Коник-стрибунець• Изменено 05 августа в 13:03

Мочалки для душу шкідливі

https://www.rbc.ua/rus/styler/vkriti-mikrobami-ta-...

Як пояснює дерматолог, доктор медичних наук Мелісса Піліанг із клініки Клівленда, за своєю природою губки мають безліч затишних куточків та тріщин, а також пори.

Коли люди використовують губку для видалення відмерлих клітин шкіри, вони осідають в цих затишних куточках та тріщинах. А це готує ґрунт для розмноження бактерій.
’Ви використовуєте їх у вологому середовищі, а потім залишаєте в душі, де теж постійно вологе середовище. Вони ніколи повністю не висихають, тому мочалка - чудове середовище для розмноження бактерій’, - пояснює вона.

Махрова мочалка. Такі можна зустріти в шафах наших батьків і бабусь, а ще вони популярні досі в європейських країнах. Але це не найкращий вибір, тому що чим частіше бавовна контактує з водою, тим крихкішою вона стає. Вам здається, що тканина допомагає кращому відлущуванню шкіри, але насправді є ризик пошкодити шкіру, створити крихітні ушкодження, які призведуть до запалення.

Крім того, з такої мочалки складно видалити мікрочастинки мертвої шкіри, і мікроби можуть розмножуватися там навіть якщо ви ретельно промиєте її після душу.

Мочалка із люфи. Технічно, то взагалі не мочалка, але багато хто нею користується, тому що вона натурального походження. На їхню довговічність впливає те, як їх доглядають. Люфа очищає з тіла відмерлі клітини тіла, які потім накопичуються у всіх куточках волокнистої поверхні. Після миття її залишають у ванній – і період до наступного миття стає відмінним періодом для культивації бактерій. Середовище в душі - вологе і приємне, в ньому мало циркуляції повітря.

Мочалки із синтетичних матеріалів. Зазвичай такі мочалки стійкі до плям, вони не мнуться, обробляються хімічними перфторовими речовинами. Синтетичні волокна не вбирають воду та не регулюють температуру. І це також створює відмінне середовище для розмноження бактерій

Бамбукові мочалки. Такі мочалки більше підходять тілу, але мають недоліки. Зазвичай вони жорсткіші від інших і потрібно ретельно підбирати для своєї шкіри - щоб не дряпали, перевіряйте їх.
Користуватися такими мочалками не рекомендується щодня і потрібно, щоб шкіра встигала відновитися. Ще таку губку можна прати та обробляти від мікробів.

