Ламборджини• 14 августа в 09:52
В чому проблема ? Манікюр
Роблю собі гель лак сама. Зараз не питаю вас про форму і мої вміння ,це моя
особиста справа.
Але на одному - двох пальцях після манікюру стає таке почервоніння на наступний день , потім чухається навколо нігтя і проходить за кілька днів.
Себе не травмувала, не перепиляла, не колола ножницями. Інструмент чистий, користуюсь ним лише я особисто.
А на вигляд почервоніле і трохи підпухло, таке наче нариває на вигляд, але не нариває. Потім проходить за 1-2 дні. Що це?
особиста справа.
Брюлик в стразах• 14 августа в 09:57
Кутикула не нравится, может сильно срезаеие как выше написали. Попробуйте иначе. И может помазать чем-то, выглядит как воспаленная
Ламборджини
• 14 августа в 09:57
Ответ дляДівчина Гілмор
Алергія
А може бути лише на 1-2 пальцях?
Ламборджини
• 14 августа в 09:58
Ответ дляГейТуда
Сильно срезаете вокруг ногтей
Спробую менше , але ніде ж не порізалась. Різала наче по лінії .
Ламборджини
• 14 августа в 09:58
Ответ дляБрюлик в стразах
А чим помастити?
Кредитная• 14 августа в 09:59
срезаете больше, чем нужно. у меня такое бывает, если мастер фрезой чуть сильнее подпиливает
Дівка в намисті• 14 августа в 09:59
обработайте весь свой инструмент, то что он только ваш не говорит о том что чистый
Ламборджини
• 14 августа в 10:00
Ответ дляДівка в намисті
Обробляю. Пшикпю.і замочую. Правда не маю сухожару, але розчинами дезинфікую
Дівка в намисті• 14 августа в 10:01
Ответ дляЛамборджини
значит перестать так тщательно убирать кутикулу
это не норма после каждого маникюра такие нарывы
Ламборджини
• 14 августа в 10:02
Ответ дляДівка в намисті
Дякую, спробую менше зрізати.
Дівка в намисті• 14 августа в 10:02
Ответ дляУгги в горошек
Я все таки склоняюсь к аллергии
на что?
Ламборджини
• 14 августа в 10:12
Ответ дляВоленс-неволенс
Это начало аллергии. Попробуйте сменить базу.
Дякую. Може ви порадите якусь протиалергічну але добру? Я цією фірмою вже рік користуюсь +-, останні 3-4 манікюри така ситуація, пальці опухають і чухаються. Не всі але є. Бувало що наривало кілька разів, але то коли я себе травмувала. А тут наче ні, але вони спухлі
Туфли в чешуе• 14 августа в 10:14
В мене так алергія почала проявлятись, я грішіла, що дуже кутікули зрізали, ще на щось, міняла майстрів, а виявилась алергія на якийсь комопонент гельлаку, який накопичився в організмі.
Ламборджини
• 14 августа в 10:16
Ответ дляТуфли в чешуе
І що робити? Це тепер треба протиалергічну таблетку випити?
іронічна антитеза• 14 августа в 10:17
Ответ дляВоленс-неволенс
а почему только на 2 пальцах
Ламборджини
• 14 августа в 10:18
Ответ дляіронічна антитеза
а почему только на 2 пальцах
Завжди на різних пальцях, але останні кілька разів постійно на якихось 1-3 пальцях є таке, але на різних
Туфли в чешуе• 14 августа в 10:19
Ответ дляЛамборджини
Я відмовилась від гель лаку, вже 4ри роки просто гігієнічний манікюр і прозорий лак
іронічна антитеза• 14 августа в 10:19
Ответ дляЛамборджини
ну я бы попробовала методом исключения
Воленс-неволенс• 14 августа в 10:21
Ответ дляЛамборджини
Не могу, давно уже не делаю покрытие. Когда-то мне помогла гратол айкю, но сейчас скорее всего есть уже что-то получше.
Полуничка• 14 августа в 10:21
Відмовтесь від покриття гель-лаком, ви нічого не втратите ні в гігієнічному ні в естетичному плані. Схоже на алергію
На границе• 14 августа в 10:23
Как, как Вам удалось найти гель-лак в 2025, словно совковый лак для ногтей в 1985?
Ламборджини
• 14 августа в 10:27
Ответ дляНа границе
А мені подобається, днка гель, серія pearl
На границе• 14 августа в 10:28
Ответ дляЛамборджини
Какая прелесть, прям всплакнула
Цукрові вишні• 14 августа в 10:34
Обработка кутикулы неправильная, на указательном и безымянном кровянные следы