Дама с собачкой• 03 сентября 2025

Порадьте толкового гінеколога. Київ

Дівчата, допоможіть. Немає вже сил. 5 місяців тому зробили гістероскопію з видаленням поліпу і все пішло шкереберть. Кожні місячні- це кровотеча, яку зупиняють лише кровоспинні уколи. За все життя такого не було. Лікар, що оперував, призначив гормони, які за 4 місяці прийому нічим не допомогли. Остання "порада" лікаря- таке буває, терпіть. ..Поділіться контактами перевіреного лікаря, я не вірю, що проблему не можна вирішити. Дякую всім!
Блакитна устриця• 03 сентября 2025
Могу посоветовать свою, у меня уже много знакомых к ней перешли с разными проблемами
но это Медиком - Лавренюк Юлия
Блакитна устриця• 03 сентября 2025
Остання ’порада’ лікаря- таке буває, терпіть. ..- думала сейчас такого уже нет. И врачи всегда ищут подход
автор Дама с собачкой • 03 сентября 2025
Ответ дляБлакитна устриця
но это Медиком - Лавренюк Юлия
Дякую. Мені не важливо де, аби спеціаліст гарний був
ПешитеБесАшипок• 03 сентября 2025
Скажіть хоч де оперувались, щоб туди не радили
Ответ дляБлакитна устриця
Теж прозріла....
Блакитна устриця• 03 сентября 2025
Ответ дляДама с собачкой
очень хорошая,
желаю найти своего врача и быть здоровой
Ответ дляПешитеБесАшипок
АМС . Лікар Демьяненко. Наче непогана, уважна, завжди до неї черга. Але по факту виявилось- відповідальності нема
ПешитеБесАшипок• 03 сентября 2025
Ответ дляДама с собачкой
Багато гарних відгуків про Синішіну в Центрі здоров´я жінки. Я теж до нкї збиралась але вирішила проблему в своїй поліклініці.
Я би шукала в пологових будинкпх. Тут ´ багато тем, почитайте
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так. Дякую
Латвийские_Номера• 03 сентября 2025
а Мірену вам не пропонували поставити?
Латвийские_Номера• 03 сентября 2025
мене вилікувала звичайна лікарка в держ поліклініці
Ответ дляЛатвийские_Номера
а Мірену вам не пропонували поставити?
Ні. Я не знаю чи можна. Я не народжувала ще
Латвийские_Номера• 03 сентября 2025
Ответ дляДама с собачкой
ну коли б вирішили б народжувати - вийняли
МинерАлочка• 03 сентября 2025
Соколова в мирум
Просериарила молодость• 03 сентября 2025
Ответ дляДама с собачкой
А какие гормоны вам назначили?
Ответ дляДама с собачкой
Ищите врача в госбольнице, никаких частных. И лечение нужно начинать вам с курса антибиотиков, все должно восстановиться
Ответ дляПросериарила молодость
Антибіотики були після гістероскопії. Гормони Примолют Нор
Ответ дляДама с собачкой
Какие конкретно АБ и сколько дней. Вы кровите из за примолюта, назначение глупое, отменяйте
Ответ дляПросериарила молодость
Ципрофлоксацин і орнідазол
Ответ дляДама с собачкой
Ципрофлоксацин і орнідазол
Сколько дней?
Ответ дляПросериарила молодость
Сколько дней?
5. Можете порадити гарного лікаря?
Ответ дляДама с собачкой
5. Можете порадити гарного лікаря?
5- мало и лечение нужно было до выскабливания провести. А какая гистология была, есть описание?
Мне нравится на рижской отделение, там Захаренко заведующая, можно к ней , ещё регеда в больнице учёных.
Вишкрібання не робили. Прибрали поліп, і взяли біопсію ендометрію. По гістології нема запалення, гіперплазії, поліп залозистий. А Ви розумієтесь на цьому? Ви лікар?