Кастрюлька• 08 августа 2025
У кого были частые герпесы? Как исправили это?
Стоит немного простудиться и снова эта красота на губе.
Капитошечка• 08 августа 2025
У меня был генитальный, высыпал каждый месяц после месячных. Пила протефлазид и ацикловир
Квітка Миру• 08 августа 2025
Последний раз зачесалось и воспалилось была как раз дома, вспомнила про масло чайного дерева и часто мазала (каждые полчаса) дальше никаких пупырышек, но красное было дней 5. Зато раны не было.
Коржик• 08 августа 2025
У чоловіка постійно ця зараза на губі вилазить. Пив ацикловір в таблетках, то десь 6 місяців не вилазило
ТочноБудет• 08 августа 2025
Пижму пропиваю (якраз сезон) і все добре на рік- півтори. Якщо забуду- знову вилазить
Ранковий базар• 08 августа 2025
Ответ дляТочноБудет
Розкажіть як і сквльки. Дякую
ТочноБудет• 08 августа 2025
Ответ дляРанковий базар
Розкажіть як і сквльки. Дякую
Там є якісь правила , але я саму квіточку відриваю і просто проковтую запиваючи водою, кілька штук на день (курсом) вона дуже гірка. Колись мені ще її в порошок мололи (підсушену) і прямо з ложки їла
Точно правила не згадаю, тому так і роблю. Це ледь не єдиний діючий засіб для мене особисто
Ранковий базар• 08 августа 2025
Ответ дляТочноБудет
Щиро дякую. Як довго пити?
ТочноБудет• 08 августа 2025
Ответ дляРанковий базар
Щиро дякую. Як довго пити?
Колись програму проходила, там була пижма, гвоздика і ще щось, то це було розраховано на 21 день, правда мене менше вистачило. А як прямо квіточки їла, то навіть не слідкувала за цим (хоча це не правильно). Є момент , якщо по правильному , там солодке і молочку не можна , бо тоді «підкормлюєте паразитів». Але цього правила я дотримувалася лише один раз, коли сама дізналася
Ранковий базар• 08 августа 2025
Ответ дляТочноБудет
Дчекю. Без солодкого, то жорстоко 🤭
Але спробую. Будьте здорові! Ще раз дякую 💐
ТочноБудет• 08 августа 2025
А коли всіх умовностей не дотримувалася, то просто їла квіточки, скільки зʼїм , стільки і зʼїм)), про солодке і знати не знала, то насправді вже тоді допомогло
Дякую 🙏 Навзаєм
Ленне-Рейма• 08 августа 2025
Здали аналізи, установили який вид герпесу зашкалює і пролікувалися в імунолога. Після цього припинилося і не повторювалося.
Морожена_курка• 09 августа 2025
Сходила к инфекционисту для начала. Сдала ферритин, В12, витД - вот его оказался легкий дефицит, выписали валоцикловир на месяц, принимаю, пока все норм. Витамин Д тоже пью.