Завжди з рушником• 02 августа в 17:11

Ненавиджу чоловіка

Проблеми були з самого початку, була молода і дурна. Зійшлася з ним в 21 рік. Несоображалп, що я для нього на 10 місці, що егоїст. Постійно треба щоб було прибрано, їсти, і секс. Секс прісний. Всунув висунув. В мене досвіду ніякого не було, думала що все ок. Пройшли роки такого життя, не пішла, бо народилася дитина і мені не було куди дітися. Батьків у мене немає. І от війна. Я виїхала з дитиною. Приїзд жала рідко. А тепер згадала все те що було і думаю, а для чого він мені треба? За ці роки була куплена квартира. Тільки через квартиру повернулася б , бо хоч дома не платити аренду. А тепер з цими обстрілами вилетіли 31 числа вікна в під´їзді. І тепер думаю, а нащо він мені треба взагалі, він сильно любив і люби ь своїх батьків. Я не треба, дитина не треба. Але боюся тут лишатися, дуже тяжко. Через аренду.
Що думаєте?
автор Завжди з рушником • 02 августа в 20:20
Ответ дляГаля із Дарниці
Без якої помочі ви загибаєтеся? Можете конкретно написати? Мені здається ви від нічого робити самі собі проблеми придумуєте.
Вибачте.
Але іноді корисно отримати конструктивну критику і нарешті напрягти розслаблені булки.
Без машини. Без чоловічих рук. То полка упала, то розетка на соплях висить. Переїзд, підключення всього. Це жах
Оч@ров@Шк@• 02 августа в 20:20
Ответ дляГаля із Дарниці
Вибачте.
Так написала ж она. Жилье надо найти и переехать
Все питаю зарання• 02 августа в 20:21
Автор, вы так детально описывали что не так в вашем браке, а в конце стали размышлять, стоит ли возвращаться.
Как говорится: начала за здравие, закончила за упокой.
Надо прекращать болтаться по жизни как говно в проруби и начинать брать ответственность на себя.
Оч@ров@Шк@• 02 августа в 20:21
Ответ дляЗавжди з рушником
Слушайте, а почему ваш договор до декабря, а вам могут его продлить?
автор Завжди з рушником • 02 августа в 20:22
Ответ дляОч@ров@Шк@
Тому що не безстроковий. І слава богу. Я не хочу в цьому селі далі сидіти
Оч@ров@Шк@• 02 августа в 20:23
Ответ дляЗавжди з рушником
Так а если не найдете жилье.
Сколько у вас жителей. Есть ЖД?
Оч@ров@Шк@• 02 августа в 20:24
Ответ дляЗавжди з рушником
А найти работу в городе? Иногда работодатель помогает с жильем.
Галя із Дарниці• 02 августа в 20:24
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну без машини багато хто живе. Як ви її обслуговувати будете, якщо поличку не можете прибити?
Я також не ремонтую розетки, не чіпляю плафони і т.д. Викликаю майстра він робить. І фірми по перевозці є, все зроблять за вас. Було б куди переїжджати.
автор Завжди з рушником • 02 августа в 20:24
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так а если не найдете жилье.
Сколько у вас жителей. Есть ЖД?
2. Що таке ЖД?
Оч@ров@Шк@• 02 августа в 20:25
Ответ дляЗавжди з рушником
2. Що таке ЖД?
Залізниця
Оч@ров@Шк@• 02 августа в 20:25
Ответ дляЗавжди з рушником
2. Що таке ЖД?
2000? Скучно конечно. Без машины жопа
автор Завжди з рушником • 02 августа в 20:25
Ответ дляОч@ров@Шк@
Залізниця
Немає. Автобус раз в годину
Галя із Дарниці• 02 августа в 20:26
Ответ дляЗавжди з рушником
2. Що таке ЖД?
Дойчебан. Найнепунктуальніша організація Німеччини.
Галя із Дарниці• 02 августа в 20:27
Ответ дляОч@ров@Шк@
2000? Скучно конечно. Без машины жопа
Знаєте скільки часу і грошей потрібно щоб отримати водійське посвідчення?
Оч@ров@Шк@• 02 августа в 20:27
Ответ дляГаля із Дарниці
Знаю. Сама хочу. Но денег нет.
