Та прям багіня• 14 сентября в 19:19
Можно ли распознать аутиста до 1го года?
Эти видео, которые навязывает фейсбук и инстаграм, уже с ума меня сводят….
Как понять, что с ребенком что-то не так до года
сладкий_ноябрь• 14 сентября в 19:21
Аутизм видно з 6 тижня життя.
Якщо у вас є підозри, вам до психіатра та клінічного психолога.
Та прям багіня
• 14 сентября в 19:22
Ответ длясладкий_ноябрь
Аутизм видно з 6 тижня життя.
Так а как понять подозрения или нет, ребенок как ребенок, иногда не смотрит на меня, на имя отвлекается, ладушки делает, стоит и ходит у опоры, кушает, какает, спит нормально
А что видно с 6и недель?
Бабця в мештах• 14 сентября в 19:23
Ответ дляТа прям багіня
А что видно с 6и недель?
Не дивіться такі відео. Насолоджуйтесь своєю дитиною, ходіть на регулярно медогляди відповідно до графіку. Вам все скажуть якщо що.
Сонячний зайчик• 14 сентября в 19:24
Ответ длясладкий_ноябрь
Аутизм видно з 6 тижня життя.
Акушерського?
Я звісно розумію, що ви напевно заглиблені в тему, але де ви бачили спеціаліста (про маму середньостатистичну не йдеться), який би взявся діагностувати до 15-18 місяців?
Та прям багіня
• 14 сентября в 19:25
Ответ дляБабця в мештах
Я даже прививки боюсь делать)
Наслаждаюсь, спасибо
Карапулька• 14 сентября в 19:26
Ответ дляСонячний зайчик
Акушерського?
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 14 сентября в 19:26
Ответ дляТа прям багіня
А что видно с 6и недель?
Почитайте в інтернеті. Купа інформації.
Якщо у вас сумніви, йдіть до лікарів, тому що батьки не оцінюють своїх дітей обʼєктивно.
Та прям багіня
• 14 сентября в 19:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Почитайте в інтернеті. Купа інформації.
Спасибо
Надо с невролога начать
сладкий_ноябрь• 14 сентября в 19:27
Ответ дляБабця в мештах
На жаль педіатри не компетентні, мало того, на медогляді лікар бачить дитину 5 хвилин
Карапулька• 14 сентября в 19:28
Ответ дляТа прям багіня
Я даже прививки боюсь делать)
Наслаждаюсь, спасибо
От за прививки підтримую. В тому сенсі, що зробить, але чим пізніше, тим краще. В ідеалі років після 6 вже, тоді точно впливу не буде стосовно ваших хвилювань
Я такая наивная• 14 сентября в 19:29
Ответ дляСонячний зайчик
Акушерського?
У картку діагноз не впишуть, але побачать. І мама, яка має хоча б одну старшу нормотипову дитину, теж побачить, що є різниця і є проблема. Це просто небо і земля.
сладкий_ноябрь• 14 сентября в 19:30
Ответ дляСонячний зайчик
Акушерського?
Я була на семінарі в Польщі, де розповідали про все це. Виступали терапевти, психіатри, психологи, логопеди. За сучасними дослідженнями вік знизився до 6 міс. Звісно, діагноз будуть ставити ближче до року, але симптоми видно раніше.
Захекалася читать• 14 сентября в 19:31
Ответ длясладкий_ноябрь
Сейчас у друзей проблемный ребенок
Он постоянно под наблюдением, разные врачи и города Украины
И все равно, 50 на 50 пока что, дают
А вы говорите, с 6 месяцев ..
И все равно, 50 на 50 пока что, дают
А вы говорите, с 6 месяцев ..
сладкий_ноябрь• 14 сентября в 19:31
Ответ дляТа прям багіня
Спасибо
Надо с невролога начать
Неврологи не ставлять діагноз аутизм, лише психіатри.
сладкий_ноябрь• 14 сентября в 19:33
Ответ дляЯ такая наивная
В Польщі діагноз аутизм дитина о має ще до року, тут діагностика розвинена краще.
Ну і аспергера мама нормотиповоі дитини може не побачити взагалі.
сладкий_ноябрь• 14 сентября в 19:35
Ответ дляЗахекалася читать
Сейчас у друзей проблемный ребенок
И все равно, 50 на 50 пока что, дают
А вы говорите, с 6 месяцев ..
