ничевока• 23 сентября в 23:28
Чи є у вас фінансова подушка і яка?
ничевока
• 23 сентября в 23:32
Ответ для13чудоСВЕТА
Вам зразу з адресою?
ні, просто попередня тема автора про декрет наштовхнула мене на думку, який розмір вважається нормою тут на порадниці?
ничевока
• 23 сентября в 23:34
Ответ дляДавно без алко
Перина
супер, а в цифрах можна, бо шось в грошах не орієнтуюсь...тут автора бідного за зп 20 тисяч так захейтили, що і не знаю що тепер вважати нормою
ничевока
• 23 сентября в 23:34
Ответ дляБутерброд и я
10 тис уе. Як раз стала у нагоді
на що витратили?
Пишу з калідору• 23 сентября в 23:39
Ответ дляничевока
У каждого свое понимание нормального уровня жизни
ничевока
• 23 сентября в 23:42
Ответ дляПишу з калідору
так, безперечно, але враження, що тут всі мегазабезпечені
Заліковий троль• 23 сентября в 23:43
Нема, і житла нема- будинок знищений так, що не підлягає відновленню, вам стало легше?
Пишу з калідору• 23 сентября в 23:43
Ответ дляничевока
Тут все понимают,что даже при экономии на одежде в секонде и игрушках на олх,остаются расходы на массажи,логопеда,репетитора,отдых и тд
Стетоскопуло• 23 сентября в 23:44
Ответ дляничевока
тільки чесно, все рівно анонімно
А вам зачем?
ничевока
• 23 сентября в 23:51
Ответ дляЗаліковий троль
я вам співчуваю, правда...я просто хотіла почути тих, хто заклював дівчину в попередній темі за маленьку зп і називав ніщебродкою, гидко було читати, при такій ситуації в країні, люди виживають як можуть, а тутешні порадниці як з марсу. Таке враження, що тут якісь відірвані від сумної реальності, шкода її стало от і написала...Вам щиро співчуваю і не сприймайте цю тему якось не так
ничевока
• 23 сентября в 23:52
Ответ дляLove_Love_Love_
Де взяли?
заробила на ніщебродській роботі
Ліньки гуглить• 23 сентября в 23:52
От чесно кажу, немає і 1000грн запасу, все витрачається, від зп до зп, просто катастрофа.
ничевока
• 23 сентября в 23:54
Ответ дляЛіньки гуглить
в нас так само, і здебільшого йде на ліки
Заліковий троль• 24 сентября в 00:00
Ответ дляничевока
Так тут інший світ і брешуть як дихають більшість або самостверджуються за чужий рахунок
3@йk@• 24 сентября в 00:17
Ответ дляничевока
Когда я забеременела четвертым (а ему скоро 8 лет) - мне рассказывали, что доход на человека (!) в семье должен быть 2,5 тысячи евро.
Про «подушку» даже думать страшно.
Пс. Неделю назад родила пятого :)) без советов от советчицы :))
Про «подушку» даже думать страшно.
Love_Love_Love_• 24 сентября в 00:18
Ответ дляничевока
заробила на ніщебродській роботі
Чому так мало, чому робота ніщебродська, чому не міняєте?