Саджу все зарання• 03 августа в 17:11

Ботокс. Neuronox или Nabota

Подскажите, кто делал. Фулл фейс первый у моего косметолога 300 баксов, второй 200. И переплачивать не хочу, но и эффект хочется максимальный. Колю давно, в этот раз перевы полгода.тянула как могла
Kittaa• 03 августа в 17:18
Я робила набота лоб і міжбровку, все було добре, протрималось з липня по листопад
Kittaa• 03 августа в 17:18
Читала що набота це найкращий з бюджетних
я Кукарача• 03 августа в 17:20
Нейронокс я колю фулфейс, нравится
автор Саджу все зарання • 03 августа в 17:22
Ответ дляя Кукарача
Нейронокс я колю фулфейс, нравится
вам сколько и сколько лет колете ботокс?
я Кукарача• 03 августа в 17:22
Ответ дляСаджу все зарання
48 лет, колю лет 5
автор Саджу все зарання • 03 августа в 17:23
Ответ дляя Кукарача
48 лет, колю лет 5
понятно, еще привыкания нет...я уже 10 лет..ничего не держится
Танго утрьох• 03 августа в 17:25
Ответ дляСаджу все зарання
А скільки Вам років? М´язи убиті або сильно атрофовані за 10 років.
автор Саджу все зарання • 03 августа в 17:26
Ответ дляТанго утрьох
я в курсе...мне 42. начала в 32
Сама вумна тутички• 03 августа в 17:27
Мені Набота теж подобається
Танго утрьох• 03 августа в 17:28
Ответ дляСаджу все зарання
я в курсе...мне 42. начала в 32
Отримайте консультацію у гарного дерматолога-косметолога про подальші дії і перспективи. Ви ще геть молода,якраз саме час починати колоти
автор Саджу все зарання • 03 августа в 17:31
Ответ дляТанго утрьох
у меня нет заломов) и это плюс
Танго утрьох• 03 августа в 17:35
Ответ дляСаджу все зарання
у меня нет заломов) и это плюс
А що такого страшного в заломах? В 42 роки вони не глибокі при якісному догляді. Життя не закінчується в 50 років ,якраз менопауза,потрібен активний догляд,а м´язи вже в тряпку до 50 років з ботоксом .Я нічого не колю-ретинол і масажі. Після 50 планую підтяжку
Бабка_в_кедах• 03 августа в 17:37
Нейронокс в мене тримався до 3 міс
Набота місяців 5