Ответ дляЗавжди з рушником
Скоро три роки
Ви до психіатра сходили, скоригували дозу? Може і чоловік не таке чмо виявиться?
Пік Антна• 02 августа в 18:39
Розлучитись.
Продати квартиру, поділити гроші.
Чому не розглядаєте цей варіант?
Продати квартиру, поділити гроші.
Чому не розглядаєте цей варіант?
Галя із Дарниці• 02 августа в 18:39
Ответ дляКупи слона
В Німеччині віддають меблі безкоштовно
Багато і всюди. Є групи. Кухня є всюди
Кварира буде гола, а кухня стояти буде
Треба інші меблі. Якщо на шару не знайшли, треба написати в групи українців або є гуманітарні магазини типу червоний хрест, там то все мега дешево знайти. То чисто відмазка автора - про не можу, вона не хоче
Багато і всюди. Є групи. Кухня є всюди
Кварира буде гола, а кухня стояти буде
В мене не було кухні і ні в кого з моїх знайомих не було.
Все! Купували самі, квартира абсолютно пуста, ні лампочки, ні шторки.
Свекруня• 02 августа в 18:41
Я думаю что вам нужно активно воспитывать ребенка (особенно если у вас девочка) чтоб она не выросла нежной фиалкой типа вас и чтоб ее не поработил злой Карабас -Барабас типа вашего мужа. Короче рассказывайте про важность учебы и контрацепции. Это все что в ваших силах.
Завжди з рушником
• 02 августа в 18:41
Ответ дляСвекруня
Син
Лапка• 02 августа в 18:44
Ответ дляЯзвочка
Большая часть здесь сидит на шее мужа и пинает автора от скуки
Притом любого автора любой темы
Не смешите! Кто эти мужчины, на шее которых комфортно усидишь, особенно с детьми? Можно сидеть, разве что питаясь непонятно чем и одеваясь в секонде. Ну может еще пока декрет. А дальше просто приходится работать
anastasiaproz• 02 августа в 18:47
Поки війна я б не їхала, бо дитина, краще їй там, бо не набігаєтесь в укриття і осінь скоро...нічого поки харошого
Язвочка• 02 августа в 18:49
Ответ дляПуГоФФка
Нисколько. Но ни разу никому не ныла, что я беспомощная рукожопая ленивица. Учусь на курсах + работаю тайльцайт. И в группе у нас около 10 украинок с 1-2 детьми, тоже большинство работают и учатся, никто не плачется так, как автор. Одна девочка с маленьким (годика 3) ребенком после В1 ушла в отель горничной к немцам, там семейный бизнес, они с малым ей помогают, пока она убирает. Живет и работает у них, всё хорошо у неё.
А у авторицы крокодильи слёзы с 11летним пацаном, #всёпропало и #денехнет. Бо надо ж шевелить ластами, напрягаться и работать. А она видите ли не привыкла не сидеть на шее у кого-то, да еще и просить о помощи у кого-то, когда реально надо.
Хорошо все у нее? На уборках?
Это адский труд. Только она молчит ибо нет смысла вам всем жаловаться!
Язвочка• 02 августа в 18:50
Ответ дляЯ шалунья
а рожали зачем?
ребенку уже 11 цыцька не потрибна.
кто вам не даёт жить своей жизнью?
закатывайте рукава и трудитесь -будете хозяйкой своей жизни, а то не понятно чем вы так задолбались.
ребенку уже 11 цыцька не потрибна.
кто вам не даёт жить своей жизнью?
А вы каким боком автора упрекаете что родила?
Бабо-лебідка• 02 августа в 18:52
Ответ дляЗавжди з рушником
Якщо я залишаюся щ дитиною тут. То на одну зарплату не на збираєш. Я в мінусі і так буду.джоб доплатить до мінімалки. Не відкладеш
Я за три роки за кордоном відклала 30 тис долларів, і це я працюю на мінімалку.
Я шалунья• 02 августа в 18:52
Ответ дляЯзвочка
это вопрос,а не упрек.там знак вопроса стоит,читайте внимательней.
мне не понятно зачем рожала если ребенка недолюбливает и он ей в тягость.
вы на вопрос отвечаете вопросом.
мне с вами не интересно беседовать.прощавайтэ.
