Дайте подуться• 27 сентября в 17:20
Кому удалось подтянуть тело домашними тренировками?
Какие тренировки вы смотрели? На Ютубе?
Занимались с гантелями, утяжелителями?
На пів ставки• 27 сентября в 17:26
Після народження другої дитини займалася за тренуванням Джилліан Майклз (але це був ще 2014 рік, зараз її ніби критикують за те, що у неї великі навантаження на суглоби, але мені її тренування підходили, ну і вік був молодший - про суглоби я навіть не чула тоді
)
Пффф 100%• 27 сентября в 17:27
В мене було ведення онлайн з тренером, гантелі і резинки, але лишніх в мене було всього пару кг
Мая твая не панимать• 27 сентября в 17:43
Ответ дляНа пів ставки
)
+++ за Джилиан. Но осторожно с коленями. После 40-ка особенно
Простецкая• 27 сентября в 18:21
У мене є гантелькі по 2 кг, диск для талії, валік , резинки, каремат, бруси, турнік і огород. Мені вистачає цього. Трошки від йоги, трошки занять для реабілітації колін, трошки резинок, розтяжка хребта на турнікє та на брусах. Вправи міняю через тиждень. Або гуглю по проблемним місцям. Або зараз ШІ розписує вправи. З Ші мені більше подобається, бо він пояснює де який м`яз повинен напрягатись який розслаблятись.