Укр_жіночка• 26 августа в 08:32

Тост за тих, хто викопав картоплю.

Ну шо розказуйте про все і ні про що.
Копали картоплю чи тут не тусується цей прошарок?!
Тема потриндіть. Не можу налаштуватись на робочий лад. Хоча задач на день повно.
Спеціально рано встала, а не можу вилізти з халата в цей холод. Треба ожину вибрать і троянди обрізать, обробить. Їсти для сім´ї приготувать.
Вночі робила цукерки. Смачні. З кавусьою смакую..
У вас що розказуйте?
аромат Жука• 26 августа в 08:48
Картоплі було посаджено трішки, вже вибрала. Ожина не закінчується, продовжую вибирати)).
Троянд мало, більшість в планах, сиджу вечорами обираю- замовляю, клумбу розмічаю.
На вихідних пересаджували полуницю.
автор Укр_жіночка • 26 августа в 08:49
Ответ дляБронетапці
Удалено администрацией...
автор Укр_жіночка • 26 августа в 08:49
Ответ дляviter33
Якщо проживаєте у Львівській обл - до Вас є романтична пропозиція
удете мати змогу насолоджуватися!!
Трансфер туди-назад забезпечу!!
Заступ видається на місці, можна зі своїм
Далеко)
автор Укр_жіночка • 26 августа в 08:50
Ответ длямиссДавеча
Покажіть свій урожай картоплі?
Вже в погребі
viter33• 26 августа в 08:51
Ответ дляУкр_жіночка
Далеко)
Отак завжди ((
такі жінки((