вы на вопрос отвечаете вопросом.
Язвочка• 02 августа в 18:53
Ответ дляБабо-лебідка
А че не 40?
Роза в вазі• 02 августа в 18:53
Ответ дляБабо-лебідка
В Німеччині? Чи в іншій країні?
Язвочка• 02 августа в 18:54
Ответ дляЯ шалунья
вы на вопрос отвечаете вопросом.
Ща.
Это кагбы не ваше дело зачем она рожала.
И да- это верх невоспитаности
Бабо-лебідка• 02 августа в 18:54
Ответ дляЯзвочка
А че не 40?
Ви можете не вірити. Але поки по програмі було безкоштовне житло (Британія), то відкладати було легко і просто. Навіть з мінімалки. При зйомі, звісно, вже буде значно важче. Моя знайома відклала ще більше, але я платила спонсорам комунальні, а вона ні.
Бабо-лебідка• 02 августа в 18:55
Ответ дляРоза в вазі
В Німеччині? Чи в іншій країні?
Британія
Завжди з рушником
• 02 августа в 18:55
Ответ дляЯ шалунья
вы на вопрос отвечаете вопросом.
Аборт хотіла зробити. Але не зробила, бо було трохи пізно. І через ризик зовсім бути безплідною
Я шалунья• 02 августа в 18:56
Ответ дляЯзвочка
Ща.
И да- это верх невоспитаности
ну, почему же не моё?
вы считаете, что можно писать на форуме подобное, а я и остальные должны одобрительно кивать?
так для этого есть вы))
Язвочка• 02 августа в 18:57
Ответ дляЯ шалунья
ну, почему же не моё?
так для этого есть вы))
Вы можете писать что позволяет вам ваше воспитание.
Только не обижайтесь что вам в ответ пишут
Галя із Дарниці• 02 августа в 18:58
Ответ дляЗавжди з рушником
Трохи пізно це дитина вже шевелилася? До 12 тижнів роблять, три місяці достатньо для прийняття рішення.
Я шалунья• 02 августа в 18:58
Ответ дляЯзвочка
на обиженных балконы падают -так что это не обо мне.
Язвочка• 02 августа в 18:58
Ответ дляЯ шалунья
Окей
Khmelnichanka• 02 августа в 18:59
Ответ дляЗавжди з рушником
Авторе, дитина вже є.
Вже 11 років, як є.
Ви відповідальні за неї.
І яким би мудаком не був ваш чоловік, зараз життя, безпека і добробут Вашого сина - саме у Ваших руках.
Тому трохи пожаліли себе, трохи поділились на форумі, трохи посиділи - зібрались з думками і силами - в вперед! Зараз у Вас. є реальна можливість змінити ваше життя на краще. Не профукайте її.
Вже 11 років, як є.
Ви відповідальні за неї.
Добротная• 02 августа в 19:06
Ответ дляШанельКуКу
Удалено администрацией...
ШанельКуКу• 02 августа в 19:06
Ответ дляДобротная
Удалено администрацией...
Галя із Дарниці• 02 августа в 19:07
Ответ дляKhmelnichanka
Авторе, дитина вже є.
Вже 11 років, як є.
Ви відповідальні за неї.
Вже 11 років, як є.
Ви відповідальні за неї.
Хочу лише додати для Автора: і зніміть рожеві окуляри.
В великому місті роботи не повно, так само складно знайти. Я в столиці Саксонії, знаю, що кажу.
За доставку, занос і монтаж меблів плачу. Люди офіційно надають ці послуги, не доводиться нікого благати.
Ну і чого сумувати за неоредованим житлом, якщо наразі власним коштом все одно його не платиш.
Штора с кисточкой• 02 августа в 19:07
Ответ дляШанельКуКу
Удалено администрацией...
Бан мерзотно-тупій маньці
Вишневий цвіт• 02 августа в 19:08
Ответ дляБез QR коду
Собираете деньги, вот просто до ужима, и купите хотя-бы однушку, постепенно сделаете ремонт , все будете хорошо у вас
До ужима много лет с ребёнком ради однушки
...
Штора с кисточкой• 02 августа в 19:09
Ответ дляКупи слона
Маня твій роботодавець скоро тебе продасть у рабство
Воно і даром не потрібне нікому, а тим більше за гроші)