Сиреневенькая• 15 сентября в 19:50
Кто болеет, у Вас тоже так проходит?
Пятый день болею. Первые два дня болело горло и вот три дня чихаю , заложен нос, голова отваливается. Состояние пипец.
Розбещена цяточка• 15 сентября в 19:58
Не, 3,4,5 день было погано. Потом легче.
Ой, да, так. Неправильно прочитала.
Сарафанное радио• 15 сентября в 20:02
в мене спочатку вибачте соплі лилися, потім горло боліло капець, а чхати почала вже згодом, але то вже ближче до одужання, голова скоріш через погоду, ми зараз всі здорові вже, а голови по черзі вчора та сьогодні у всіх боліли, включаючи сина-підлітка
Ашотакоя• 15 сентября в 20:10
В мене ще спина дуже болить і поперек, вже більше тижня а набряк в носі досі не зійшов
Сиреневенькая
• 15 сентября в 20:10
Ответ дляРозбещена цяточка
Ой, да, так. Неправильно прочитала.
Сподіваюсь завтра краще буде , просто сил немає …
Потребую апгрейду• 15 сентября в 20:16
Ответ дляСиреневенькая
а температура є?
в мене горло боліло, ломка ужас , всю викручує, температура хворію 2 день
Плакулька• 15 сентября в 20:42
Да,лежу подыхаю,уже нет сил ,нос чешется,глаза слезятся,температура.заткнула нос салфеткой ,чтоб меньше чесалось
ЗабежАЛОЧКА• 15 сентября в 21:37
Ответ дляАшотакоя
Ковід скоріше за все, в мене так теж - ковід підтвердили
ЗабежАЛОЧКА• 15 сентября в 21:39
Я вже тиждень так хворію(( єдине що спина перестала нити на 5ий день, темпра скаже від 36 до 37.5 всі дні((( не проходить. Ніс забитий, пазухи печуть зсередини..
Не прохожу мимо• 15 сентября в 21:48
Спочатку горло, потім почала чихати, соплі, голова як диряве відро, температури не було, десь на 4 день було легше.
У сина те саме, але 2 рази темпер. піднімалась.
Вже майже одужали, але в носі трохи ’бетон’ збирається)
Ашотакоя• 15 сентября в 21:49
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Можливо я до лікаря не ходила, але в сина теж почав поперек дуже боліти і більше ніяких стмптомів, саме ковід може мати такий перебіг.
Сиреневенькая
• 16 сентября в 08:24
Ааа, розрахлвувала, що сьогодні стане краще, ні . Нос закладено, сльози 😭