Сегодня я не я• Изменено 10 сентября в 17:31
Що подарувати подрузі?
На День народження. 25 років. Все має) Живе за кордоном, тому це буде посилка і об´ємні або важкі подарунки не бажані, а укр. сертифікати - не варіант, оскільки не зможе використати.
Її зацікавлення - наука, лінгвістика, література, подорожі. Книга для неї завжди чудовий подарунок, але в неї дуже велика бібліотека, тому є шанс подарувати те, що вона вже має.
Любить українські бренди, але косметику й одяг вже дарувала раніше, не хочеться повторюватись в ідеях, і тут теж є шанс не вгадати.
Бюджет на подарунок - 3тис грн, або трохи більше. Проте ідей поки 0.
Сегодня я не я
• 10 сентября в 17:45
Ответ дляГола з конопель
Какое-то украшение в украинской тематике.
Дарувала вже сережки-колоски від Bevza, бо знала, що їй вони подобаються. І підвіс від Вікторії Адамської минулого року на ДН. Все носить з задоволенням, але втретє обирати прикрасу мабуть буде не дуже оригінально.
Хоча інших ідей поки дійсно немає..
Гола з конопель• 10 сентября в 17:47
Ответ дляСегодня я не я
Хоча інших ідей поки дійсно немає..
Кашемировый или мериносовый комплект шапка-перчатки, например. В Инсте полно мастериц. В ±3 тыс можно уложиться.
Сегодня я не я
• 10 сентября в 17:48
Ответ для100%
може спитати чого б вона хотіла?
Питала. І її відповідь була приблизно така ’у мене все є, а в тебе гарний смак, тому щось на твій розсуд’ Або ’ти ж знаєш, книжечка - це для мене завжди гарний варіант’.
Тому в цілому мені ідей це не додало)
Сегодня я не я
• 10 сентября в 17:49
Ответ дляГола з конопель
Це я візьму як гарну ідею на майбутнє для когось іншого на подарунок. Дякую)
Ця подруга в теплій країні проживає.
Сегодня я не я
• 10 сентября в 17:50
Ответ дляЛукава_Кiшка
Даруйте книги які тільки-тільки вийшли
Як варіант)
Гола з конопель• 10 сентября в 17:50
Ответ дляСегодня я не я
Ця подруга в теплій країні проживає.
Ну та подарите ей книжечку. Вам лучше знать свою подругу. Как мы, посторонние, должны угадать, где она живёт и что Вы ей уже дарили?
Сегодня я не я
• 10 сентября в 17:53
Ответ дляГола з конопель
Та ви нічого не повинні.
Я у темі та відповідях конкретизую деталі. Якщо вони чи тема вас дратують, то просто проходьте повз)
Борщик• 10 сентября в 18:05
Ответ дляСегодня я не я
Тому в цілому мені ідей це не додало)
То подаруйте збірку української поезії
Он, у бабабагаламага
Від Тичини до Жадана
Так ніхто не кохав
Он, у бабабагаламага
Від Тичини до Жадана
Так ніхто не кохав
Удальонка• 10 сентября в 18:27
Купіть сертифікат в закордонних магазинах де живе, типу sephora,саме онлайн сертифікат
Або шось з з прикрас з доставкою додому,той же мейкап,є і за кордоном,можна замовити набір ритуал хороший і іще шось до того з доставкою на її адресу,оплатіть онлайн і все
Набір кульок з графікою Малевича чи Примачекнко від Ґроно, щоб стильна ялинка. Щось зі стильної української кераміки (є реально круті речі роблять, наприклад є нічники з видами українських міст, візуально непогані, якщо її рідне місто - буде символічно.
Хустку від Шпальта чи когось ще, але стильну та якісну
Пилосмок працює• 10 сентября в 19:16
Ответ дляГола з конопель
а нахрена ей та украинская тематика, если она свалила отсюда?? вы слишком зациклены, но не все прям любят эти тризубы и нелепые кулоны карты с крымом))
Сегодня я не я
• 11 сентября в 03:16
Ответ дляAny
О, тут багато чудових ідей) Дякую.
Сегодня я не я
• 11 сентября в 03:17
Дякую усім, хто відписався конструктивно й по суті)
З подарунком вже визначилась і деякі з запропонованих ідей стали в нагоді