Комиссия50%• 17 августа в 08:37
Подарунки вчителю
Доброго ранку, поділіться ідеями - що ви дарували від класу вашому вчителю на свята (1вересня, день народження). Хотілось би набратись ідей недорогих і цікавих подарунків)
Ух яка ж Я• 17 августа в 09:03
Ответ дляНаташа_32
Так официально МОН и НАЗЯВО такие дары-приношения запретили и они приравняются к коррупционным действиям. Об этом сообщил ещё, уже экс-первый заместитель, Министра образования и науки Украины М. Винницкий, а позже О. Лисовой подтвердил.
Постановление Мона на одном месте вертели
В прошлом году я была мамой первоклассника, участвовала в поздравлении учителей на День учителя - я видела у учителей множество цветов и подарков в кабинетах. Видимо, это наша нормальная традиция благодарить людей, в штатах есть тоже праздник teacher appreciation day, где им дарят подарки и сертификаты разные. Жалко наших учителей бидось, делают из них прям преступников-коррупционеров
Там все розмивчато• 17 августа в 09:05
Ответ дляКомиссия50%
Корупцію нехай у раді, прокуратурі і інших структурах моніторять
Так-так, звісно... а так трошки підлизати, то і не корупція, правда ж... тільки ви такими діями самі толеруєте ту корупцію і дітям змала прищеплюєте ту толерантність - ну так потрошки десь обійти систему, підлизати, то не гріх ... ось такі моральні цінності в суспільства, і діти з такими устоями будуть працювати в усіх установах . А звідки ті прокурори і службовці з Марса прилітають? Чи то ’вихідці’ з народу? Якими виховали, такі і будуть
Ответ дляУх яка ж Я
А теперь и военно-обязанных. Да-да. У кого ВУС подходит под перечень - в ТЦК и СП на учёт!
Комиссия50%
• 17 августа в 09:06
Ответ дляНаташа_32
Да-да, за углом, под кустом подарок всовывать будут, лишь бы к их чаду особое привилегированное отношение было.
В сенсі? Що ви мелете? Яке особливе відношення?
Це подарунок від КЛАСУ в якому 30 дітей навчається, їй Богу у деяких кукуха поіхавша
Ответ дляКомиссия50%
Ну, к подаркам от класса, как правило, подтягиваются и подарки личные, персонально от родителей, даже с дарственными гравюрами.
КонхфЭдкаТузик• 17 августа в 09:10
Я проти цих поборів і тим паче дарування грошей. Якщо і вітати, то цукерки і квіти. Все.
Там все розмивчато• 17 августа в 09:10
Ответ дляКомиссия50%
А в паралельному класі вчительці 5 тищ в конверт подарували, а в 5-Б ще більше, а ваша що гірша? А 4-В вітає ще й на 8 Березня і день космонавтики, а ваш клас якийсь геть не вдячний... і як ото вчительці в учительській буде потім розказати, що їй подарували.
Комиссия50%
• 17 августа в 09:14
Ответ дляНаташа_32
Можливо хтось і носить від себе, я не в курсі.
Я зараз за подарунок від класу.
А як ви на роботі директору збираєтесь, даруєте щось вітаєте- то це як розцінювать, жест уваги, зробити людині приємне у його свято? Чи як власну вигоду і розрахунок до особливого ставлення до вас?
Я зараз за подарунок від класу.
Кусман Сиру• 17 августа в 09:18
На 1 е сентября цветы , на д.р 2 раза конверты и цветы, 1 раз сертификат на фотосессию
Ух яка ж Я• 17 августа в 09:26
Ответ дляИграю_на_кларнете
Спробуйте нічого.
Пишу вам як вчитель
Вы боитесь лишних претензий от родителей потом?
Українська зірочка• 17 августа в 09:30
Ответ дляКомиссия50%
Дякую, таке і ми дарували)) але гроші якось не зручно дарувати, хотілось подарунком
чого це гроші незручно?
конверт і букет.
Мальовнича даль• 17 августа в 09:34
Ответ дляТам все розмивчато
Ну ви серйозно сприймаєте цукерки та квіти корупцією? Це просто знак уваги, все. Крадуть мільйонами, а винуваті вчителі, бо їм квітку подарували
Українська зірочка• 17 августа в 09:35
Ответ дляНаташа_32
у старшого класний керівник не дуже, за вашою логікою ми мали б їй мішки з грошима носити, щоб улестити) але нічого не даруємо.
А у молодшого дуже гарна вчителька. Упаковку рафаєлло як знак уваги, це її улюблені цукерки. Дрібниця, але чому б ні.
Братья Капли• 17 августа в 09:45
Ответ дляКомиссия50%
Недорогий- кожен розуміє по своєму…
Будь ласка проходьте мимо і не захламляйте тему своїми недолугими коментарями
Да щаз, ваша бестолковая тема, о том как же недорого задобрить учителя захламляет мир. До вас даже не доходит, что не в сумме дело.
Там все розмивчато• 17 августа в 09:46
Ответ дляМальовнича даль
Не маніпулюйте фактами - ця практика вже давно вийшла за межі квіток і цукерок і символічної дяки.....гроші в конвертах, сертифікати, змагання між класами, до групового додати ще від себе, ітп.
Це не про знаки уваги погодьтесь
що ви насправді робите - це ви з першого класу дітям показуєте, що результат можна отримати обхідним шляхом .. все... а як ви його назвете - знак уваги, безмежна вдячність не має значення. це є обман, і основа всіх корупцій...
Це не про знаки уваги погодьтесь
Тень льва• 17 августа в 09:47
Недорогу машину, квиток на Мальдiви, квиток на Сейшели, квиток на Тенерiфе, вона в нас любить подорожi
Там все розмивчато• 17 августа в 09:49
Ответ дляУкраїнська зірочка
Мова не про коробку рафаелок йде... даруйте... ще 2 тижні до школи, а вже мамки ламають голови над креативним ідеями для подарунків... побачите скільки зараз тем буде до 1 вересня... якби було так просто, дарували рафаелки і не заморочувались би....
Братья Капли• 17 августа в 09:49
Ответ дляКомиссия50%
Видите, они настолько привыкли совать подарки, что сами уже не помнят зачем и кто начал эту традицию))).
Автору уже ничего не докажешь, там программа.
Тень льва• 17 августа в 09:50
Ответ дляБлагоуханочка
На 1 вересня привозимо з закордонних подорожей подарунки.
Чему не хочете подарувати подорож вчителю?
Играю_на_кларнете• 17 августа в 09:52
Ответ дляУх яка ж Я
Ні. Просто ці подарунки це приниження.
Не суммою, а самим фактом.
Братья Капли• 17 августа в 09:53
Ответ дляКомиссия50%
Я зараз за подарунок від класу.
Мало кто сдает директору потому что любят его. Боятся, что к нему попадет список несдавших. Но конечно, если дирик поляну накрывает, то не сдать будет жлобство.
Благоуханочка• 17 августа в 09:53
Ответ дляТень льва
В мене старшому 22 , молодшій 12 завжди вітала вчителів з святами.
Вчителя в музичній школі також, тренера.
Не за ваші ж гроші, вам чого хвилюватися?
Там все розмивчато• 17 августа в 09:54
Ответ дляТень льва
Ніщеброди