sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2025 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_69
Спілий баклажан• 04 августа в 10:35

Ребёнок не слушает

Ребёнку 4 года , говорит плохо ( ходим по врачам , пока толку ноль . Но беспокоит еще очень поведение . То есть ведет себя неадкврно , пошли в кафе залазит под стол , меня не хочет слушать , может начать становится ногами на кресло ( и когда говорю нельзя так делать может даже дать по лицу ( я не понимаю как вести себя ?
показать весь текст
crying_face 5 face_with_tears_of_joy 6
105 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
anonim_16
Грабля• 04 августа в 11:15
91
Ответ дляГитта Ягг
Ну вот собственно и ответ. Проблема вашего ребенка в вас и вашем поведении и отношении к нему. Это не ее нужно водить по врачам. А вас. И по врачам и заставить читать книжки о развитии детей.

А за то, что бьете ребенка, я бы вам голову оторвала, но это строго мое оценочное суждение.
супер)
anonim_129
буреЛОМКА• 04 августа в 11:15
92
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Потом с институтом и работой воевать будете? Или дома посадите на онлайне?
Вона зараз підліток. Ми обговорюємо її особливість. І звісно так, інтереси в неї під її темперамент. Вона малює, щось пише, любе створювати інтер´єри з освітленням, квітами, різними іграшками чи вазонами. Вона збирає камінці причудливої форми і робить з них композиції .
З неї не вийде поліцейський, чи тренер з футболу.
Але з неї вийде художник чи щось пов´язано з оформленням простору
like 4
anonim_95
ДинамоКит• 04 августа в 11:15
93
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Коли дитина в рік починає дуркувати- батьків це веселить. Знімають на відео. А потім дивуються - звідки така поведінка
А что нужно делать с ребенком в год?
like 1
anonim_16
Грабля• 04 августа в 11:16
94
Ответ дляСпілий баклажан
А как бы вы себя вели если ребёнок берет и в дедушку 86 лет швыряет все подряд ?
Нормально объяснить
Увести от дедушки
Не орать не бить ребёнка и на повышенных тонах не говорить
woman_facepalming 1 like 6
noavatar
Вітаміни косметика• 04 августа в 11:22
95
Ответ дляСпілий баклажан
Спасибо к неврологу запишемся все таки
в моєї дитини гіпер актив - нам вже 8м років(доступні ліки- ліки випусують нам)- але вона знає рамки дозволеності. Маму не бьє та у цивільних місцях на стол не вилазить.

зараз мене осудять - але коли мене дитина вдарила я вдарила її сильніше у відповідь і пояснила- що здачу можна дати сильніше. Ще пару разів вона пробувала вдарити- білье не хоче.

і ви вдосталь гуляєте? є кружки якісь. Я з своєю і в сніг і в град вигулюю. Зараз підросла гуртки - плавання та танці два роки ходить вже. Таким дітям треба десь активність дти- малювання тут не підійде
like 3 woman_facepalming 1
anonim_199
Вакцениро Вона• 04 августа в 11:49
96
Ответ дляВітаміни косметика
в моєї дитини гіпер актив - нам вже 8м років(доступні ліки- ліки випусують нам)- але вона знає рамки дозволеності. Маму не бьє та у цивільних місцях на стол не вилазить.

зараз мене осудять - але коли мене дитина вдарила я вдарила її сильніше у відповідь і пояснила- що здачу можна дати сильніше. Ще пару разів вона пробувала вдарити- білье не хоче.

і ви вдосталь гуляєте? є кружки якісь. Я з своєю і в сніг і в град вигулюю. Зараз підросла гуртки - плавання та танці два роки ходить вже. Таким дітям треба десь активність дти- малювання тут не підійде
Розкажіть як ваша дитина навчилася писати цифри і букви? Чи є складнощі з каліграфією?
noavatar
sky-labs• 04 августа в 12:05
97
Поведение ребнка вероятно связано с нейровоспалением.
Так это или нет можно проверить сдав анализы на , ФНО, S100, NSE.
Если такой возможности нет, то исключите глютен, кукурузу, быстрые углеводы полностью для начала на 4-6 месяцев.
Так же стоит проверить непереносимость молочного белка.

