Файна дівка• 20 сентября в 09:57
Только утро, а день уже не задался
Області пітьми• 20 сентября в 09:59
Ці вихідні теплі! Йдіть погуляйте, треба ловити сонечко, брати ресурс, ароматна кава, промінчики, яскраві осінні квіти - життя йде
Файна дівка
• 20 сентября в 09:59
Ответ дляОбласті пітьми
У нас холодно
Області пітьми• 20 сентября в 10:04
Ответ дляФайна дівка
У нас холодно
Я в Києві, сонячно
Зараз виставка квітів на Співочому і багато активності на Контрактовій площі
Все одно підіть на прогулянку, природа заспокоює
Файна дівка
• 20 сентября в 10:07
Ответ дляMs. Похвала
Автор, чем он вам не задался, рассказывайте!
Муж рано разбудил, начал сразу раздражать меня. Потом сын проснулся, уже тянет лото, давай играть. Мне, плять только лото не хватает для полного счастья
Області пітьми• 20 сентября в 10:08
Ответ дляФайна дівка
Ото проблеми у вас
Я то думала
Файна дівка
• 20 сентября в 10:09
Ответ дляОбласті пітьми
Ото проблеми у вас
Я то думала
Не проблема, но бесит
Хотела поспать
75В• 20 сентября в 10:13
Ответ дляФайна дівка
Як розбудив? Тикав членом в лице?))
75В• 20 сентября в 10:14
Ответ дляФайна дівка
Не проблема, но бесит
Хотела поспать
Ви порожнє місце для них? Або ви з вечора не сказали, що маму не будити.
Ля-ля-ля• 20 сентября в 10:14
Автор, в мене теж не задався. Трішки пришиблена від спілкування з ріелтором. Призначили перегляд, я так торопилася на зустріч, що не взяла гроші, картки. Запізнилася на 12 хвилин, причому попередила що спізнюсь. Вона сказала, добре чекаю, я приїхала, а вона уїхала. Все що я побачила, то це вонючий під´їзд і 4 страшні двері на площадці. Але район дуже хороший, багато місця у дворі. От сижу і думаю, може навпаки доля відводить від проблемного об´єкту. Але настрій зіпсований.
ПоЗиТиВнАя• 20 сентября в 10:16
Ответ дляЛя-ля-ля
Ну таке,не всі чекають і можуть чекати,якщо в неї заплановані інші зустрічі,то не виходить.
Галя із Дарниці• 20 сентября в 10:16
Ответ дляФайна дівка
А меня шахеды и ракеты разбудили 🙁
Файна дівка
• 20 сентября в 10:24
Ответ дляЛя-ля-ля
Дайте второй шанс этому жилью
Сиреневая цапля• 20 сентября в 10:33
Ответ для75В
Як розбудив? Тикав членом в лице?))
Удалено администрацией...
Ля-ля-ля• 20 сентября в 10:34
Ответ дляФайна дівка
Дайте второй шанс этому жилью
Треба щоб емоції вчухли)
а так да, я вже в своїй голові з нього таку конфету зробила, що і втрачати шкода.
Принцепесочка• 20 сентября в 10:35
Ответ дляЛя-ля-ля
Таки доля відводить
Ми колись їхали на огляд квартири, на Троєщина. Хоча обоє працювали на іншому березі, тобто добиратись довго, але ціна була приваблива.
Так от сіли не на ту маршрутку і завезла вона в мене все в с. Троєщина. Я навіть не знала, що таке є. Звідти що той квест був виїхати.
Чи варто говорити, що на зустріч ми добряче спізнились і ніхто нас вже не чекав.
Зате за кілька днів зняли набагато краще житло і ще дешевше.
Тому , в таких випадках кмжу - значить не судьба, значить не треба
Ля-ля-ля• 20 сентября в 10:36
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вправте мені мізки, мені це зараз потрібно
75В• 20 сентября в 10:36
Ответ дляСиреневая цапля
Удалено администрацией...
Приємно познайомитися)
Сиреневая цапля• 20 сентября в 10:38
Ответ для75В
Буває. З такими то іменем
Удалено администрацией...
75В• 20 сентября в 10:42
Ответ дляСиреневая цапля
Удалено администрацией...
У вас теж не задався? Я ж кажу, міняйте ім´я, а то важко вам.
Налитое яблочко• 20 сентября в 10:51
Ответ дляЛя-ля-ля
И за что ей платить, вот коза.
Ля-ля-ля• 20 сентября в 11:06
Ответ дляНалитое яблочко
И за что ей платить, вот коза.
Я теж люблю ріелторів))
12 хвилин з попередженням і узгодженням цього запізнення. Ось це і вибиває.