Вкаблучках• 29 августа в 08:51
Київ! Дівчата, невже це правда?
Щойно прочитала, що вчора у Києві на Софіїйскій Борщагівці був несанкціонований концерт, який згодом зупинили.
Невже таке можливо? У Харкові день жалоби по загиблим у Києві, а у столиці концерт.
Якщо це правда, то в мене немає слів, лише сльози і розпач (
Крию матом страшно• 30 августа в 05:26
Ответ дляПацан к успеху шел
И что? Я не пропускаю через себя чужие смерти. Почему вы навязываете, что нужно скорбить?
Вот!!!!! Я не навязьіваю вам скорбение , вьі не навязьіваете мне пляски. И мьі квитьі. Потому, маникюр- да,на здоровье, шансон из окна соседа-нет. Я ж не включаю похоронній марш
Твердая валюта• 30 августа в 10:05
Ответ дляКрию матом страшно
Ви реально не розумієте різницю між манікюром і танцями на кістках, в тому числі і дитячих???
Напишіть, будь ласка, нормальною мовою, без всіх цих художніх образів. Вони на кладовищі танцювали, на завалах?
Херсон це Україна• 30 августа в 11:02
Ответ дляКрию матом страшно
Гляньте карту, то будете знати, де це
Нафіг мені ваша карта, я і так знаю де це.
Херсон це Україна• 30 августа в 11:05
Ответ дляКрию матом страшно
Людина не розуміє, що є ще приватний сектор і міряє СБ від новобудов
Та прекрасно я розумію де це, як і знаю що там до того Києва ще треба дістатись. Це наш новий тренд ’прицентральний район Відрадний’ і ’софіївська Борщагівка - Київ’. Це десь такий же Київ, як я пілот ф-16, вибачте.
Крию матом страшно• 30 августа в 13:23
Ответ дляХерсон це Україна
Київ і СБ розділяє Кільцева дорога. Відповідно, ’ дістатись’ до Києва полягає в переході підземного переходу. Як ви думаєте, Земля кругла????
Аноним ФЕЯ• 30 августа в 14:14
Ответ дляХерсон це Україна
VIDI и Столичка это тоже СБ. Сколько из Киева туда добираться? Перейти через окружную надо всего лишь
Аноним ФЕЯ• 30 августа в 14:17
Ответ дляХерсон це Україна
Кстати, насчёт ’СБ это Киев’- был же скандал , хотели присоединить к Киеву, а Кудрык поднял хай что жители против.
Херсон це Україна• 30 августа в 14:59
Ответ дляКрию матом страшно
Звісно. І підземні переходи через кожні 100 метрів, ага.