Губи з філером• 19 сентября в 08:56
Порекомендуйте курси англійської мови для дорослого (онлайн)
Які порекомендуєте, а які ні? Треба піднятись до рівня В2+, зараз маю B1.
Гага Газу• 19 сентября в 13:24
Треба не курси, а викладача шукати. В нас від роботи є англ, то один викладач капец, ще й приходив бухий. поміняли на іншого, вірніше іншу, то така прекрасна викладач 🤗
Губи з філером
• 19 сентября в 13:39
Ответ дляГага Газу
Мені потрібні саме курси, з викладачем нудно. Вже займалась з ’найкращими’, ледь не засипала на тих заняттях і результати теж були посередні.
Гага Газу• 19 сентября в 13:43
Ответ дляГуби з філером
А на курсах шо не викладач? А хто?
Губи з філером
• 19 сентября в 13:49
Ответ дляГага Газу
А на курсах шо не викладач? А хто?
Ви думаєте, що всі, хто ходить/ ходив на курси пам´ятає прізвище викладача? Тому і тема ’Порекомендуйте курси’.
Гага Газу• 19 сентября в 13:55
Ответ дляГуби з філером
При чому тут прізвище??
На курсах теж викладач веде ж. Так от в одній школі англ мови групи ведуть різні викладачі, тому я й порадила шукати саме викладача.
У мене також як позитивний, так і негативний досвід з Антишкола англ мови. Поки була гарна викладачка-дитина вчилася, поміняли на іншого-кинули ходити.
Чи вам для самостійного вивчення типу єшко?
Губи з філером
• 19 сентября в 14:07
Ответ дляГага Газу
При чому тут прізвище??
Ви з рекламою викладача прийшли чи що? Мене цікавить школа/курси, курс/викладача я оберу сама виходячи з програми та графіку занять
Гага Газу• 19 сентября в 14:09
Ответ дляГуби з філером
Удалено администрацией...
Губи з філером
• 19 сентября в 14:13
Ответ дляГага Газу
Удалено администрацией...
Може Вам?
Це ж треба так причепитись. Тема не про викладача, а про курси! Я сама можу оцінити підходить мені викладач чи ні!