Айболитная• 21 сентября в 19:06
Чи ходите в книжні магазини оффлайн?
Веселуха Муха• 21 сентября в 19:09
Це вже сімейна традиція кожні вихвдні в Книголенд та Редіт.
freedom_2015• 21 сентября в 19:13
інколи ,ціни зазвичай дуже невигідні ,тому тільки якщо раптово дитина захотіла книгу.Біля мене книгарня Є ,там цінова політика дивна.Віват далеко і ксд
Заюшка_хозяюшка• 21 сентября в 19:17
Ні) остання книга яку прочитала кравчині аушвіцу, подарували
А так не хожу, читати немає часу і очі болять
Идеальная оптимистка• 21 сентября в 19:40
Нет, дети выросли, читаю электронные книги. Когда дети были маленькие, часто ходили вместе. Даже открытки недавно заказала по интернету со Львова