Дівчата, одна надія на вас. Бо ви можете знайти його коханку по клаптику сукні на фото. Хто знає назву шпалерів, білий фон та горизонтально профарбовані рисочки мов зубчики розчіски, що при світлі сяють сріблястим. Таких рядків декілька, що створює ефект плям. Тобто, це не квіти, не рельєфний узор, а саме плями. Схожі на Статус, але там рельєф. Чоловік помив засобом для миття посуду...Буду щиро вдячна
Скользкая• 03 августа в 18:47
Ответ дляSveta870
та вона купляла в Епіцентрі, але не пам´ятає назву. А консультанти мені підказали лише схожу фактуру.
Так возьмите похожие,не думаю что она будет против
Лунтик-паунтик• 03 августа в 18:50
Ответ дляСкользкая
Так автор мабуть не збиралася всю кімнату переклеювати. Хоча може і прийдеться. Навіть з одним артиклем шпалери можуть різнитися в різних партіях.
Анонім Секретар• 03 августа в 18:52
Ответ дляЛунтик-паунтик
Тим більш новий рулон буде відрізнятися від тих, що вже наклеєні і деякий час вигоріли або навпаки темнішали.
Завтра не пью• 03 августа в 18:54
Люди, кто видит на фото автора серебряные полосочки как от зубчиков расчески, которые, в свою очередь, образуют пятна - вы есть?
Ищу Аленя• 03 августа в 18:54
Ответ дляSveta870
Пошукайте шпалери «Венеціанка». Дуже схоже
Анонім Секретар• 03 августа в 18:54
Авторе, якщо напортачили, то наймайте клінінг та переклеюйте шпалери повністю. Ну а що робити, якщо це ваш косяк 🤷♀️ звісно, що не хочеться витрачати гроші, вважайте що придбаєте досвід, наступного разу будете обережніші
Додекаэдр• 03 августа в 18:55
Ответ дляSveta870
я там була, але вони рельєфні, а це чітко горизонтальні рядки
Спитайте в хазяйки.А вже питали.
Додекаэдр• 03 августа в 18:59
Берете кусок шпалєри і їдете на Юність на обойний ринок.Там зразу підскажуть.
Сарафанное радио• 03 августа в 19:20
Ответ дляЗавтра не пью
да, я кстати вижу полосочки о которых автор писала)
ИграйМойГормон• 03 августа в 19:25
Ответ дляSveta870
може в когось вдома такі...памагітє
Подивіться в фірмі Раш, наче у них були колись такі
А я женатая• 13 августа в 10:32
Ответ дляЗавтра не пью
Да, у нее текстура на пятнах мелкие полосочки, а, например, те что на фото их Эпика таи вроде как точечная текстура или пупырчастая, не знаю как правильно обьянить.