КапитанльнаЯ• 10 сентября в 00:01
Чи є в вайбері аналоги каналів про тревогу як в тг?
Через те що мій тг зломаний я не можу почитати що і куди летить під час тривоги((( чи є у вайбері можливо схожі канали типу ванька , київський купол, лівий берег (Київ) і тп. Щоб відслідковувати?
КапитанльнаЯ
• 10 сентября в 00:08
Ну реально без тг в цьому плані як без рук. Приходить тривога а що там хз де читати
Я_канеша_извиняюсь• 10 сентября в 00:09
Ответ дляКапитанльнаЯ
Наверное есть . Но у меня Вайбер вечно подвисает
КапитанльнаЯ
• 10 сентября в 00:11
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ну це мій єдиний спосіб щось дізнатися, в фб такого немає або на одразу і це треба теж шукати. Виходить що немає можливості розуміти що до чого((( чого та тривога бпла чи міг чи балістика...
От зараз в Києві тривога а зв´язку з чим незнаю
Міг?
КапитанльнаЯ
• 10 сентября в 00:13
Ответ дляМию чакри щоденно
ТрИвога
Ну правда, ну що ж так важко…
Ну так прям зараз мені саме це необхідно, від того напишу тривога в мене щось від цього зміниться? Ви мені пораду дасте де читати чи тг відновите? Дуже доречний коментар
КапитанльнаЯ
• 10 сентября в 00:25
Ответ дляФайно Замало
ППО-монітор
Там де 241 000 підписників
Дякую