Ангел-предохранитель• 05 сентября 2025
Чи можна садити полуницю восени, чи вже пізно?
Большой секретик• 05 сентября 2025
Всю осінь можна все садити! Всі кущі, дерева і багаторічники. Влітку не бажано, бо жарко дуже, а навесні і восени - чудово, садіть на здоров´я. Я ще почекаю з місяць-півтора, хай наростуть молоді кущики з полуниці і розсаджу теж. Через місяць куплю саджанці смородини і теж розширю плантацію
Потужна махіна• 06 сентября 2025
Сажала даже в конце октября прямо перед заморозками. Все принялось