Галя із Дарниці• 02 августа в 20:30
Ответ дляОч@ров@Шк@
Знаю. Сама хочу. Но денег нет.
Моїй знайомій оплатив Джоб, до речі. Вона тайлцайт працює, роботодавець дав папірець, що для роботи їй права потрібні (хоча насправді ні, просто ніхто не перевіряв). Але вона також в маленькому місті і з тим роботодавцем вони друзі вже.
Оч@ров@Шк@• 02 августа в 20:30
Короче. Или найти работу в ближайшем городе и переехать. Или сдать на права и купить авто. Иначе никак. Третий вариант, любовник, который может и хочет помочь. Все варианты сложные и надо время. Но иначе никак
автор Завжди з рушником • 02 августа в 20:30
Ответ дляОч@ров@Шк@
2000? Скучно конечно. Без машины жопа
В селі чоловік 100. Їх ніде не видно. Сидять всі в доміках
Черговий по кухні• 02 августа в 20:31
Думаем, что начните сама работать и отстаньте от мужа.
Khmelnichanka• 02 августа в 20:31
Ответ дляЗавжди з рушником
Авторе.
Я все життя без машини.
Все життя без чоловіка.
З двома дітьми з інвалідністю.
Зараз в Німеччині.
В маленькому містечку, із постійною потребою в сторонній допомозі (медичній, транспортній, юридичній, побутовій).
Сама нічого руками робити не вмію (дійсно не вмію, не прибідняюсь).
Тому завжди маю при собі певну суму грошей саме для таких випадків, коли впаде умовна полка чи терміново необхідне таксі в лікарню.
І знаєте (почуйте мене, будь ласка) - все вирішується!
Люди знаходяться по запиту майже завжди.
Звісно, я їм віддячую ( а як інакше?).
Та все - можна вирішити!
Просто треба почати рухатись в цьому напрямку :)
Оч@ров@Шк@• 02 августа в 20:31
Ответ дляГаля із Дарниці
Та никто тут у нас права не оплачивает. Если надо ездить,то оплатят дойчтикет. А я вообще работу меняю. В своем городе. И ездить не надо. Надо будет откладывать на права.
Черговий по кухні• 02 августа в 20:32
Ответ дляЗавжди з рушником
Наймите специалиста и все вам подключат
Пік Антна• 02 августа в 20:32
Ответ дляЗавжди з рушником
Розлучитись.
Продати квартиру в Києві, поділити гроші.
Чому не розглядаєте цей варіант?
Оч@ров@Шк@• 02 августа в 20:33
Ответ дляЗавжди з рушником
Ага. Работают. А на выходных на машинах или на озеро или в горы. У вас там наверное даже netto нету((((
Галя із Дарниці• 02 августа в 20:34
Ответ дляОч@ров@Шк@
Шкода.
А дойчланд тікет скільки коштує? В нас для соціальщиків був 25, в з липня зменшили процент компенсації і тепер 37. Це Дрезден. В Хемніці, місті поряд, немає ніяких пільг. Всі 58 платять.
Без QR коду• 02 августа в 20:36
Ответ дляВишневий цвіт
До ужима много лет с ребёнком ради однушки ...
Ну можно на сьоме, ради чего?
Вишневий цвіт• 02 августа в 20:36
Ответ дляБез QR коду
Ну можно на сьоме, ради чего?
Чего?
Оч@ров@Шк@• 02 августа в 20:36
Ответ дляГаля із Дарниці
Шкода.
Полная цена 58. Я работаю, покупала за полную цену. Те,кто ещё на социале так же. У нас нет тикетов со скидкой, только что-то есть для студентов и школьников, при условии что им далеко ездить
Khmelnichanka• 02 августа в 20:37
Ответ дляГаля із Дарниці
Шкода.
О, я в 40 км. від Хемніца )))). Плачу 58, це цілком підйомна сума, так мені здається.
автор Завжди з рушником • 02 августа в 20:38
Ответ дляПік Антна
Розлучитись.
Чому не розглядаєте цей варіант?
Мені син таке сказав. Чує наші скандали. Каже нащо мені той папа