Чи пив хтось пиво на гв?
Незабаром дитині буде рік, я хочу спробувати пиво... Мені вже дуже хочеться, літо,жара... Ледве стримуюсь. Читала що шкідливо...
Хочу хоча б пів бакальчика розливного та смачного. Підкажіть будь ласка хто не дотримується дієти пивної. Коли спробували та як реагують дітки? Дякую
Стрекоза любви• 02 августа в 22:22
Я не вживала алкоголь під час ГВ. Може спробуйте безалкогольне? Є смачне крафтове, доволі цікаві відтінки смаків.
Раз одела не бу• 02 августа в 22:22
Ответ дляСтрекоза любви
Да понятно же , что хочется бухнуть , а не вкус
Стрекоза любви• 02 августа в 22:23
Ответ дляРаз одела не бу
Та хіба стаканчиком «бухнеш»? Ну це ж зовсім мало
Раз одела не бу• 02 августа в 22:24
Ответ дляСтрекоза любви
Ну когда не пьешь 10 мес беременности и год кормежки , то да, 0,5 пива можно почувствовать опянение
Ответ дляСтрекоза любви
Це точно
Фуліганка• 02 августа в 22:25
Якщо дуже хочеться то дозвольте собі) я не пам´ятаю щоб щось таке було з малим після бокальчика вина. Наше гв взагалі закінчилось коли малому було 1,2 і мать прийшла з корпоративну, ну зовсім пяненька😂 але в нас на той час вже й залишалось лише нічне годування.
Напланетянка• 02 августа в 22:25
Будь-який алкоголь це алкоголь. І для дитини безпечних доз не буває. Скільки у крові, стільки і у молоці триматиметься. Якщо вже дуже хочеться, погодуйте, а потім пийте той бокал, до наступного годування вивітриться
Раз одела не бу• 02 августа в 22:26
Ответ дляКСЕНИЯ 2014
Це точно
Так пейте безалкогольное тогда. Сейчас выбор огромный, по вкусу не хуже
Статус Ква• 02 августа в 22:32
Hoegaarden прикольне безалкогольне. З дешевшого - Перша Приватна броварня, там зі смаками є - майже лимонад ) Як не дивно, склад у нього значно натуральніший, ніж у солодких напоїв. Ще є Сидровик Арсеніївський. Я для себе зрозуміла, що мені часто хочеться не скільки пива, а скільки просто продукту бродіння з бульбашками)
Ответ дляМerida
Пиво выветрится из организма( молока в том числе), ровно так же, как подсчитать, чтоб сесть за руль. Вес, пол, количество = количество часов до 0,00 в крови. И пейте себе, если так приспичило
Как расчитать, я не поняла
Лукава_Кiшка• 02 августа в 22:35
Ответ дляСтатус Ква
Оооо, Арсеньевский квас - моя любовь, как же его в Польше не хватает(((
66сезон666серия• 02 августа в 22:43
Я пила безалкогольное, не рисковала. Кормила до 1,9. Потом уже отрывалась
Може ще третю?• 02 августа в 23:08
Интересно, а до того, как ’читала, що шкідливо’, вы про вред алкоголя не знали?
Глаза_в_3_карата• 03 августа в 02:09
Я памʼятаю як після 8 місяців дитині все чаклувала над тим, щоб було молоко, ну не молочна я якась( зверталась до лікаря, вона радила гомеопатію і пиво… в малих дозах! Казала, що жіночий організм може без шкоди для здоровʼя мами і дитини після пів року ГВ переробити 250-300 мл за добу. Я боялась, пила безалкогольне, ефект у припливу молока спостерігала. Алкоголь не вживала до року дитини взагалі, ну і при вагітності. Потім вже на якихось святах і заходах було шампанське, вино, але перше молоко після цього я зціджувала, не давала дитині
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Про те що розганяє лактацію чула також, дякую