Пи Пи Пилюля• 24 августа в 13:08

т папір у школі, як краще

дівчата, таке питання, що краще - скидатися з батьками на туалетний папір у школі, чи давати дитині свою? Що ви практикуєте? У нас така маячня, що папір лежить у класі, коли виходиш треба на весь клас повідомити, що потрібен папір... мені здається це приниження дітей, особливо в молодших класах😡
Научительница• 24 августа в 13:09
Дайте с собой и никакого унижения
Мerida• 24 августа в 13:09
Вы у районо не хотите уточнить, куда делать бумага из туалетов?
Топтунша• 24 августа в 13:10
Салфетки влажные дайте своей девочке. Не понимаю проблему совершенно
Удальонка• 24 августа в 13:10
Порвите порционно бумагу, плотно и аккуратно сложите и положите ребенку в карман (-ы). Не нужно никого оповещать
ok1904• 24 августа в 13:11
Ответ дляМerida
Як мені казала директор: ой, якось так получилося, що я не подавала заявку, це треба було зробити ше після Н року...
ГендиреХтор• 24 августа в 13:12
Ответ дляМerida
А райно виділило гроші на папір?
Покорительная• 24 августа в 13:12
Який папір?
Серветки, вологі і сухі
Фантазерша• 24 августа в 13:12
Діти в молодших класах на таке не звертають уваги. Але в нас в класі не було паперу, кожен носив з собою в кишені
Хочу на Балі• 24 августа в 13:13
Свой. У нас забили бумагой унитазы, по всему туалету размотаеая бумага была. Не знаю почему дети такие дикари у нас . Вы же вряд ли поверите дозаторы , как в супермаркетах.
Фантазерша• 24 августа в 13:13
Ответ дляГендиреХтор
А райно виділило гроші на папір?
На порадниці - так.
Покорительная• 24 августа в 13:13
Ответ дляok1904
Треба було запитати, як так, що вона обов´язки не виконує, а посаду займає?
Попихтю та й годі• 24 августа в 13:14
Ответ дляok1904
Пусть за свои покупает
Попихтю та й годі• 24 августа в 13:15
Ответ дляФантазерша
На порадниці - так.
Нет такого слова
Покорительная• 24 августа в 13:15
Ответ дляФантазерша
На порадниці - так.
В день перевірки в школі є папір і мило у всіх туалетах, навіть відкриті туалети в спортзалах.
Але це раз у рік :(
ok1904• 24 августа в 13:16
Ответ дляГендиреХтор
А райно виділило гроші на папір?
Щоб виділило фінансування, то треба зробити заявку заздалегідь, цього не роблять от і все
автор Пи Пи Пилюля • 24 августа в 13:17
Ответ дляМerida
через дітей-дикарів, які кидали її в унітаз і т.п. тепер вона у класі
ГендиреХтор• 24 августа в 13:17
Ответ дляok1904
Наша школа робить багато заявок - і їх не задовільняють
ok1904• 24 августа в 13:18
Ответ дляПокорительная
Я з нею багато питань виясняла, виявляла порушення, вже не при мені, а трошки пізніше її зняли з посади
ok1904• 24 августа в 13:18
Ответ дляГендиреХтор
От , Ваша школа робить ті заявки.
Покорительная• 24 августа в 13:19
Ответ дляok1904
Наша творить ’дічь’, але вона дружина місцевого депутата 🤷
Свій варік• 24 августа в 13:21
У нас в классе стоит большая пачка сухих и пачка влажных салфеток, в туалете в каждой кабинке обычная туалетная бумага, ее школа предоставляет. Плюс у моей в рюкзаке всегда маленькая пачка сухих и влажных салфеток имеется на всякий случай. Зачем прям давать с собой туалетную бумагу?)) Салфеток пачечку дайте и все.
Лиса Патрикевна• 24 августа в 13:25
А почему бумага в классе, а не в туалетах?
Люблю ВалЄру• 24 августа в 13:26
У Вашого класу що, персональний туалет? У нас папір завжди є в загальному туалеті. Але, звісно, додатково завжди даю донькам сухі і вологі серветки.
Научительница• 24 августа в 13:27
Ответ дляЛиса Патрикевна
Тому до багато дітей не знають , що рулон бумаги не можна пхати до унітазу а також намотувати його на сторонні предмети. Також вони не знають,що кидати до унітазу також нічого не можна. Ось такі недорозвинені
Хочу на Балі• 24 августа в 13:27
Ответ дляЛиса Патрикевна
Там выше написали и я и автор, дети разматывают ее и забивают унитазы. Еще делают типа снежка из мокрой бумаги и швыряют на потолок
Научительница• 24 августа в 13:29
Ответ дляХочу на Балі
У нас у укритті в туалеті стоїть насос, і ці малолітні гади постійно кидають в унітаз камінці та залізні кульки, і об´ява, що це робити заборонено, їх не зупиняє. А новий насос коштує 16 тис грн
Фантазерша• 24 августа в 13:30
Ответ дляПопихтю та й годі
Нет такого слова
На раісі нема, в Україні є.
Хочу на Балі• 24 августа в 13:32
Ответ дляНаучительница
Я последнее время в шоке от наших детей, почему они такие
Научительница• 24 августа в 13:33
Ответ дляХочу на Балі
Потому, что дома их не научили себя вести. Решили, что и так сойдёт
Мerida• 24 августа в 13:34
Ответ дляok1904
Волшебные слова - давайте я помогу составить заявку, помогут вернуть бумагу на место