А ви знали?
Результат:
вже голосів: 22
11 (50%) так
11 (50%) ні
Меряю линейкой• 05 августа в 13:05
’Синтетичні волокна не вбирають воду та не регулюють температуру. І це також створює відмінне середовище для розмноження бактерій’
Де вони повинні регулювати температуру? І що саме в цьому випадку створює відмінне середовище?
Не рахую, а вважаю• 05 августа в 13:06
Это вы в горячей ванне грязная откисаете, чтобы грязь хлопьями слезла, и не верите, что другие люди умудряются поддерживать гигиену и без такого экстрима?
Смячиком• 05 августа в 13:07
а я ручками моюсь))
kissulichka• 05 августа в 13:09
Я влажными салфетками обтираюсь
Пишу вірші, дорого• 05 августа в 13:09
Судя по логике этой Мелиссы, то в зубной щетке происходит тоже самое, если не похуже.
КротоТо• 05 августа в 13:10
Ну капець, як ми всі і досі живі.
автор Коник-стрибунець • 05 августа в 13:11
Ответ дляПишу вірші, дорого
естественно происходит, но в зубной пасте сильные антисептики, и без щетки зубы все равно не почистишь
Пишу вірші, дорого• 05 августа в 13:12
Ответ дляКоник-стрибунець
Какие антисептики)?
Бритоножка• 05 августа в 13:15
трусами своїит мийтесь- там вся флора ваша
Виправлялочка• 05 августа в 13:15
Ви забембали, чистюля) пишіть без аноніма, аби вас можна було заблокувати
Пані з калабані• 05 августа в 13:17
Ответ дляКоник-стрибунець
Просто міняти треба вчасно і щітки і мочалки. Тоді там не будуть жити «інші світи» :)
Раз на місяць можете змінювати і не боятись )
svetolino• 05 августа в 13:17
Ответ дляКоник-стрибунець
Зубную щетку менять каждые 3 месяца, а мочалку?
Пишу вірші, дорого• 05 августа в 13:19
Ответ дляПані з калабані
Неужели вам не жаль целую цивилизацию)? А так почувствовал себя богом, создал новый дивный мир))
автор Коник-стрибунець • 05 августа в 13:21
Ответ дляПишу вірші, дорого
Какие антисептики)?
Ментол, сорбат например. Вы в курсе, что консерванты добавляют в косметику и зачем? Именно как антисептики.
Ответ дляsvetolino
Не знаю, я не пользуюсь
Пишу вірші, дорого• 05 августа в 13:22
Ответ дляКоник-стрибунець
А состав у мыла какой, у сейфгарда, например)?
Пишу вірші, дорого• 05 августа в 13:22
Ответ дляКоник-стрибунець
Не знаю, я не пользуюсь
Если вы моетесь без мочалки какой-либо, то это ваше дело, а для меня без мочалки не мытьё. И Мелисса эта, которая гранты отрабатывает, меня не колышет)
автор Коник-стрибунець • 05 августа в 13:23
Ответ дляПишу вірші, дорого
я не пользуюсь сейфгард. В мыле что я пользуюсь концентрация консервантов явно меньше чем в зубной пасте.
Міряно-переміряно• 05 августа в 13:23
Користуюсь японською пілінговою мочалкою і таких проблем немає. Навіть скрабом не користуюсь, бо ця мочалка просто знахідка, всім подругам подарувала всі задоволені.
Доктор Варвар• 05 августа в 13:24
Не люблю мочалки, пока с них вымыешь ту пену сто лет пройдет
Мне достаточно каждый день просто гелем, а один раз в неделю шкрябаю себя скрабом
автор Коник-стрибунець • 05 августа в 13:24
Ответ дляМіряно-переміряно
звідки ви знаєте, що немає? Ви носили її в лабораторію?
Стріляний птах• 05 августа в 13:25
Прикиньте! Мы в мире не одни)) человечество миллионы лет сосуществует на планете с другими организмами, в том числе микро и макро. Никакой трагедии в этом нет.
Но копирайтерам очень хочеться кушать...
75В• 05 августа в 13:25
Отож та докторесса мабуть грант некислий отримала, щоб народити таке важливе дослідження.
Пишу вірші, дорого• 05 августа в 13:26
Ответ дляКоник-стрибунець
Как тяжело вам живется, наверное...
автор Коник-стрибунець • 05 августа в 13:28
Ответ дляСтріляний птах
мабуть ви ніколи не страждали від запалень і не цікавілись, чому надлишок мікробів погано.
Стріляний птах• 05 августа в 13:28
Ответ дляКоник-стрибунець
Автор, вы занимаетесь борьбой с ветряными мельницами - бессмысленной и беспощадной))
Всё, абсолютно всё, что вы помыли, надраили и считаете чистым, под микроскопом выглядит как микро-мир бактерий, частиц и микроорганизмов. Абсолютно всё!
Полтавська галушка• 05 августа в 13:28
Прибацана якась докториця. Так, губки і мочалки не вічні їх треба періодично викидати. Так бактерії і грибки існують, і на нашій шкірі теж. Тьотя хай вчиться стримувати свій окр.
75В• 05 августа в 13:29
Ответ дляКоник-стрибунець
Заодно поцікавтесь, чому погано зациклюватися на чистоті.
автор Коник-стрибунець • 05 августа в 13:29
Ответ дляСтріляний птах
ви теж не розумієте, що таке нормальна кількість і надлишок.
автор Коник-стрибунець • 05 августа в 13:30
Ответ для75В
у мене вдома далеко не ідеальна чистота. Але особиста гігієна впливає на самопочуття значно більше