Летюча помилка• 17 сентября в 15:51

IELTS пробний

Син спробував свої сили, не готувався, принципів екзамену цього не знав. Йому 15 років, хоче навчатись англійською.
Ось такий отримали результат. Цифра ніби й непогана, але чи можна ризикувати їхати здавати тест? Особлива підготовка потрібна?
(Знаю, що дійсний два роки)
Writing:band 6.0
Speaking 7,5
Reading 7,5
Listening 6,5
Total 7,0
Питання це до тих, хто здавав, а не аби приліпити «рукаліцо»
Г@Л@В@ломка• 17 сентября в 15:54
Цікавить теж
Последний вагон• 17 сентября в 15:55
Можно, почему нет? Мой сразу без пробного сдавал, тоже примерно такой же результат
Нога на ногу• 17 сентября в 16:07
Син без підготовки здавав у 16
7.5 загальний
Пампушечка• 17 сентября в 16:07
Зазвичай бал для навчання на бакалавраті 7+. Ще треба враховувати, потрібний там IELTC or IELTC Academic.
Краще трохи підтягнути із репетитором, який саме до здачі готує, можливо, там і не дуже багато занять знадобиться.
Непонятно• 17 сентября в 16:07
Це академік і вже склав? Тоді хороший результат
Непонятно• 17 сентября в 16:08
Ответ дляПампушечка
Для навчання тільки академік
автор Летюча помилка • 17 сентября в 16:27
Ответ дляПампушечка
А сам не зможе? Потрібен саме репетитор до цього тесту? Просто не так дешево його їздити здавати…
( до цього рівня вчив сам, ніколи не було репетитора)
Гжегож Бженчишчикевич• 17 сентября в 16:28
зазвичай треба 7 по всіх секціях, подивіться на сайті університету, які саме вимоги при вступі. У всіх вони різні

ось перше що знайшла Minimum English language requirements
IELTS Academic – normally a minimum overall grade of 7.5, usually with 7.0 or above in each element
автор Летюча помилка • 17 сентября в 16:33
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич

Та ще й універу не обрав. І країну.
Пампушечка• 17 сентября в 16:34
Ответ дляЛетюча помилка
Здача подібних екзаменів - це не тільки про знання мови (хоча це основне). Це ще й дотримання певних правил. В принципі, зараз багато онлайн матеріалів і описань того, що треба, щоб успішно здати.
Але головний момент в тому, що коли людина здає тест або екзамен, це стрес. І може показати трохи нижчий результат, ніж на ні на що не впливпючому тестовому екзамені.
Як Ви правильно сказали, поїздка і офіційна здача екзамена - це недешево. То ж краще ще підготуватися, а чи з репетитором, чи самому - це Вам вирішувати.
Викупана• 17 сентября в 16:34
Девочки, а где вы их пробно проходите? Это бесплатно?
Гжегож Бженчишчикевич• 17 сентября в 16:35
Ответ дляЛетюча помилка
Та ще й універу не обрав. І країну.
тоді не треба поспішати здавати, вимоги треба знати, але не орієнтуватися на найнижчий поріг. тому краще підтягнути, щоб не перездавати потім
автор Летюча помилка • 17 сентября в 16:36
Ответ дляВикупана
Платно, багато платформ є.
У нас результати були за два тижні, з повним детальним описом помилок
Викупана• 17 сентября в 16:36
Ответ дляЛетюча помилка
Платно, багато платформ є.
Спасибо, поищу
автор Летюча помилка • 17 сентября в 16:37
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так, ще рік точно є, зараз 10 клас, здавати буде восени наступного року
Гжегож Бженчишчикевич• 17 сентября в 16:39
Ответ дляЛетюча помилка
це пізно. Наступної осені він вже буде подаватися, якщо не здасть з першої спробі, то не матиме часу на перездачу
автор Летюча помилка • 17 сентября в 16:45
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Влітку?
автор Летюча помилка • 17 сентября в 16:46
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Подаватися ближче до НР, як я розумію
Гжегож Бженчишчикевич• 17 сентября в 17:20
Ответ дляЛетюча помилка
Подаватися ближче до НР, як я розумію
Дивлячись куди. Десь вже 15 жовтня дедлайн. Син має здавати так, щоб хоча б одна спроба залишилася по часу. Але спочатку треба визначитися з країною і вимогами для вступу конкретних універів. Він же не в один буде подаватися, а умови хоч і схожі, але все ж різні
постою_послушаю• 17 сентября в 17:53
Ответ дляЛетюча помилка
Сможет сам запросто. Есть много заданий в инете конкретно для этого экзамена, нужна просто натасканность, так сказать.
Он будет смотреть образцы заданий из прошлых лет и поймёт для себя какие бывают задания и как правильно отвечать на вопросы
постою_послушаю• 17 сентября в 17:54
Ответ дляЛетюча помилка
Пусть как можно больше слушает реальную английскую речь, блоги, интервью, новости
автор Летюча помилка • 17 сентября в 18:46
Ответ дляпостою_послушаю
Він читає лише англійською, нетфлікс англійською серіали/ фільми
постою_послушаю• 17 сентября в 20:22
Ответ дляЛетюча помилка
Ну и отлично. Теперь пусть просто смотрит задания на ютубе, чтобы понимать структуру экзамена, и всё у него получится
автор Летюча помилка • 17 сентября в 22:16
Ответ дляпостою_послушаю
Дякую🌺
Санта Барбара• 18 сентября в 04:25
Ответ дляЛетюча помилка
Платно, багато платформ є.
На якій платформі саме Ви здавали?підкажіть будь ласка назву.Дякую
Санта Барбара• 18 сентября в 04:29
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Підкажіть куди можна подаватися після нашого 11 класу,здавши,звісно IELTS?
автор Летюча помилка • 18 сентября в 12:40
Ответ дляСанта Барбара
Запитайте тут
Непонятно• 18 сентября в 17:09
Ответ дляЛетюча помилка
У Grade є саме курс підготовки до тесту, там пара місяців, але структуру, на що звертати увагу, потренуватися на вас- це ок.