Ластоноша• Изменено 06 сентября в 10:47

Кому принадлежат кусты и деревья возле многоэтажек?

Возле одного дома есть шикарный куст шиповника. Посажен не возле окон 1 этажа. Если сорву, будут ли проблемы?
МеняАЖтрусит• 06 сентября в 10:45
Не будуть
ОдинРазНадетое• 06 сентября в 10:47
А боярышника куста нет?
Невісточка ж• 06 сентября в 10:47
прибудинкова територія належить власникам цього будинку
можуть і кип´ятку на голову вилити
Задолбулька• 06 сентября в 10:47
В Україні не буде, в Німеччині можуть бути )
Замрійлива• 06 сентября в 10:48
Для чого вам запльована шипшина?
сладкий_ноябрь• 06 сентября в 10:53
На кожному базарі іі заводи вагон в такий період.
7_кг_рыбы• 06 сентября в 10:54
Та да. Под первым этажом многоэтажки собирать продукты в пищу..это сильно)
ЧукИГеки• 06 сентября в 10:55
В мене б рука не піднялась навіть бузок біля чужого вікна зламати.
ЧукИГеки• 06 сентября в 10:55
7_кг_рыбы• 06 сентября в 10:57
У меня бы рука не поднялась даже подумать чтобы к дереву лезть с корыстными мотивами
7_кг_рыбы• 06 сентября в 10:59
Шо там, у ботов советчицы совсем плохи дела, что они на кусты во дворах уже посматривают с целью поживиться ?))
автор Ластоноша • 06 сентября в 11:02
Ответ дляЧукИГеки
Удалено администрацией...
ЧукИГеки• 06 сентября в 11:05
Ответ дляЛастоноша
Удалено администрацией...
Автор, зривайте ту шипшину! Може, й вас пошлють далеко і надовго, але ви то заслуговуєте.
Вітаміни косметика• 06 сентября в 11:12
я посадила троянди з дитиною біля вікон 9 поверхівки і якби хтось зірвав і я побачила- то відроб з сміттям тому на голову полетілоб.... то вам так здається що то нічіє.

У тому році якесь падло зірвало квіти- дитина так спостерігала як ті троянди росли - поливала-доглядала...а потім плакала- ось і вбивають у дитині усе прекрасне з малечку..

А ьв цьому році наш горіх який висадила дитина з татом (4 роки поливала) - бабка з сусіднього підьїзду веткі підрізала. То я їй по доброму розповіла ще раз полізеш руки підріжу- спершу посадіть - найдіть де викопати- поливайте. а потім чуже чипайте. На плоди того горіха я не розраховую (висадили для птиць та білок що мешкають)- висаджуємо усе для красоти- теньочка.

Яко ви його не садили то і трогати не треба.

А якщо вже кортить - то питайте у сусідів тогопід´їзду дозвол- а не тут
чаревна• 06 сентября в 11:13
Придомовая территория жильцам принадлежат.
Лезть рвать, просто не красиво со стороны.
СкокоМнеДадите• 06 сентября в 11:23
Рвать можно там, где сами садили. Купите тот шиповник, сколько его нужно.
Йогуртікс1• 06 сентября в 12:11
Рвати квіти з клумб при будинках категорично заборонено. Штраф, а можливо і в´язниця. Клумби належать ОСББ
svetolino• 06 сентября в 12:20
Ответ дляВітаміни косметика

Мені теж заважає горіх під вікнами. Як вітер по б´є по вікнах і дуже темно . Якби ж хоть на 3-4 метри далі посадили. 😁теж хочу підрізати гілки. Конфлікт інтересів😁😩
Вітаміни косметика• 06 сентября в 12:43
Ответ дляsvetolino
тут не конфлікт інтересів я мешкаю на другому- горіх від вікон 15 метрів десь. Томущо знаю як в вітер ветки могут по окнам гупать. тут просто бажання нос сувати куди не просять. Там де висаджено горіх там лавочка-для теньочку висаджено і з бабьем нашого підьїзду погоджено - самі просили мого чьоловіка десь накопати дерев привезти. Узгоджено навіть що краще горіхи-білки в нас оселилися та сойок багато.
автор Ластоноша • 06 сентября в 13:01
Ответ дляВітаміни косметика

Вам треба табличку поставити, тоді буде зрозуміло що це ваше, хоча земля не ваша
Вітаміни косметика• 06 сентября в 13:21
Ответ дляЛастоноша
мені табличка не треба - це спільне усе. не для вас щоб ви зірвали і з´їли. І горіхи для білок та птахів висаджували.

Троянди я навіть собі не рву - а щоб гарно було усім. І з дерев мені ті горіхи не треба - я їх не їм, лень збирати лузати.

А ось дерев посадили багато 7 м( поливати в жару кожен день майже то вибачте леньки а ідеш поливаєш) 1 дерево правдо засохло. А поїхати у посадці десь знайти де вони розстуть - викопати- привезти. Посадити у грунт де купа після будівництва каміння...то ще та забава.
3 кусти піонів 2 троянд.

А ви що висадили? - Рвати чуже не гарно.
автор Ластоноша • 06 сентября в 19:24
Ответ дляВітаміни косметика

3 кусти піонів 2 троянд.

Боже, яка ви тривожна, стільки тексту. В мене було питання про кущ.
Вітаміни косметика• 07 сентября в 10:15
Ответ дляЛастоноша
якщо вже почали оцінювання- то ви хапуга яка бере чуже- згодні?