И все равно, 50 на 50 пока что, дают
А вы говорите, с 6 месяцев ..
З 6 тижнів є прояви, в 6 тижнів діагноз ніхто не поставить.
Проблемна дитина не = дитина з рас.
Діагноз ставить психіатр після обстеження і діагностики дитини. І не має там ніяких 50/50. Може з вами не хочуть ділитися інформацією, тому у вас вона все така
Проблемна дитина не = дитина з рас.
Я такая наивная• 14 сентября в 19:40
Ответ дляЗахекалася читать
Сейчас у друзей проблемный ребенок
И все равно, 50 на 50 пока что, дают
А вы говорите, с 6 месяцев ..
И все равно, 50 на 50 пока что, дают
А вы говорите, с 6 месяцев ..
Звичайно, що не будуть зараз ставити такий діагноз,бо в такому випадку дитина може оформити інвалідність.
Нема ніяких 50/50, аутизм або є, або нема. Хай один раз звозять дитину в лікарню павлова у Києві до психіатра, і закриють нарешті це питання з діагнозом.
Я такая наивная• 14 сентября в 19:45
Ответ длясладкий_ноябрь
Як мама такої дитини не погоджуся. Я не розуміла чому мені так важко з дитиною, але при цьому чітко бачила різницю між моєю дитиною і іншими. Педіатри нічого не бачили, бо за 10 -15 хв прийому їх хвилювали геть інші речі. В результаті мені казали, що все ок. А насправді то був жах. Лише років до 10-11 дитина хоч трохи вирівнялася до ровесників. Інтелектуально на дві голови вище за а ровесників, а в соціальному плані чи у побутовому то немовля.
сладкий_ноябрь• 14 сентября в 19:49
Ответ дляЯ такая наивная
Рас різний, але високофункціональних батьки не бачать.
Двох однакових аутистів не має.
Та прям багіня
• 14 сентября в 19:51
Ответ дляЯ такая наивная
А во сколько можно в Павлова вести?
Та прям багіня
• 14 сентября в 19:52
Ответ дляSo_so
И почему вдруг Вас аутизм обеспокоил?
Видео насмотрелась…. Иногда не смотрит в глаза, ручкой правой постоянно стучит обо все
Та прям багіня
• 14 сентября в 19:53
Ответ дляЯ такая наивная
А когда вы стали замечать, что что-то не так
Хвильоватиша• 14 сентября в 19:58
Я вже в місяців 7 моєї дитини розуміла, що щось не те. Вона мало спала з народження, втрачала набуті моторні навички, пила лише одного виду суміш з однієї пляшки, не можливо було нічим нагодувати і напоїти, з 4 місяців видавала звуки мммммммм монотонно, годинами. Не оживлялася при виді мами, не усміхалася у відповідь, не цікавилася навколишнім, іграшки в руки не брала,не було моторної імітації. Коли не з´явився в рік вказівний жест, не було розуміння мови і польова поведінка, мені стало все ясно, хоча неврологи ( на той момент я не знала що нам по психіатра) казали що все ок, що це я тривожна мама
Я такая наивная• 14 сентября в 20:09
Ответ дляТа прям багіня
Від немовля. Поганий сон, прив´язаність до мами неадекватна, а інших ніби не існує, реакція на голосні звуки, вже до року дитина орієнтувалася в машині якою дорогою їдемо і якщо повертали на ту, що вела до поліклініки - зразу плач. Одним словом - дуже дивна дитина, і дуже неспокійна. Пізніше - погана мова, але відмінна математика, логіка. Невміння і відсутність потреби у комунікації з ровесниками - це від років двох було видно.
Печенюшка• 14 сентября в 20:10
Ответ дляЯ такая наивная
Не самостоятельная?
Завтра не пью• 14 сентября в 20:12
Ответ длясладкий_ноябрь
Аутизм видно з 6 тижня життя.
А що може бути видно з 6 тижня?
Печенюшка• 14 сентября в 20:13
Ответ дляЯ такая наивная
И в песочнице сидела одна?
Патриоточка• 14 сентября в 20:14
Ответ длясладкий_ноябрь
Аутизм видно з 6 тижня життя.
Не подскажете как именно? У меня племянник аутист, до 2х лет никто не догадывался