Добавьте магний, лецитин/холин, омега-3, кальций, цинк, вит.Д (сдать анализ).
Длинные курсы (1 мес.+) в течение полугода: сахаромицетов буларди, пребиотики/лактулоза, масляная кислота(бутират)
like 1 woman_facepalming 1
noavatar
ЛисаЛилу• 04 августа в 12:06
98
Ответ дляСпілий баклажан
Дома реагирую по разному , ставлю в угол , могу ударить
бить нельзя!
like 2 woman_facepalming 1
noavatar
Olenka_bum• 04 августа в 12:18
99
Ответ дляСпілий баклажан
Дома реагирую по разному , ставлю в угол , могу ударить
Ну, вы сами себя ведёте не верно, а эмоционально незрело, то почему от ребенка ожидаете адекватности и послушания.
С такой мамой, ребенок и по морде лица скоро будет всем неугодным ему давать .

Вы, хоть, начните прививать ему культуру поведения своим примером. Книгу умную о воспитании почитайте.
like 2
noavatar
Olenka_bum• 04 августа в 12:18
100
Ответ дляВакцениро Вона
Сходіть на прийом до нейропсихологів разів три. Вони вміють працювати з гіпер дітьми, а якщо це просто вседозволеність то знайдуть до неї підхід. Мені дуже допомогла система правил і мотивацій
Там сначала надо с мамой поработать
like 1
noavatar
nabludatel• 04 августа в 12:19
101
Ответ дляСпілий баклажан
А как бы вы себя вели если ребёнок берет и в дедушку 86 лет швыряет все подряд ?
Тому що ви свою увагу направили на дідуся і дитина відчуває себе самотньою. Спілкуйтеся з дідусем коли дитиною зайнятий інший член родини.
like 1
noavatar
Olenka_bum• 04 августа в 12:20
102
Ответ дляСпілий баклажан
Ну Мальчик меньше стоял и просто спокойно играл или сидел с книжкой , а это ураган
Дети разные.
И перестаньте бить ребенка и кричать. Он теряется и замыкается от вашей агрессии. Научитесь контролировать свои эмоции, ребенок вас зеркалит
like 2 woman_facepalming 1
anonim_199
Вакцениро Вона• 04 августа в 12:21
103
Ответ дляOlenka_bum
Там сначала надо с мамой поработать
Вони можуть і з мамою по працювати і дати поради. Ну і правду кажуть, спокійна мама спокійна дитина
like 1
noavatar
sky-labs• 04 августа в 12:53
104
Ответ длябуреЛОМКА
Розкажу за свою доньку. В неї чутлива нервова система. Вона не переносить натовпи, закриті приміщення, задуху, галаси.
Коли вона від цього перенесачувалась нервова система давала збій і вона вередувала, плакала.
Я звернулась до психолога, вона мені пояснила про особливості дитини.
І бінго.
Я перестала водити дитину по тригерним місцям
Я планувала день так щоб мінімізувати подразники.
Ну це ж чудово прекрасна дитина.
Зараз я трохи воюю зі школою щоб не застосували дитину під ’ нормальних’ дітей
Ніяких групових змагань, ніяких публічних виступів.
І все прекрасно
Вы описываете выраженную сенсорную чувствительность, которая может быть внешним проявлением нейровоспаления.
Причины нейровоспаления разные, но все они обусловлены повышенной проницаемостью ГЭБ.
Избегание триггеров - это полумера, нужно устранять причину нейровоспаления если цель - здоровье ребенка.
like 1 woman_facepalming 1
noavatar
Вітаміни косметика• 05 августа в 16:56
105
Ответ дляВакцениро Вона
Розкажіть як ваша дитина навчилася писати цифри і букви? Чи є складнощі з каліграфією?
Читати це була моя боль навчилася в 5,5. в 5,11 пішла у школу. Так рано але що робити садочьок та укриття бігати- вирішили так....

шла у школу вміла писати читати по складах. по англійській мові десь 6 місяців - групові заняття були до 1 класу.

Зараз закінчила 3й клас гарно. Читання 2й клас підтягували. Читаємо кожен день на ніч - без пропуску у бібліотеці книжки беремо. Зараз ще пішли знову на англ... посидючості нема- тому я завжди пью то магній то валеріанку- заспокійливі можна так сказати. Та багато приділяю уваги навчанню з донькою...прям можу сказати дуже багато- не любить вона вчитися(порівнюю зі старшою дитиною)

( вона ще в мене маніпулятор ще той - характер (....в ней вже і жоніх є 2й рік. Квіти дарує і тп....
у бассейні новий тренер хлопчик з´явився вона глазки строїла- це я сама побачила...кажу тобі тренер сподобався- каже так...блін і це у 7м років. Потім правда більше не помічала щоб глазки строїла....я незнаю як далі буде- но це така дитина якій треба ємоції завжди....усе ризикове де во дворі діти затівають вона там- тому глаз да глаз...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2025 Советчица Kidstaff