Доброго дня, є такі, що вже отримали виплати?
До 34-ї річниці Незалежності України окремі категорії киян отримають одноразову адресну матеріальну допомогу. Відповідне рішення ухвалено на підставі міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2025–2027 роки. Про це повідомляє заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.
Допомога надається з метою соціального захисту найбільш вразливих категорій населення, зокрема осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, що отримують соціальну допомогу, дітей-сиріт, Праведників Бабиного Яру, ветеранів та інших.
Категорії та розміри виплат:
1 000 грн отримають особи з інвалідністю I групи, діти з інвалідністю, особи, які доглядають тяжкохворих дітей, діти-сироти, Праведники Бабиного Яру, реабілітовані репресовані особи та їхні сім’ї, батьки й родичі загиблих строковиків тощо;
700 грн нараховуються іншим категоріям осіб з інвалідністю, дітям померлих годувальників та іншим, згідно з вимогами законодавства;
500 грн отримають малозабезпечені кияни, що перебувають на соціальному забезпеченні, доглядальники осіб з психічними розладами, пенсіонери, які не набули права на пенсію, тощо.
Категорії та розміри виплат:
Прилипало• 26 августа 2025
Давали ще на початку серпня, комусь 1000, комусь 500. Нужденним, людям з інвалідністю, пенсіонерам тощо
Патриоточка• 26 августа 2025
Ответ дляПедиатор_я
А хотели?)
А ви б хотіли мати інвалідність? Справжню, по важкому захворюванню...
Ответ дляПатриоточка
Взагалі якось дивно проходять нарахування. Раніше стабільно кожен рік кидали виплату до дня незалежності на картку киянина, а з 2023 - нічого, хоча в умовах нічого не змінилось
Педиатор_я• 26 августа 2025
Ответ дляПатриоточка
Конечно
Ради 500 гривен то
Патриоточка• 26 августа 2025
Ответ дляПедиатор_я
Конечно
Ради 500 гривен то
Хай ваше бажання збудеться
Статус Ква• 26 августа 2025
Ответ дляЯр0слав
А Вы в какой категории на выплату?