Дюагональ• 09 сентября в 21:52
В студентские годы, у вас был роман с мужчинами старше, лет на 10-15?
Столічна штучка• 09 сентября в 21:54
ну не романы, а так, романчики)
мне 20, ему 32
сейчас жуть, как представлю. муж младше меня на год, а он уже старый
мне 20, ему 32
Брюльтик• 09 сентября в 21:58
Ні, не були, хоч і від таких чоловіків були пропозиції не роману, а заміжжя
кіт в мішку, прийшов, побачив і закохався, це ж треба таким безголовим бути.
Брюльтик• 09 сентября в 21:59
Ответ дляСтолічна штучка
ну не романы, а так, романчики)
мне 20, ему 32
Може ви б з ним краще жили ніж із чоловіком теперішнім))))))
Пэрисхилтонша• 09 сентября в 21:59
Щас бы в 20 вместо сочного одногруппника иметь трах с пердючим дедом лет 30 😱
Дама с заначкой• 09 сентября в 21:59
Флірт був, але ніколи в голову не приходило щось з ними мати серйозне.
Чай не пью, только кофе• 09 сентября в 22:00
Ні. Ніколи. Перший чоловік був старший на 7 років, другий на 6, а третій молодше на 4)) самий вдалий шлюб з ним. Не люблю сухофрукти
Брюльтик• 09 сентября в 22:00
Ответ дляПэрисхилтонша
Тобто жінка в 30 - пердюча баба?🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂👍👍👍
Пэрисхилтонша• 09 сентября в 22:01
Ответ дляБрюльтик
Женщина в 30 юная девочка, в 40 возрастная девочка
Дюагональ
• 09 сентября в 22:01
Ответ дляБрюльтик
Та він вам по ушам їздив.. одружуватися 😂
Брюльтик• 09 сентября в 22:01
Ответ дляПэрисхилтонша
Девочка бальзаковского возраста.
Брюльтик• 09 сентября в 22:02
Ответ дляДюагональ
Ви що, він як у школі закохався, то я з ним сильно спорила просто і заводила його в глухий кут
Та_шо_ж_таке• 09 сентября в 22:02
Это были скорее товарно-денежные отношения, чем романчики
Но женихи кружили знатно 🥰
Дюагональ
• 09 сентября в 22:02
Ответ дляПэрисхилтонша
Посмотри как в 30 уходенные мужчины выглядят )
Брюльтик• 09 сентября в 22:05
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Но женихи кружили знатно 🥰
Не завжди. Є такі, у яких все дуже добре. І їм гроші не потрібні.
Пэрисхилтонша• 09 сентября в 22:06
Ответ дляДюагональ
Чем-то уже на людей похожи, но всё ещё уровень бибизянки
Неваляшкина• 09 сентября в 22:11
Не роман а якесь сплутання свідомості🤣 12 років різниця,слава Богу в моменті включила мозок і повернулась до хлопця з яким була у відносинах,досі разом
Короч, дівчата може є тут хтось років 18-19 не ведіться,не дарма ж вони холості в стільки років,просто на вуха вам падуть не більше
Як згадаю ті роки то майже всі прихильники на років 10 старші
Пусин Кукин• 09 сентября в 22:12
О, це був мій перший, навіть не знаю скільки йому було років, під 40 напевно , мені 20, підчепив мене по дорозі з гуртожитку. але цноти позбавив мене обережно, пам´ятаю навіть ту позу/кімнату
Боже яка я була дерупа
Та_шо_ж_таке• 09 сентября в 22:15
Ответ дляБрюльтик
Что не завжды?
Я про свои студенческие годы написала.. Или мы вместе были? :)
У меня деньги были, но прям столько мне родители не давали
Тут как тут• 09 сентября в 22:15
Да, первый муж был старше на 12 лет. А после 34 все кавалеры были младше
Пэрисхилтонша• 09 сентября в 22:16
Ответ дляПусин Кукин
Боже яка я була дерупа
Ну пока есть такие как ты, то они и будут притрахиваться к школьницам и студенткам, а вдруг повезёт молодую девственницу трахнуть