Не вмію заміряти• 21 сентября в 16:56
Альтернатива кросівкам. Яка у вас?
Шукаю альтернативу кросівкам. Передивилася багато відео на тему трендового взуття: лофери, топсайдери, ковбойки. Все подобається, але шукаю саме практичну пару.
З усього що вважається більш-менш актуальним залишаються дербі.
Зазвичай мій щоденний осінньо-зимовий образ це джинси, светр кашеміровий або світшот.
Що ви можете порадити?
Добротная• 21 сентября в 16:59
Мені подобаються ваші варіанти. Здається, що взуття комфортне в мʼяке.
Я подібні бачила в інстаграммі-там у людей власне виробництво в багато подібних моделей також, але підошва не така велика
Забагаловка• 21 сентября в 16:59
Щоб нормально почуватися в такому взутті ,треба бути дуже красивою.
Аноним_Русалка• 21 сентября в 17:03
Ответ дляЗабагаловка
Ага )
Шотуткоїться?• 21 сентября в 17:05
Кроссовки-носки, уже несколько лет на осень покупаю себе такие. Ногу засунула и пошла себе, не нужно завязывать шнурки и поправлять язычок, великолепно
Точу ляси• 21 сентября в 17:08
Ласкове телятко• 21 сентября в 17:13
Лофери, балетки, сабо, мюлі або Ваш варіант. Кросівки- це неформальний стиль, десь у подорож чи на прогулянки, в магазин чи на ринок)
Я пані прохана...• 21 сентября в 17:16
Ответ дляТочу ляси
Лоферы купила на днях, кроссовки носила некоторое время, но не моё это, хотя и удобно
Де купили? Я купила в Міратоні, по магазину ходила було зручно. Вдягнула на роботу, так понатирала ноги, що неділю заживали(
Я пані прохана...• 21 сентября в 17:16
Ответ дляЛаскове телятко
Дивлячись які кросівки
Точу ляси• 21 сентября в 17:23
Ответ дляЯ пані прохана...
Я купила в местном магазине, называется ’Склад обуви’, а в Миратоне смотрела в прошлом сезоне, лоферы похожие стоили 3300 и они слишком мягкие и тонкие какие-то были.
В розетке заказывала пару вариантов, то неудобные были, то внутри не кожаные, то очень широкие, а у меня очень узкая нога. А эти узкие, из натуральной кожи и стоили меньше 2000 грн., но ещё не носила, потому что был дождь
Все будет, но потом• 21 сентября в 17:36
БезникаяЯ• 21 сентября в 17:43
От добра добра не ищут. В чем проблема носить кежуал кроссовки? Для меня альтернативы нет, разве что туфли на каблуках для особых случаев
Звездолётчица• 21 сентября в 17:44
Ответ дляВсе будет, но потом
Немного не по теме)
У кого есть угги inuikki?
Вот такого плана
Удобные? Комфортно в них ходить?
У кого есть угги inuikki?
Вот такого плана
Удобные? Комфортно в них ходить?
Ні, підошва не згинається, а типу перекачується, для повсякденного не підійде
Не вмію заміряти
• 21 сентября в 17:51
Ответ дляБезникаяЯ
Не хочется полностью превращаться в «спорт»
БезникаяЯ• 21 сентября в 17:52
Ответ дляНе вмію заміряти
Я ботинки ношу, сапоги. Но именно сейчас- кежуал кожу найк. И с юбками красиво и с джинсами. Такие как вы показали имеют место быть, но грубоваты, или вам так не кажется?
Все будет, но потом• 21 сентября в 17:55
Ответ дляЗвездолётчица
Спасибо.
У вас именно такие? Этот бренд?
Криниця щастя• 21 сентября в 18:09
Ответ дляТочу ляси
У меня подобные лоферы. Но на них видно влагу,остаются пятна. А на ваших тоже такое?
Без образів• 21 сентября в 18:24
Автор, обирайте, що вам подобається і що зручно.
На ваших фото, на мій погляд, некрасиве взуття. Саме це. І навряд чи воно якісне.
Перекус беру завжди• 21 сентября в 18:33
я купила себе казаки.такин как у вас на фото обично очень тяжелие, ноги устают если долго ходить.
Звездолётчица• 21 сентября в 19:00
Ответ дляВсе будет, но потом
Спасибо.
У вас именно такие? Этот бренд?
Так, купила минулу зиму
Та не реву я• 21 сентября в 19:26
Ответ дляВсе будет, но потом
Немного не по теме)
У кого есть угги inuikki?
Вот такого плана
Удобные? Комфортно в них ходить?
У кого есть угги inuikki?
Вот такого плана
Удобные? Комфортно в них ходить?
И мне интересно. Я на них смотрела-смотрела в интернет-магазине, понравились, но не рискнула. Купила еще одну пару ugg platform ultra mini.
Не вмію заміряти
• 21 сентября в 21:15
Ответ дляБез образів
А яке гарне на ваш погляд, цікаво?
Без образів• 21 сентября в 21:43
Ответ дляНе вмію заміряти
А яке гарне на ваш погляд, цікаво?
Оскільки я ходжу багато і швидко, для мене найкраще взуття - бігові кросівки. В них я можу ходити на дальні відстані, не користуючись громадським транспортом. Але коли потрібно на роботу, то вдягаю красиве взуття - туфлі лофери, а також взуття на підборах. Але все воно починає натирати, якщо ходити довго.
Я би пошукала щось типу як на ваших фото, але більш елегантне.