Готова до другої• 05 августа в 21:22

У кого дети учатся/учились в 7/8 классе польской школы?

Насколько тяжело было без знания языка? В целом сильно ли отличается учебный процесс от украинской школы? Благодарю за ответы.
Коханозадовільна• 05 августа в 21:31
Думаю, що без знання мови буде не легко. Термінологія плюс 8 клас екзамени. Раніше були додаткові уроки польської для іноземців.
Про різницю не скажу, не мала з чим порівняти.
А я нівроку• 05 августа в 22:31
Закінчив 6-й.
Ну, математика, географія, англійська ще можна якось. Ну історію ще.
Але польська, біологія трешатина.
Маю підручники із 7 класу . Сама програма дуже легка, але мова і термінологія -співчуваю дитині .
автор Готова до другої • 05 августа в 23:26
Ответ дляА я нівроку
Закінчив 6-й.
Але польська, біологія трешатина.
Были ли дополнительные уроки польского в школе?
А я нівроку• 06 августа в 02:07
Ответ дляГотова до другої
Зараз нема вже.
На початку війни була одна година в тиждень. То нічого не змінює і не дає.

Хто б що не казав , польська мова важка і термінологія теж.
Сама наука : математика, фізика , хімія дуже легкі. Я б сказала, на 2 класи відстає від України .
В 6- класі ще дроби вчать.
В 7- піднесення до степеня.
Вони навіть теорему Піфагора не вчили ( то про загальний рівень знань ).
Читають лише польські твори, такого поняття, як зарубіжна література нема.
Домашніх завдань нема.
Іноді вчителі все таки задають, але за законом не мають права його оцінювати .
Поняття реферат не існує.
8-й клас уроки іноді з 8 по 16 годину.
7-й трохи швидше закінчує.
Батьківський комітет займається лише збиранням грошей на класні видатки ( читати на подарунки вчителям. Тут дарують навіть частіше,ніж в Україні ) і на фонд школи ( куди йдуть гроші, невідомо. Типу постійно відчитуються , але дитина каже, що нічого фактично не зроблено з того, що звітують ).