Мастер Класс• Изменено 13 августа в 17:46

Дівчата, як Вам вдалось пережити зраду?

Чоловік перший і єдиний чоловік у мене.
Всередині все пече і болить. Таке відчуття, що мені розрізали грудну клітку і туди лиють оцет та посипають сіллю з червоним перцем. Я не можу навіть дихати, не те, що їсти чи спати.
Скільки часу тривав такий стан?
Я відволікаюсь лише на роботі: працюю з маленькими дітками. Мені 43 роки майбутнього вже не бачу для себе.
Треба ось так• 13 августа в 18:50
Ответ дляМастер Класс
Ой, ні. Це не мій варіант. Я вже себе зʼїдаю, що стара і негарна. Хоча ще місяць тому так не думала
Я вам очень рекомендую походить к психологу
И в 43 вы точно ещё совсем не старая

Это реакция на измену
Начинаешь сомневаться в себе
Это самое тяжелое
Особенно когда просто была уверена, что в отношениях всё хорошо
УраганнаЯ• 13 августа в 18:50
Ответ дляМастер Класс
Ой, я не зможу пробачити. Занадто категорична
Это правильно. Потому что мы и с психологом работали и я потом личную терапию проходила. Только время.

Но я простила и пожалела много раз. На уровне тела его присутствие постоянно сигнализирует мне об опасности от этого человека. Телесный триггер на его присутствие. Много проблем из-за этого. Просто бессознательно отпечаталось - муж=боль. И ничего с этим не поделать
Ananasprotivogaz• 13 августа в 18:50
Ответ дляМастер Класс
Скажіть інше, на що та дитина розраховує? Що він розбагатіє в 47???
Та может там страшила какая то. Хоть кто-то подобрал, уже ей счастье
Невгамовна• 13 августа в 18:51
Ответ дляМастер Класс
Якби
Не ’якби’, а так и будет. Поверьте. Только не зацикливайтесь на этом ’горе’. Тем более вы не гола, боса, у вінку. Деньги есть, Почувствуйте свободу. Вы ещё молодая к тому же.
УраганнаЯ• 13 августа в 18:52
Ответ длясказочное_Бали
Заспокойтеся, воно тим більше не варто ваших сліз. Цей кобеляка Ваш і 20-річну скоро зрадить. Дайте йому час
Вона його скоріш зрадить. Ці чоловіки такі смішні коли думають що їх образніше тіло і красиві слова потрібні молодим дівкам. Їм треба гроші статус красиві ухаживания. Зі слів автора я так поняла що у нього цього без неї нема. То дівка зіскочить дуже швидко і прийде він до авторки обратно
Невгамовна• 13 августа в 18:53
Ответ дляМастер Класс
А оно вам надо переживать за их проблемы? Автор, не чудите.
Треба ось так• 13 августа в 18:53
Ответ дляМастер Класс
Вполне могла думать, что это он с деньгами