тільки б серце розбити на друзки ((((
вкрации• 26 августа в 08:51
У нас ще бадилля зелене, рано ще копати.
Даю справку• 26 августа в 08:53
Гарні вийшли цукерочки, розповідайте як робили
Капуста Маша• 26 августа в 08:53
Ответ дляУкр_жіночка
Не повірите, але я так це все люблю))
І я люблю. Я з ліжка зразу лечу в сад на горрд!!! Це приємні справи.
автор Укр_жіночка • 26 августа в 08:55
Ответ дляДаю справку
Вище дали їм назву какульки.
Отже, рецепт какульок:
Фініки, курага, родзинки, будь які горіхи, трошки меду. Все перемолоть. Скатать кульки і в розтоплений шоколад мокнуть. На плівку і в морозилку на 30 хв
миссДавеча• 26 августа в 08:56
Ответ дляУкр_жіночка
Вже в погребі
З цим вас вітаю, величезну роботу виконали. Ми поки в процесі, посадили не багато , потрохи копаємо.
Потринділиця• 26 августа в 08:58
а я красива і доглянута ,з манікюрчиком ,у сукенці сиджу на роботі і п*ю кавусю. і мені не треба копати ніякої картоплі.бо я жінка,а не трактор. її я куплю у тих,хто виростить для мене. на вихідних закрила. 20 кг помідор домашніх. Купила по 25 грн домашні на ринку. 500 грн то не гроші,враховуючи скільки треба натанцюватися біля помідор - і щоб не захворіли,і підв*язати....так само з картоплею. дачу маю,але там лише квіти і петрушка з кропом.
хто себе змолоду не береже і перевертає землю,той має згодом грижі,опущену матку і нирки.
Непереможна• 26 августа в 08:58
На фото картопля в шоколаді?
ol_kin• 26 августа в 08:59
Ответ дляБронетапці
Ну ви ж свої какульки в вигляді ’кавуськи’ нам залишили, то чого ображаєтесь, що вам тим же відповіли?
Шо в кого багато він тим і ділиться.
Ідіть вже в туалет, чи, що. Немає кому свій внутрішній світ вивалити, то ви сюди прийшли похизуватися тим що маєте?
аромат Жука• 26 августа в 09:01
Ответ длямиссДавеча
Покажіть свій урожай картоплі?
Ось моя. З двох відер вибрала 20, Рів´єра.
І троянди мої.
Борщичок• 26 августа в 09:02
Ответ дляУкр_жіночка
Удалено администрацией...
Блін, автор, я не зла жаба і тема ваша позитивна, і цукерки смачні на вигляд. Але про кавуську вона права. Я коли бачу це слово, зразу в голові: про кавуську написала дебілуська. Вибачте, але не стрималась. Подобається, пишіть, але я думаю тут у багатьох такі асоціації.
Тирамісу на терасі• 26 августа в 09:03
Картопля як мишине око в нас 😢
Даю справку• 26 августа в 09:04
Ответ дляУкр_жіночка
Вище дали їм назву какульки.
Отже, рецепт какульок:
Дякую
Потринділиця• 26 августа в 09:04
Ответ дляУкр_жіночка
Як ніхто не буде страдать,то що ви купите?
є поля,є фермери,які лише цим і займаються. в атб повно картоплі. і цибулі. на ринку в нас 20 грн в атб сочна і гарна - 11 грн.
Moon shine• 26 августа в 09:07
Слава Богу, я все куплю. 2 тижні відпочивала в Карпатах, сьогодні вийшла на роботу. Яка картопля? Жінка не має те робити. Від копання у жінок буде купа проблем потім. Вона не вартує загубленої спини і матку треба підв*язувати оперативно, бо випадає. Відра з картоплею і лопати з землею даром не проходять. Хто змолоду дуже береться,той після 40 дуже тяжко виригує те все
автор Укр_жіночка • 26 августа в 09:08
Ответ дляПотринділиця
Це теж добре! Прекрасно, що ми всі маємо вибір і справу до душі.
Доречі, ніяк не заважпє манікюру домашня робота)
автор Укр_жіночка • 26 августа в 09:11
Ответ дляаромат Жука
І троянди мої.
Дякую, що поділились. Приємно
автор Укр_жіночка • 26 августа в 09:13
Ответ дляMoon shine
Сказать би це моїм бабулям і прабабулям. Які 80+ жили і все їхнє життя це була робота.
Чогось модно залізо тягати в залі жінкам, а 40 лопат землі перекинуть, то матка випаде....
Moon shine• 26 августа в 09:18
Ответ дляУкр_жіночка
а тоді це була основа виживання.не посадиш-здохнеш з голоду. мої обидві баби рано постаріли,були вироблені і затягнуті. в 40 років то дійсно була баба,а не жінка. робота біля землі ніколи не прикрашає жінку,а лише старить і забирає здоров*я. печінки може ібули здорові,а спини і т.д. обидві баби мали опущені матки,хворі спини,спрацьовані руки. не дай Бог так жити.
40 лопат землі це багато для жінки.але все те зрозумієш потім,коли півень клюне.коли зранку розігнутися важко буде через протрузії. багато хто такий дурний замолоду. старість розуму додає всім згодом,та здоров*я не повернеш.
Горня капучіно• 26 августа в 09:20
Вчора повернулася з відпустки,перезагрузилася добре,відпочила,завтра на роботу.Картоплю планую копати в пʼятницю після роботи і суботу,в мене 2 сотки,то там нема великих проблем.
75В• 26 августа в 09:20
Ответ дляЯсноВидящая
У меня ничего веселого. В час ночи припхались с мужем домой, выпили вчера дофига пива, друзья приезжали, в 5:20 мне надо было уже вставать на работу. Сейчас на работе пытаюсь настроиться на рабочий лад, хз как это сделать и выжить до 13. Спать хочу умираю. Буду тут до конца рабочего дня тусить, чтоб отвлечься
Я уявляю ва перегар😅 Від пива він ппц
75В• 26 августа в 09:22
Вчора копали. Болить все!
МамОмужа• 26 августа в 09:22
Еще не копали. Поедем через выходные.
Царевна_несушка• 26 августа в 09:40
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Обожнюю копати картоплю.
Сама,все життя копаю заступом (лопатою)
Маю невеличкий,з нержавійки колись робили .
Йому вже 40 років.
Я копання розтягую на місяць,бо часу теж не маю,а вже як піду на город - то насолоджуюсь хорошою погодою,свіжістю.
В спеку ніколи не йду на город.
Заступ. Ви з Житомирської області?
Царевна_несушка• 26 августа в 09:43
Ответ дляБронетапці
Удалено администрацией...
Та якщо порадниць тригерить таке безобідне слово як кавуся, то хай ідуть і лікуються. Або займаються чимось продуктивним, замість сидіти днями в інтернеті , чіплятися до слів і агресувати на пустому місці
Вилосипедниця• 26 августа в 09:44
Ответ дляБронетапці
Ідеальні смаколики для ’кавуськи’ - на кролячі какульки схожі. Яка ’кавуська’, такі і смаколики...
Ви ніколи не їли горіхи чи сухофрукти в шоколаді? буває