Ворожу на каві• 14 сентября в 21:21
Мені стидно що діти в 14 років не можуть говорити англійською
Немає мотивації
Не вчать.. просто десь там списують, джіпіті.. і тд
В голові не відкладається
З 6 місячного віку на тих розвивалках
Мультики англійські
Нічого не дало(
В голові не відкладається
З 6 місячного віку на тих розвивалках
Мультики англійські
Нічого не дало(
Локшина на вухах• 14 сентября в 21:22
Може не та мова? Моїй дитині англійська не пішла взагалі. А німецькою за рік вільно говорить
Ворожу на каві
• 14 сентября в 21:23
Ответ дляЛокшина на вухах
Німецька теж є
Але так взагалі 0
Нічого не розуміє
Але так взагалі 0
Нічого не розуміє
Локшина на вухах• 14 сентября в 21:23
І для того, щоб була мотивація з дітьми треба подорожувати за кордон. Тоді дитина реально бачить для чого це потрібно
Локшина на вухах• 14 сентября в 21:24
Ответ дляВорожу на каві
Німецька теж є
Але так взагалі 0
Нічого не розуміє
Але так взагалі 0
Нічого не розуміє
Вік такий бунтівний. Мій слава богу вивчив ще до підліткового віку. Зараз також нуль мотивації щось вчити
Мне без сахара• 14 сентября в 21:24
На власному прикладі покажіть своїм дітям, що все набагато простіше
А то деякі батьки рідною мовою не володіють, а від дитини вимагають, щоб вона вільно розмовляла іноземною)))
Печенюшка• 14 сентября в 21:25
Ответ дляЛокшина на вухах
Выучил и постоянно практикует ?
Печенюшка• 14 сентября в 21:27
Ответ дляЛокшина на вухах
Так
Где ? Если это не секрет
Вот мой выучил до В2 ( не до школьного В2,а до сертификата)
Год не практиковал ( кроме школы ),упор был на польскую . И говорит ,что Английский забыл ,то есть забыл на тот уровень до которого выучил в определенный момент. Да ,он может говорить ,но уже не так легко как было
Заставляличка• 14 сентября в 21:28
Ответ дляЛокшина на вухах
C1 чи C2?
Печенюшка• 14 сентября в 21:28
Ответ дляЗабрызжу ядом
Якщо діти не подорожують, то нащо воно їм?
Для учебы ,для поступления,для работы ,для будущих путешествий,для общения онлайн и тд
Локшина на вухах• 14 сентября в 21:29
Ответ дляПеченюшка
Где ? Если это не секрет
Ми живемо у німецькомовній країні. Він вчиться на цій мові
Забрызжу ядом• 14 сентября в 21:29
Ответ дляПеченюшка
Для цього якраз потрібна практика
Печенюшка• 14 сентября в 21:29
Ответ дляЛокшина на вухах
Понятно
Он все время в этой среде ,это очень упрощает обучение
Печенюшка• 14 сентября в 21:30
Ответ дляЗабрызжу ядом
Для цього якраз потрібна практика
Для практики нужны знания
Что практиковать ,если не знать и основ
Варена цибуля• 14 сентября в 21:30
Ответ дляВорожу на каві
Німецька теж є
Але так взагалі 0
Нічого не розуміє
Але так взагалі 0
Нічого не розуміє
а вы:?
Забрызжу ядом• 14 сентября в 21:31
Ответ дляПеченюшка
Для практики нужны знания
Что практиковать ,если не знать и основ
Дуже швидко основи вчаться під час реального спілкування
Тётя Хрюша• 14 сентября в 21:32
Язык, это не какая то медалька. Если нет постоянной практики, он очень быстро забывается. Учить английский абы було, не поддерживая его постоянно практикой, смысла нет
месяцкие• 14 сентября в 21:34
Ответ дляПеченюшка
Где ? Если это не секрет
а польський где учил?
Печенюшка• 14 сентября в 21:34
Ответ дляЗабрызжу ядом
То есть не имея словарный запас ( самый примитивный ),не зная вообще ничего-сразу практиковать ?
И к чему ваш первый пост тогда : Якщо діти не подорожують, то нащо воно їм?
Печенюшка• 14 сентября в 21:35
Ответ длямесяцкие
а польський где учил?
Курсы +репетитор
И очень много сам занимался .
Локшина на вухах• 14 сентября в 21:35
Ответ дляЗаставляличка
C1 чи C2?
Він у 8 класі, на якісь певні сертифікати не здавав. Але після першого року навчання вчителі говорили, що В2 впевнений. В мене десь А2-В1 і мені ще дуже далеко до нього. На батьківські збори мені запрошують перекладача. Це щоб ви розуміли різницю у володінні мовою. А він розмовляє вільно. Часто мені підказує і виправляє. Каже, що йому за мене соромно
Але тут де ми живемо інша проблема. На чистому хохдойчі майже не говорять. А діалект дуже складний
месяцкие• 14 сентября в 21:35
Ответ дляПеченюшка
Понятно
не всегда, мой живет в польше 4ый год, год назад пошел в польский лицей, говорит - тошнит от польського, английский учит с удовольствием
месяцкие• 14 сентября в 21:36
Ответ дляПеченюшка
Курсы +репетитор
И очень много сам занимался .
можете порекомендовать? ребенок учится в лицее, думала не будет проблем, но не все так просто оказалось