У нас у людей в этом плане когнитивное искажение
Многие не могут поверить, что это женщина может зарабатывать
УраганнаЯ• 13 августа в 18:56
Автор, якщо ви в Києві то можу підтримати вашу компанію. Нове знайомство. Розумію. Що в такий важкий час ні до кого і ні до чого. Але ж все таки моя жіноча солідарність
Ацетилсалициловая кислота• 13 августа в 19:00
Ответ дляМеряю линейкой
Ушла в сумасшедший загул. Бары, клубы , секс, разные партнёры почти ежедневно. Мне помогло
Я тоже так делала. Не всегда это хорошо по отношению к другим людям, мне потом было стыдно
Меряю линейкой• 13 августа в 19:01
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мне было очень даже хорошо, никакого стыда
КоКоКоКоКоКо...• 13 августа в 19:10
Ответ дляМастер Класс
Ні) Я більше заробляю)
Він пішов жити до батька, а ще є хата бабусі в нього. Жили в моїй квартирі
А як це у вашій після стількох років шлюбу? Майно точно не доведеться ділити?
ТигрЛьвович• 13 августа в 19:13
Тримайтесь, біль пройде з часом і у Вас все буде добре.
Мою подругу зраджував чоловік, разом прожили 17 років. Вона рік страждала, а потім зустріла іншого чоловіка та ще народила дитину в 42 роки
Не обижаюсь• 13 августа в 19:16
Ответ дляМастер Класс
А я не огидна йому, він просить пробачити. Для мене це просто шокуюча новина, в нас лад і гармонія були в сімʼі ( мильна бульбашка).
Автор, у вас куча всего нажитого, кроме любви. Не обязательно расходиться
Непогодка• 13 августа в 19:18
Я переживала сложно и долго, очень любила человека. Автор сочувствую вам, со временем действительно станет легче, могу посоветовать ещё вам обратиться к психотерапевту
Просто Фіфа• 13 августа в 19:31
Я здогадувалася багато разів, але ж він не такий, просив дитину і тд. Випадково знайшла докази. Снилося 2 роки, було боляче дуже, але не могла піти бо чуже місто та грудна дитина. Через 3 роки нібито забулося, навіть думала жити по звичці,бо дитя ж є, батько треба. А ще через 2 роки він пішов до друга, типу я його дістала і треба подумати як далі «вивозити». А насправді він гуляв з дівчиною, хотів відпочити від родини. Подала на розлучення в найближчий вихідний. Ніколи більше не плакала за ним. Він стояв на колінах. Не повірила. Не жалкую. 33 було тоді, не одна вже
Несу добро людям• 13 августа в 19:32
Ответ дляМастер Класс
Дякую за пораду. Бо тут вже читаєш і відчуваєш себе ще гірше, ніж до написання питання. Вже і вазони від мене тікають, і ще не зрозуміло що.
Та ну, не давайте іншим людям впливати на свою самооцінку, просто у вас зараз вразливий психічний стан і все чипляє. Ви якщо навіть свята людина, завжди знайдеться хтось кому буде щось не так, а тим більше в інтернеті. Почитайте різні думки, але висновки робіть зі своєї голови. Зараз такий світ, що зла і агресіі все більше, а доброти менше, звертайте увагу на нормальні поради, а негатив постарайтесь ігнорувати. Емпатичні люди вас чудово розуміють, повірте
автор Мастер Класс • 13 августа в 20:24
Ответ дляУраганнаЯ
Ой, Ви мене насмішили
автор Мастер Класс • 13 августа в 20:27
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Квартира на моєму татові. Колись давно батьки купили мені квартиру, а потім я її продажі і купила новішу за свої гроші від додаткового доходу. Одразу скажу, що ніколи не була утриманкою
автор Мастер Класс • 13 августа в 20:28
Ответ дляТигрЛьвович
Дякую
автор Мастер Класс • 13 августа в 20:31
Ответ дляНесу добро людям
Ваш анонім відповідає Вашій душі. Щиро дякую Вам за Вас!
Fistashka_Nata• 13 августа в 21:02
Автор, який тільки брєд пишуть тут «совєтчиці». Я знаю, що ви відчуваєте. Ви ніби померли, гойдаєтесь на «гойдалках»: від люблю до ненавиджу, постійно «жуєте» думки про те «як він міг». І не допоможе: зарадити у відповідь, випивка, блядство, подруги, туди ж фітнес, йога, малювання і т.д. Ваш біль залишиться з вами і буде постійно нагадувати про себе.
Ідіть до хорошого психолога, той який спеціалізується на зрадах, жертві, нарцисизмі. Мені допомогла тільки психотерапія…
Щиро вам співчуваю. Обіймаю…
автор Мастер Класс • 13 августа в 21:25
Ответ дляFistashka_Nata
Щиро вам співчуваю. Обіймаю…
Дуже дякую! Дуже!
Непозбувна Бентега• 13 августа в 23:36
Ответ дляГарнюнька
Мы поняли
Любовь- это радоваться когда он пошел шпилить другую

Надо на вкладышах лавиз писать)
Это любовница пишет.
Непозбувна Бентега• 13 августа в 23:37
Ответ дляНе обижаюсь
Нет.когда он пошел к другой увидеть, что отношения закончились и распрощаться
До нас автор звернулась зі своїм болем. На чоловіка і його потаскушку плювати
Непозбувна Бентега• 13 августа в 23:39
Ответ длясказочное_Бали
Або вона йому. З молодим
автор Мастер Класс • 14 августа в 00:14
Мої дорогі дівчата, Ви всі найкращі!