Дуже захотілось саме таке, як в гарному готелі) розбіг цін величезний, розумію, що за 1000 грн то не буде норм, але і за 5000 якось кусається. Яке хто брав і був задоволений або навпаки точно ні?
a.ostroverh• 02 августа в 18:38
Мне нравится мультистрайп (еще тоньше полоска). Он мне более шелковистый, и к нему почему-то шерсть кошачья не так липнет
В инсте у Ell_home не один комплект пошила
Дашенька из Киева• 02 августа в 18:47
Купувала тканину і шила сама - виходить значно дешевше. Вже три комплекти є.прямкутники вздовж смуг нарізати, і головне постіль того розміру котрий я хочу, а не стандартна.