Патріотка з дивану• 08 августа в 16:19

Дівчата в кого були чистки після завмерлої вагітності

В мене вагітність завмерла на 9-10тидні,дізналася майже в 12 тижнів.Було вже 2чистки перша -вакуум ,недочистили, друга гістероскопія.Після другої чистки пройшло 2 тижні , була вчора на УЗД то сказали все добре, але от здала ХГЛ він 11,36, а норма у не вагітних до 5.Лікарка каже типу нічого страшного перездати ще, але мене вже трухає невже могло ще щось залишитись.Може хтось з таким стикався який рівень був у вас цього гормону та я швидко він падав?
Зубная фея• 08 августа в 16:20
Почему не сделать узи, чтоб убедиться, что все дочистили?
Дама с заначкой• 08 августа в 16:22
Я взагалі гормони не здавала. Вони ж не зразу в норму приходять. Виділення у вас є?
автор Патріотка з дивану • 08 августа в 16:22
Ответ дляЗубная фея
Зробили сказали все добре
Ответ дляДама с заначкой
Виділень немає
Дама с заначкой• 08 августа в 16:24
Ответ дляПатріотка з дивану
Виділень немає
Зробіть трансвагінальне узд
Зубная фея• 08 августа в 16:24
Ответ дляПатріотка з дивану
Зробили сказали все добре
Зачем сдавать хгч?
4есотка• 08 августа в 16:28
У мене завмерла вагітність також на терміні 9 тижнів. Зробили одну чистку , не дочистили, потім ще через день і ще через день якісь згустки дочищали. Робили тест, показувало 2 полоски. Там не зразу ХГЧ падає.
Місячних довго не було. Гінеколо сказала— чекайте, пийте вітаміни.
Слава Богу порадили гінеколога-ендокринолога в мед містечку. Привели до ладу гормони, зробили лапароскопію, гістероскопію. Завагітніла, народила гарного парубка 4250. Он вже майже 14 років.
Агент Пинкертона• 08 августа в 16:31
Ответ дляЗубная фея
Зачем сдавать хгч?
Обязательно после любой беременности сдавать, профилактика трофобластической болезни
Зубная фея• 08 августа в 16:35
Ответ дляАгент Пинкертона
У меня трое детей и 5 беременностей да плечами и ни разу я не сдавала хгч
После 18• 08 августа в 16:37
Я не сдавала хгч, но знаю, что он не сразу падает
Невгамовна сила• 08 августа в 16:39
Автор, сочувствую. Тоже замершая на 9,5 недель и обнаружили в 12((. Только я в Польше и они делают чистку таблетками (как мед аборт). Только если не получается после 2-х доз - гистероскопия. У меня вышло после двух доз, 5 дней в больнице лежала. Это настолько больно было и психологически сложно (видела эмбрион), что лучше бы чистка. Сейчас после другой операции под общим наркозом со свежим шрамом - это и близко не так больно как тот медаборт. Хгч падает не сразу. Мне сказали сделать через 10 дней после мед аборта - был 71.8, сказали ок, показаний к чистке нет и ждать месячных, после них пересдать. Пересдала после первых месячных (пришли как обычно через 26 дней после мед аборта), то хгч был уже 2.36. Гинеколог сказала ничего не делать пока, но пересдать снова, так как в идеале вообще меньше 1 должен быть. Но я уже не сдавала, началась подготовка к операции и было не до этого.
Агент Пинкертона• 08 августа в 16:39
Ответ дляЗубная фея
Это ошибка вашего врача, такое нельзя пропускать. Вы за роды платили или с дежурной бригадой?
побольшомусекретику• 08 августа в 16:40
Ответ дляЗубная фея
Те саме,навіть ніхто не направляв на хгч
Зубная фея• 08 августа в 16:44
Ответ дляАгент Пинкертона
В поле рожала
автор Патріотка з дивану • 08 августа в 16:55
Ответ дляНевгамовна сила
Спасибо вам большое за опыт.Очень вам тоже сочувствую. Пусть будет все хорошо, и здоровых детишек в будущем
Губка Боб• 08 августа в 17:07
Ответ дляАгент Пинкертона
А при чем тут плата за роды и дежурные бригады?
Сірничок• 08 августа в 17:21
Автор, не подскажу ХГЧ не сдавала после. Но может ошибка лаборатории, передайте через несколько дней. У меня было 2 вакуума с разницей в 6 дней, меня нормально почистили, просто шейка закрылась и сгустки не могли выйти.
Думаю все в порядке, просто держите на контроле
Агент Пинкертона• 08 августа в 17:22
Ответ дляЗубная фея
В поле рожала
Ну, так кто же вам в поле ХГЧ назначит
Агент Пинкертона• 08 августа в 17:24
Ответ дляГубка Боб
Если у автора того поста не было врача , понятно почему она не обследована
Губка Боб• 08 августа в 17:35
Ответ дляАгент Пинкертона
Дежурная бригада назначает ХГЧ?
liana-569e• 08 августа в 17:46
Співчуваю Вам через втрату. Це дуже болісний досвід, і важливо не тільки фізичне, а й емоційне відновлення. Стосовно вашого питання — ситуація, коли після завмерлої вагітності рівень ХГЛ ще якийсь час залишається підвищеним, досить поширена.
Ваш рівень 11,36 мМО/мл через 2 тижні після гістероскопії — це ще в межах норми відновлення, хоч і вище референсного значення «до 5». Ваша динаміка важливіша, ніж одиничне значення. Якщо ХГЛ падає, навіть повільно — це добре.
Треба: повторити ХГЛ через 7 днів. Якщо він знижується — значить, усе йде добре; якщо через 2–3 тижні він все ще вище 5 або почне рости — тоді обов’язково звернись до гінеколога-ендокринолога для дообстеження; менструація зазвичай повертається через 4–6 тижнів після чистки — її поява буде свідчити, що гормональний фон відновлюється.
Конфиденциальность• 08 августа в 17:48
2пологів, 5 вагітностей. Хгч після чистки здавала, тільки коли по гістології був простий пухерцевий занесок. В мене через місяць показник був менше 1, повезло. Хгч не одразу зникає.
Агент Пинкертона• 08 августа в 18:56
Ответ дляГубка Боб
Дежурная бригада назначает ХГЧ?
Нет, дБ приняла роды и ушла домой
ЖивунаБагамах• 05 сентября в 21:43
Ответ для4есотка
А я родилась 2600 капец , это мало так