Чупокабра• 28 августа в 21:06
Раніше люди ловили рибу фартухами. А як?))
пьЯНА• 28 августа в 21:20
У вас нема інтернету ?
Фартухи (або великі шматки тканини, іноді навіть спідниці чи сорочки) використовували як своєрідну сітку:
• Люди заходили у воду (частіше мілку — річку чи озеро).
• Двоє або кілька рибалок натягували тканину у воді, утворюючи “загорожу”.
• Рибу гнали на цей шматок тканини — вона плуталася і залишалася всередині.
• Потім краї фартуха піднімали, наче кошик, і витягали улов.
У деяких регіонах жінки, які прали одяг у річках, паралельно ловили рибу саме так — розправляли фартух у воді, і риба сама запливала.
Чупокабра
• 28 августа в 22:03
Ответ дляпьЯНА
У вас нема інтернету ?
Прям чудеса якісь... ))
Слава Українi• 28 августа в 22:27
Ответ дляЧупокабра
Прям чудеса якісь... ))
Рыбы было много, а едоков мало. Мой дед рассказывал, что в его селе тканью ловили рыбу в ’лужах’, которые оставались после разлива Днепра.. И даже руками ловили, когда было уже совсем мелко..
Чупокабра
• 28 августа в 23:24
Ответ дляСлава Українi
Раньше по селам было много людей и детей, многодетные семьи.. нужно было много очень еды, то есть и едаков было много и рыбы.
Инфотуфелька• 28 августа в 23:33
Колискою ми ловили.
Такий довгий кошик з лози.
Сиділи на березі і бовтали воду ногами,а інші в воді колиску підсовували під беріг.
Так ловили в*юнівйй
Такий довгий кошик з лози.
Так ловили в*юнівйй